SVEIKI ATVYKĘ Į INTEL PORTALĄ

2 in 1 našumas

Dėl naujųjų 2 in 1 nešiojamųjų kompiuterių savybių ir grafikos naujinių mėgaukitės pramogomis ir dirbkite efektyviau bei kūrybiškiau!

– Iki 6,8 karto greitesnis 4K vaizdo apdorojimas

– Vos pusę sekundės trunkantis pabudimas iš budėjimo režimo

– iki 10 valandų veikianti baterija su 66 Wh akumuliatoriumi

Pasirinkite Jūsų darbui tinkamiausią režimą – naudokite kaip planšetę, kaip įprastą nešiojamąjį kompiuterį daugiafunkcinėms užduotims atlikti ar „palapinės“ režimą, kai norėsite pasidalinti prezentacija. Greitai redaguokite nuotraukas ir vaizdo įrašus. Dirbkite nepertraukiamai iki 10 valandų, eikvodami tik bateriją. O vienu metu atvertę kelias programas atlikite daugybę užduočių.

Itin saugus ir patogus

2 in 1 kompiuteriai, kuriuose yra „Intel® Core™“ procesoriai, turi integruotą saugumo lygį. Todėl galite prisijungti su išvaizdos, balso ar pirštų atspaudų atpažinimo funkcija, saugoti internetinius slaptažodžius, atlikti internetinius mokėjimus ir saugiai naršyti. Mėgaukitės 4K UHD vaizdo įrašais, virtualios realybės pojūčiais ir žaiskite mėgstamus žaidimus tuo pačiu įrenginiu.

Plonas, elegantiškas ir stilingas

2 in 1 kompiuteris yra ne tik galingas, lengvas, bet ir funkcionalus, todėl atitinka Jūsų poreikius bet kur ir bet kada. Universalų kompiuterį galite transformuoti į kelias padėtis.