Šiuolaikinė įmonė neįsivaizduojama be modernios susitikimų erdvės, kurios pagrindinis tikslas – į gyvą bendravimą integruoti nuotoliniu būdu prisijungusius kolegas bei partnerius. Tam, kad tokie susitikimai vyktų numatytu laiku ir nekiltų jokių techninių trukdžių, verta investuoti į kokybišką įrangą. Lenovo ThinkSmart serija yra tinkamiausias pasirinkimas!

Pasak Lenovo ekspertų, pirmiausia kiekvienoje modernioje susitikimų salėje turėtų būti susitikimo valdymui skirtas įrenginys, vaizdo kamera, gera garso sistema ir ekranas. Čia svarbūs ne tik įrenginių techniniai parametrai, bet ir jų suderinamumas, todėl geriausia yra rinktis vieno gamintojo įrangą. Tokia yra Lenovo ThinkSmart serija, sukurta ieškantiems efektyviausių sprendimų ir nenorintiems gaišti laiko sudėtingiems technikos pajungimo klausimams. Negana to, visi šios serijos įrenginiai yra sertifikuoti darbui su šiuo metu populiariausiomis Microsoft Teams Rooms ir Zoom Rooms programomis.

ThinkSmart įranga taip pat pasižymi solidžiu dizainu, kuris leidžia išlaikyti estetinį susitikimų salės vaizdą. Vienas dažniausių klientų reikalavimų būna paslėpti laidai. Jeigu įrenginėdamas salę klientas iš karto numato vietą susitikimų valdikliui, ekranui bei garso sistemai – jų galima visai nematyti. Visiems kitiems atvejams tobulas yra Lenovo sprendimas, kuris leidžia turėti vos vieną laidą ant stalo ir išsaugoti bendrą solidų vaizdą.

Šiuo metu Lenovo turi gausų įrenginių pasirinkimą, kuris leidžia išsirinkti turimai erdvei tinkamiausią įrangą:

Nuo mažiausio iki didžiausio susitikimų kambario

Kad susitikimų kambarys atitiktų jūsų poreikius. Mūsų rekomendacija:

  • Kontroliuokite savo susitikimą: ThinkSmart HUB
  • Mėgaukitės puikiu vaizdu: ThinkSmart CAM
  • Užtikrinkite nepriekaištingą garsą: ThinkSmart BAR / BAR XL

Galite pasirinkti visą komplektą arba pirkti įrenginius atskirai.

Viskas vienoje dėžėje. Bet kokiam susitikimų kambariui pritaikytas sprendimas, kurį rasite vienoje dėžėje.

Mūsų rekomendacija:

ThinkSmart Core Full Room Set

Užsisakykite dėžę, gaukite viską vienoje vietoje, sutaupykite laiko konfigūracijai ir gaukite pagalbą iš patikimo gamintojo – Lenovo

Produktai dėžėje:

  • Susitikimų kontrolei: ThinkSmart Core
  • Puikiam vaizdui: ThinkSmart CAM
  • Nepriekaištingam garsui: ThinkSmart BAR XL

Lenovo Thinksmart produktų apžvalga:

ThinkSmart View.

Šis įrenginys skirtas individualiai darbo vietai arba mažiems skambučių kambariams, kurie labai populiarėja naujuose verslo centruose. ThinkSmart View padidina produktyvumą – darbuotojas visada gali sekti savo Teams susitikimų dienotvarkę ir į susitikimą prisijungti vienu piršto paspaudimu, o pats kompiuteris lieka neužimtas.Atsisiųskite daugiau informacijos

ThinkSmart HUB.

Tai pats populiariausias Lenovo įrenginys susitikimų valdymui. „Viskas viename“ sistema turi net 4 integruotus mikrofonus, gerus garsiakalbius ir patogų liečiamą ekraną, kurio pagalba valdomas Teams ar Zoom susitikimas. Šis įrenginys tinka mažoms ir vidutinėms susitikimų salėms (iki 16 žmonių). Čia naudojamas „single cable“ sprendimas, leidžiantis palaikyti solidų susitikimų salės įvaizdį, o įrenginio ekranas sukamas 360° kampu, todėl juo patogu naudotis iš bet kurios salės vietos.

Atsisiųskite daugiau informacijos

ThinkSmart CAM.

Tai profesionali kamera su integruotu dirbtiniu intelektu, puikiai deranti su ThinkSmart HUB sistema. Kamera pasižymi aukštos kokybės 4K raiškos vaizdu, plataus matymo kampu, automatiniu priartinimu, kalbėtojo sekimu. Kamera taip pat skaičiuoja dalyvių skaičių salėje, todėl naudodamiesi ThinkSmart Manager programine įranga galite stebėti susitikimų salės lankymo statistiką.


Atsisiųskite daugiau informacijos

ThinkSmart BAR / BAR XL.

Tai garso ir mikrofonų sistemos. BAR turi 4 integruotus mikrofonus, kurie puikiai veiks salėje atstumu iki 10 m. Didesniam atstumui galite rinktis BAR XL, kuris turi 2 papildomus išorinius mikrofonus, lengvai montuojamus ant stalo. BAR pasižymi itin aukštos kokybės garsiakalbiais, tinkamais tiek pačiai mažiausiai, tiek ypač didelei erdvei.

Atsisiųskite daugiau informacijos

ThinkSmart Core Full Set and ThinkSmart Core Controller.

ThinkSmart Core Full Set – tai viskas, ko reikia jūsų susitikimų salei vienoje dėžėje. Įsivaizduokite, kaip tai gali supaprastinti įrangos pajungimą ir valdymą. Pamirškite skirtingų gamintojų suderinamumo problemas ir valdykite viską iš vienos ThinkSmart Manager konsolės. Rinkdamiesi Full Set gausite susitikimo valdiklį, kamerą ir garsiakalbį su papildomais mikrofonais. Išpakuokite, paruoškite ir jūsų susitikimų salė paruošta! O jeigu jau turite garsiakalbį ir kamerą, rinkitės Core Controller – susitikimų valdiklį be papildomų priedų.

Atsisiųskite daugiau informacijos


Dėl pirkimo ir kainų kreipkitės į mūsų partnerius: