NUO PARDAVIMO IKI SĄSKAITŲ IŠRAŠYMO

ALSO Cloud Marketplace automatizuoja Debesijos verslo procesus

ALSO Cloud Marketplace – "vieno langelio parduotuvės“ principu veikiantis paslaugų užsakymo portalas ALSO Partneriams. Su ALSO Cloud Marketplace partneriai gali sujungti į visumą, parduoti ir valdyti Debesijos paslaugas nuo pardavimo iki sąskaitų išrašymo per vieną internetinę sąsają. Žemiau išvardintos pagrindinės funkcijos:

Prekybos platformos įrankis

Prisijunkite prie vietinės prekybos platformos.

ALSO Lietuva atrenka mūsų rinkoje laukiamas paslaugas ir sertifikuoja jų paslaugų tiekėjus. Mes kruopščiai suformuojame IaaS bei SaaS debesų kompiuterijos paslaugų asortimentą , o šalia jų - tradicines programinės bei aparatinės įrangos, finansinių ir draudimo paslaugų paslaugas.

Paslaugų įrankis

Valdykite savo prekybos platformą.

Paslaugų tiekėjai gali labai lengvai pridėti naujas paslaugas bei valdyti ar keisti jau parduodamas. Įkelkite paslaugos parametrų aprašymą, paslaugą iliustruojančią piktogramą, techninę dokumentaciją, pasirinkite kur, kaip ir kokiomis sąlygomis paslauga prieinama- ir... viskas!

Pardavimų valdymas

Pasiūlymas išsiunčiamas greičiau nei per minutę.

Pardavimų įrankis – pasiūlymas išsiunčiamas greičiau nei per minutę. Jūsų pardavėjų komandos nariai užtruks tik keletą sekundžių, kad paruoštų debesijos paslaugų pasiūlymą klientams - "drag and drop" principu pasirinkite norimas paslaugas, ir pasiūlymas Jūsų norimu formatu su Jūsų pasirinktomis kainomis jau paruoštas!

Paslaugų aktyvavimas

Patogiai kurkite ir valdykite klientus, vartotojus bei paslaugas.

Paslaugų teikimo įrankis – patogiai kurkite ir valdykite klientus, vartotojus bei paslaugas. ALSO Cloud Marketplace platforma radikaliai supaprastina klientų, vartotojų ir paslaugų kūrimą bei valdymą. Kanalo partneriai gali paruošti ir koordinuoti savo siūlomas paslaugas 100% automatiškai su intuityvia vartotojo sąsaja, nesirūpindami dėl paslaugų konfigūracijos, priklausomybių ar darbo krūvių sudėtingumo.

Sąskaitų išrašymo įrankis

Pateikite sąskaitas lengvai ir efektyviai.

Sąskaitų išrašymo įrankis – pateikite sąskaitas lengvai ir efektyviai. Sąskaitų išrašymui reikalinga informacija kiekvieną mėnesį pateikiama patogiu standartiniu EDI formatu, o tuo pačiu- sistemoje bet kada galite pasitikrinti naudojimo statistiką. Jūsų klientams rodomas kainas keisti labai paprasta, kaip ir sukurti pageidaujamus kainodaros modelius skirtingiems klientams.

Ataskaitų įrankis

Nuo duomenų iki informacijos analizavimo.

Ataskaitų įrankis – nuo duomenų iki informacijos analizavimo. Ataskaitas galima sudaryti iš bet kokių duomenų, geriausiai atitinkančių jūsų poreikius. Pateikite duomenis intuityviais formatais – įvairių formų diagramomis, grafikais, o taip pat lentelėmis. Ataskaitas galima išsaugoti, ir, jei reikia, pačius duomenis eksportuoti į trečiųjų šalių verslo analitikos įrankius.

Pagalbos įrankis

Reikiama informacija kai jos reikia, ten, kur jums jos reikia.

Pagalbos įrankis – reikiama informacija kai jos reikia, ten, kur jums jos reikia. Visapusiškos Pagalbos centras turi lengvai naudojamą problemų sekimo sistemą. Be to, jūs galite rasti visą reikiamą informaciją ir medžiagą, padėsiančią kuo paprasčiau ir veiksmingiau reklamuoti, parduoti ir diegti debesijos paslaugas bei sprendimus.

Savitarnos įrankis

Iškart veikianti savitarna galutiniams vartotojams.

Savitarnos įrankis – iškart veikianti savitarna galutiniams vartotojams. Kanalo partneriai gali suteikti visiškai savitą patogių savitarnos galimybių rinkinį savo klientų vartotojams, pavyzdžiui, atnaujinti slaptažodžius, redaguoti kontaktinius duomenis, ir atsisiųsti vartotojo instrukcijas bei programinę įrangą.