„Logitech“ VAIZDO KONFERENCIJOS MIŠRIAM DARBUI

„Logitech®“ palaiko mišraus pobūdžio darbą pasitelkiant vaizdo konferencijų sprendimus, kurie sukuria vienodą susirinkimų patirtį visiems. Padedame žmonėms ir komandoms geriau dirbti kartu iš bet kurios vietos, nesumažinant darbo kokybės, produktyvumo ar kūrybiškumo, pasireiškiančio bendradarbiaujant.

SPRENDIMAI MAŽOMS, VIDUTINĖMS IR DIDELĖMS PATALPOMS

MAŽOS PATALPOS (2–6 vietos)

Jei norite aukščiausios kokybės garso ir vaizdo kokybę užtikrinti mažoje patalpoje ar susibūrimo erdvėje, pasirinkite „Rally Bar Mini“. Mėgaukitės tokiomis dirbtinio intelekto funkcijomis, kaip automatinis fiksavimas „RightSight“. Galite rinktis ir kompaktiškesnį „MeetUp“, kuris taip pat puikiai tinka mažoms patalpoms. Padėkite jutiklinį ekraną „Tap“ ant stalo arba, norėdami sutaupyti dar daugiau vietos, tvirtinkite prie sieninio laikiklio.

VIDUTINIO DYDŽIO PATALPOS (8–12 vietų)

Kuo didesnės patalpos, tuo ilgesni stalai, o žmonės sėdi toliau nuo kameros. Tokiose erdvėse galite rinktis įrenginį „Rally Bar“ („viskas viename“) arba modulinę sistemą „Rally“. Abiejuose sprendimuose siūloma aukščiausios klasės pažangios „ultra-HD“ raiškos konferencijų kamera, tinkama įvairių dydžių ir skirtingo išdėstymo patalpoms.

DIDELĖS PATALPOS (16–20 vietų arba didesnės)

Didele konfigūracija pasižyminti išplėstinė sistema „Rally Plus“ apima „ultra HD“ raiškos „Rally“ kamerą, du garsiakalbius ir du mikrofonus. Visa tai užtikrina tobulą vaizdo ir garso kokybę visoje patalpoje. Prijungę iki 7 mikrofonų išplėsite galimybes ir galėsite dirbti itin didelėse erdvėse arba unikaliai apstatytose patalpose, pavyzdžiui, klasėse, kuriose yra iki 46 sėdimų vietų.

FILMAVIMO IR KONFERENCIJŲ KAMEROS

„Logitech“ siūlo daugybę filmavimo ir konferencijų kamerų įvairioms posėdžių salėms ir erdvėms. Mūsų vaizdo ir dirbtinio intelekto technologijų rafinuotumas yra pagrindinė priežastis, kodėl organizacijos savo posėdžių salėse įrengia „Logitech“ įrenginius, vaizdo konferencijų techninės įrangos sprendimų srityje užimančius pirmąją vietą pasaulyje.RALLY PLUS

Galia ir lankstumas su „Rally Plus“ – „Logitech“ pirmaujanti vaizdo konferencijų sistema, skirta didelėms ir itin didelėms patalpoms. Sistemą „Rally Plus“ sudaro „ultra HD“ raiškos PTZ kamera, modulinė garso sistema ir dirbtinio intelekto valdomos funkcijos. Siekiant didesnės aprėpties galima išplėsti sistemą ir prijungti iki 7 mikrofonų.

Daugiau informacijos Produkto informacinis puslapis Pirkti produktąMEETUP

„MeetUp“ – tai mažoms posėdžių salėms skirta kompaktiška, lengvai montuojama „plug-and-play“ konferencijų kamera su itin plačiu objektyvu, turinčiu motorizuotą pasukimo ir pakreipimo mechanizmą. Ši kamera gali priartinti vaizdą iki 5 kartų.

Daugiau informacijos Produkto informacinis puslapis Pirkti produktą

JUTIKLINIAI VALDIKLIAI IR PLANAVIMO PRIETAISAI„TAP IP“

Prijungtas prie tinklo posėdžių salės jutiklinis valdiklis suteikia galimybę prisijungti vienu prisilietimu, lengvai dalintis turiniu, be to, jį lengva nustatyti. Su viena jungtimi „Power over Ethernet“, aiškiais ir saugiais laidais ir daugybe skirtingų montavimo galimybių „Tap IP“ įdiegti itin lengva, be to, jis veiks iki kito vaizdo susitikimo. Komplektuojamas su patalpų sprendimais, kuriuose naudojami su IP susieti jutikliniai valdikliai.

Daugiau informacijos Produkto informacinis puslapis Pirkti produktąPLANAVIMO PRIETAISAS „TAP SCHEDULER“

Specialiai posėdžių salėms sukurtas planavimo skydelis. Iš tolo rodo laisvas vietas, iš arti – pateikia susirinkimo informaciją. Užsiimkite vietą ad hoc susirinkimams arba iš anksto užsisakykite vietą suplanuotiems posėdžiams. Aiškiai prijungiami laidai ir pridedami laikikliai leidžia „Tap Scheduler“ profesionaliai sumontuoti už bet kurios posėdžių salės ribų ir greitai jį įdiegti.

Daugiau informacijos Produkto informacinis puslapis Pirkti produktą