Pasinaudokite Lenovo pasiūlymu ir būkite saugūs nei bet kada anksčiau! Įsigykite Lenovo ThinkPad X1 serijos nešiojamuosius kompiuterius (Carbon, Yoga, Nano, Titanium Yoga, Extreme, X12 Detachable) su Windows 11 Pro operacine sistema ir bazine 3 m OnSite arba Premier Support garantija ir Accidental Damage Protection (ADP) One išplėtimą gaukite N E M O K A M A I. Pasiūlymas galioja: 2024 12 31

Lenovo turi draudimo pasiūlymą „Accidental Damage Protection”, kuris teikiamas oficialių serviso partnerių. Jis apsaugo klientų ThinkPad nuo:

  • Atsitiktinio įrenginio kritimo ir aplaistymo skysčiu
  • Korpuso skilimų
  • Įrenginio ekrano dūžio
  • Gedimų dėl elektros įtampos svyravymų
  • Struktūrinių gedimų, naudojant įrenginį pagal paskirtį

Su šia akcija mes dovanojame jūsų klientui nemokamą ADP One versiją. Ji suteikia tą patį draudimą ir naudas, tik vartotojas gali registruoti ne daugiau vieno įvykio paslaugos teikimo laikotarpiu (per 3 metus).

Įdėti į pirkinių krepšelį Pamatykite visus Lenovo X1 serijos produktus

* Atsakomybės apribojimas: įmontuojami ekranai, kuriuos galima keisti. Programos parduodamos atskirai, jų prieinamumas gali skirtis.

* ALSO pasilieka teisę keisti kampanijos sąlygas ar ją nutraukti dėl force majore.


Accidental Damage Protection One draudimas – atsarga, kuri nedaro gėdos

Nuo netyčia ant klaviatūros išlietos kavos iki elektros įtampos svyravimų. Praktika rodo, kad net ir patiems atsargiausiems nutinka visko, o tuomet naujai įsigytas kompiuteris džiugina kur kas trumpiau nei planuota.

Būtent dėl šios priežasties oficialūs Lenovo serviso partneriai neapsiriboja standartiniais, kiekvienam įrenginiui privalomais garantiniais įsipareigojimais ir rekomenduoja papildomą „Accidental Damage Protection“ draudimą. Su šiuo draudimu, būsite užtikrinti, kad jūsų kompiuteriu bus tinkamai pasirūpinta net ir keisčiausio gedimo atveju.

O jei įrangą saugote kaip savo akį ir nepaliekate vietos net mažiausiai gedimo galimybei, metas susipažinti su naująja „Accidental Damage Protection“ One draudimo versija. Tai išskirtinė draudimo paslauga savo kompiuterius ypač tausojantiems, tačiau atsitiktinumų kainą žinantiems vartotojams, kurie vadovaujasi šūkiu „Atsarga gėdos nedaro“.

Dažniausiai parduodamas draudimas yra 3-ių metų trukmės (tiek, kiek dažniausiai galioja verslo kompiuterio garatija), tačiau jūs galite prašyti savo įrangos teikėjo pateikti draudimo pasiūlymą ir kitam laikotarpiui. Accidental Damage Protection One draudimas suteikia galimybę naudotojui vieną kartą per visą laikotarpį registruoti gedimą. Negana to, už mažesnę kainą gaunate visas įprastas „Accidental Damage Protection“ teikiamas naudas.

Priešingai nei standartinė garantija, „Accidental Damage Protection“ One draudimas leidžia lengviau atsikvėpti tuomet, jei įrenginys sugenda ne dėl gamintojo kaltės. Net jeigu tai atsitiktinis įrenginio kritimas, įrenginio aplaistymas skysčiu, ekrano dūžis, gedimai dėl elektros įtampos svyravimų, ar tiesiog struktūriniai gedimai naudojant įrenginį pagal paskirtį.

Galiausiai, palikite remonto rūpesčius profesionalams – kiekvieno „Accidental Damage Protection“ One draudimu apdrausto įrenginio remontu rūpinasi tie patys serviso centrai, kurie atlieka ir įprastą įrenginio garantinį remontą (ATEA Lietuva, IBM ar Inida).

Jokių papildomų sąlygų, jokių papildomų išlaidų. Išsirinkite sau labiausiai tinkantį draudimo pasiūlymą DABAR.