ALSO CLOUD SERVICES

ALSO kuria pridėtinę vertę siūlydami informacinių ir komunikacinių technologijų produktus ir paslaugas iš vieno šaltinio. ALSO sujungia logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir IT paslaugas ir paverčia jas individualiais paslaugų paketais. ALSO gali pasigirti daugiau nei 188 000 produktų iš daugiau nei 500 pardavėjų. Įmonių grupėje visoje Europoje dirba apie 3 520 darbuotojų. Per 2016-ųjų fiskalinius metus (iki gruodžio 31 d.) įmonė gavo 8 mlrd. eurų pajamų. ALSO vykdo veiklą 15-oje valstybių.

Pagrindinės paslaugos

Hosted Microsoft Private Cloud

Hosted Microsoft Private Cloud yra virtualių serverių išteklių (IaaS) paslauga, kuri apima duomenų apdorojimo, saugojimo ir tinklo virtualiuosius išteklius. Paslaugų valdymą galima vykdyti per savitarnos portalą naudojantis nuotolinėmis API sąsajos galimybėmis. Paslaugos teikiamos iš duomenų centro Suomijoje. Virtualūs resursai, tokie kaip virtualiosios mašinos, gali būti pasiekiami naudojantis interneto ryšiu ir saugia VPN sąsaja. Komanda, valdanti duomenų centrą, teikia pagalbą tiesiogiai visiems klientams.

ALSO Cloud Web Hosting

ALSO Cloud Web Hosting sistema, paremta Cloud Linux (RHEL), klientams suteikia reikalingų įrankių, leidžiančių vos per kelias minutes sukurti be priekaištų veikiantį internetinį puslapį.

Domenas kaip paslauga

Jei valdysite domeną kaip paslaugą, turėsite galimybę užsakyti jį per DNS prieglobą. Be to, domenas automatiškai atsinaujins, todėl jūs nepatirsite jokių problemų, susijusių su prastovomis (ang. downtime), kai domenas nebūna atnaujinamas dėl žmogiškojo faktoriaus.

Hosted Exchange 2016

Hosted Exchange 2016 – tai elektroninio pašto sprendimas, kuriame atsiskleidžia Microsoft Exchange Server kaip debesų kompiuterijos paslaugos galimybės. Vartotojams suteikiama prieiga prie el. pašto, kalendoriaus, kontaktų ir užduočių. Visos paslaugos pasiekiamos kompiuteriu, mobiliaisiais įrenginiais ir interneto naršykle.

Hosted Skype For Business 2015

Hosted Skype For Business 2015 – tai naujos kartos debesų kompiuterijos sprendimais paremta komunikacijos paslauga, kuri padeda žmonėms palaikyti ryšį bet kada ir praktiškai iš bet kur. Hosted Skype For Business 2015 teikia intuityvios komunikacijos galimybes: sparčiąsias žinutes, aukštos raiškos audio ir video skambučius. Taip pat galite efektyviai organizuoti susitikimus internetu: kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu galite rengti audio ar video susirinkimus, internetines konferencijas ir naudotis dalijimosi funkcionalumu. Paverskite dabartinį nenuoseklų bendravimą labiau įtraukiančia, efektyvesne ir bendradarbiavimą skatinančia patirtimi.