SKYKICK

SkyKick teikia debesų kompiuterijos valdymo paslaugas programinės įrangos ir IT sprendimų kūrėjams visame pasaulyje. Bendrovės produktai klientams padeda sėkmingai vystyti verslą, paremtą debesų kompiuterijos sprendimais – IT paslaugų tiekėjai lengvai ir efektyviai migruoja duomenis, kuria atsargines rinkmenų kopijas ir palaiko ryšį su klientais. SkyKick produktai padeda daugiau nei 5 tūkst. partnerių 125-iose valstybėse.

SKYKICK

Pagrindinės paslaugos

Skykick Cloud Backup

Duomenys gali būti prarasti net debesyje. Apsaugokite savo klientų Office 365 duomenis su SkyKick Cloud Backup programa. Ramiai atsipūsite, turėdami galybę atsarginių kopijų, žaibiško greičio paieškos ir duomenų atkūrimo vienu mygtuko paspaudimu funkcijas, pritaikytas jūsų kliento Office 365 el. paštui, kalendoriui ir kontaktams, taip pat OneDrive and SharePoint rinkmenoms.

Skykick Migration Suite

Skykick Migration Suite – automatizuotas įrankių rinkinys migracijos projektams, kuris užtikrina saugų ir nepriekaištingą visų jūsų el. laiškų, kontaktų ir kalendoriaus duomenų migraciją į Office 365. Nepatirsite jokių el. pašto srauto trikdžių ir nesukelsite nepatogumų vartotojams. SkyKick Migration įrankius galima naudoti tiek vieno vartotojo, tiek didelėms, suplanuotoms migracijoms iš daugiau nei vieno serverio. Šie įrankiai užtikrina puikią proceso kokybę klientui ir padeda partneriams pelningai organizuoti suplanuotas, sklandžias ir streso nekeliančias migracijas į Office 365.