MICROSOFT

ALSO kaip Indirect Microsoft CSP Partneris siūlo jums visapusišką Microsoft nuotolinių debesijos paslaugų mėnesinės prenumeratos paketą.

MICROSOFT

Pagrindinės paslaugos

Azure

Microsoft Azure – tai Microsoft debesų kompiuterijos platforma, tiekianti kompiuterijos, analitikos, duomenų kaupimo ir tinklo paslaugas. Vartotojams šios paslaugos padeda kurti ir plėtoti naujas programas arba naudotis jau esančiomis programomis viešajame debesyje.

Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 – tai Microsoft palaikomų sprendimų paketas, atskleidžiantis debesų kompiuterijos paprastumą ir lankstumą bei teikiantis ryšių su klientais valdymo (CRM) bei kitas galimybes.

Enterprise Monility Suite

Microsoft Enterprise Mobility Suite (EMS) – tapatybės saugumo užtikrinimui skirtas sprendimas, siūlantis kovoti holistiniais metodais, pritaikytais įveikti šiuolaikines debesų kompiuterijos grėsmes. Šios technologijos ne tik padeda apsaugoti įmones, bet ir leidžia pastebėti pažeidimus prieš jiems pridarant žalos.

Office 365

Office 365 – tai prenumeruojama paslauga, į kurią įeina naujausia Office versija (šiuo metu – Office 2016). Su šia paslauga galėsite naudotis jums gerai pažįstamomis programomis: Word, PowerPoint, ir Excel, taip pat be jokių papildomų mokesčių galėsite naudotis internetine duomenų saugykla, gausite nuolatinę techninę pagalbą ir dar daugiau!

OneDrive

OneDrive – tai failų talpinimo paslauga, leidžianti vartotojams sinchronizuoti failus ir jais naudotis naršyklėje arba mobiliajame įrenginyje. Vartotojai gali dalintis failais viešai arba tik su savo kontaktais. Viešiems failams peržiūrėti nereikalinga Microsoft paskyra. OneDrive yra internetinių paslaugų komplekto, anksčiau vadinto Windows Live, dalis.

Power BI Pro

Power BI – debesų kompiuterija paremta verslo analizės paslauga, leidžianti greičiau, veiksmingiau ir aiškiau vizualizuoti ir analizuoti duomenis. Paslauga vartotojams suteikia prieigą prie didelių duomenų kiekių, kurie yra perteikiami lengvai suprantamomis valdymo sistemomis, interaktyviomis ataskaitomis ir dėmesį patraukiančiomis vizualizacijomis, kurios priartina duomenų analizės procesus prie žmogaus. Power BI turi daugybę funkcijų, kurios jums atvers naujus ir patogesnius kelius į duomenų analizę.

SharePoint Online

Su SharePoint Online, naudositės stipriausiomis SharePoint funkcijomis, be to, nereikės vargti su papildoma informacija ar kurti asmeninės valdymo struktūros. Lanksčios valdymo galimybės užtikrins, kad išsaugotumėte reikiamą kontrolės kiekį, kuris atitiktų jūsų įmonės reikalavimus. Galite įsigyti tik SharePoint paslaugą debesyje arba kaip Office 365 komplekto dalį, tuomet taip pat gausite prieigą prie Exchange, OneDrive for Business, Skype for Business, the Office Clients ir kitų internetinių programų.

Skype for Business

Skype for Business jums leis bendrauti su kolegomis ar verslo partneriais jūsų įmonės viduje ar bet kur kitur. Naudodami Skype for Business, galėsite:

  • Palaikyti pokalbius sparčiosiomis žinutėmis, garso ir vaizdo skambučiais.
  • Matyti kada jūsų kontaktiniai asmenys yra prisijungę, užsiėmę, dalyvauja susitikime ar pristatyme.
  • Nustatyti susitikimų saugumo lygį pagal aukščiausius verslo standartus.
  • Transliuoti pokalbius gyvai didelėms auditorijoms.
  • Dalintis savo ekrano vaizdu per susirinkimus ir leisti kolegoms valdyti jūsų darbastalį.
  • Naudoti Skype for Business su kitomis Office programomis, kad galėtumėte parašyti žinutę, paskambinti ar prisijungti prie susitikimo vienu mygtuko paspaudimu.

Yammer Enterprise

Yammer – tai privatus socialinis tinklas skirtas verslui. Iš pradžių jis buvo kuriamas kaip vidinė komunikacijos sistema, o dabar šioje svetainėje verslo atstovai gali paprastai bendrauti tarpusavyje ir siekti bendrų tikslų. Vartotojai svetainėje yra identifikuojami pagal el. pašto domeną ir prijungiami prie kitų vartotojų, esančių tinkle.

Windows 10 Enterprise E3

Windows 10 Enterprise E3 yra viena naujausių Cloud Solution Provider programos paslaugų. Enterprise E3 mažoms įmonėms suteikia prieigą prie aukšto lygio apsaugos ir kontrolės galimybių paremtų paprasta registracija, kai individualiam vartotojui suteikiama licencija leidžianti naudoti Office 365 (O365) ir Enterprise Mobility Suite (EMS).