ALSO Lietuva portalas

ALSO Grupės portfelyje yra per 350 tiekėjų, siūlančių įvairių kategorijų produktus, techninę ir programinę įrangą, teikiančių IT paslaugas, įskaitant ir rinkos lyderius.

Pirkti!

SPAUSDINKITE DAUGIAU. TERŠKITE MAŽIAU

su HP

Sužinokite daugiau

Prisijunkite prie inovacijų dabar!

Daugiau informacijos

ALSO Cloud Marketplace

ALSO Lietuva atrinktos ir sertifikuotos debesų kompiuterijos paslaugos

Daugiau informacijos

Nuskenuokite kodą

Apsaugokite savo spausdintuvus

Būkite tikri, kad naudojate originalius HP rašalus ir kasetes

Dinamiški pokyčiai, būdingi informacinių ir technologijų pramonės sektoriui, verčia nuolat optimizuoti funkcijas bei procesus, todėl būtina pastoviai investuoti į naujas platformas. Tam sukūrėme ALSO Lietuva portalą. Tai IT pramonės prekių ir paslaugų prekybos centras. Šis centras yra pritaikomas partnerių ir klientų poreikiams.

Tiekėjai ne visuomet tiesiogiai aptarnauja smulkius ir vidutinio dydžio pirkėjus. Būtent šias paslaugas, perimdama mokėjimo operacijų, logistikos ar kredito kontrolę, teikia ALSO.

Kai tiekėjo tikslus šalies rinkoje perima ALSO, tiekėjo darbas tampa paprastesnis, jam tampa lengviau pasiekti įvairius kanalus bei regionus. Gamintojo atstovų konkrečioje šalyje neturintys mažesni tiekėjai norėdami patekti į šalies rinką gali naudotis ALSO paslaugomis.

TIEKIMAS. SPRENDIMAI. PASLAUGOS.

ALSO Lietuva portalas yra prekybos platforma IT pramonės prekėms ir paslaugoms. Viskas yra pritaikyta mūsų klientų poreikiams patenkinti. Visa tai daro ALSO kompetetingu, patikimu ir tvariu partneriu.

Išsamesnė informacija.

4000 darbuotojų 22 -oje šalių visoje Europoje

Mes pastoviai ieškome talentingų asmenybių. Ateik dirbti į ALSO ir auk kartu su mumis.

Visi darbo skelbimai