1. grįžti

Tiekėjai

ALSO tiekia ir užsiima rinkodara daugiau kaip 525 tiekėjų produktų ir paslaugų.

Pritaikyti tiekėjų procesai ir struktūra. Galimybė gauti informaciją apie įvairias rinkas. Greitis, lankstumas ir patikimumas

Veiklos procesai pritaikomi prie individualaus tiekėjo verslo modelio. ALSO siūlo atitinkamo tiekėjo diferencijuotus vertės pasiūlymus, pritaikytus partnerio kanalui. Paslaugos visuomet teikiamos greitai ir patikimai.

Platus produktų asortimentas. Didelė klientų bazė. Skaitmeninis platinimas

ALSO suteikia galimybes smulkaus ir vidutinio dydžio partneriams užsiimti nauja veikla, kaip antai dalyvauti Debesų rinkoje (Cloud Marketplace) ir Turinio gamyboje (Content Factory). Nauda gaunama dėl platesnio rizikos paskirstymo, spartesnio įsiskverbimo į rinką ir greito naujų produktų įdiegimo privatiems ir galutiniams klientams. Augimo galimybes suteikia produktų krepšelio papildymas naujomis paslaugomis (finansų, skaitmeninėmis, IT, logistikos, rinkodaros) ir pardavimo taškų gausa (platus paskirstymas).

Gamintojai

  • Kompiuterinė, programinė, kompiuterinių žaidimų įranga
  • Periferijos įrenginiai
  • Eksploatacinės medžiagos
  • Buitinės elektronikos prekės
  • Įvairios kitos paslaugos

Verslo sėkmė prekiaujant kompiuterine įranga priklauso nuo patikimų ir progresyvių partnerių. Todėl, savo partneriais ALSO grupė renkasi tiekėjus – savo srities lyderius.