Iki 30 % nuolaida atrinktiems produktams

Gaukite iki 30 % nuolaidą atrinktiems produktams mūsų „HP Garage sale” išpardavime. Pasinaudokite galimybe įsigyti vienetines prekes.

Pasinaudokite šia galimybe ir peržiūrėkite išpardavimo metu siūlomas nuolaidas! Dėl ypač žemų pirkimo kainų jūs įgyjate pranašumą perparduodami HP produktus, nes jūsų klientams mažmeninė kaina nekinta. Pasinaudokite patrauklia papildoma pelno marža!

„Grįžimas prie ištakų“ yra mūsų “Garage Sale” išpardavimo šūkis, nes HP sėkmės istorija prasidėjo būtent nuo produktų pardavimo paprastame išnuomotame garaže. Ten Bill‘as Hewlett‘as ir Dave‘as Packard‘as įkūrė savo verslą, iš kurio išaugo šiandieninė pasaulinė korporacija. Kaip ir anuomet, jums siūlome puikius gaminius už nepralenkiamai mažas kainas, tačiau šiandien - iš mūsų „internetinio garažo“.

Kas yra „HP Garage Sale” išpardavimas?

KAIP TAI VEIKIA

Taip pat kaip HP įkūrėjai Bill‘as Hewlett‘as ir Dave‘as Packard‘as, mūsų „internetiniame garaže“ siūlome aukštos kokybės produktus už patrauklias kainas. 1939 m. jiedu įkūrė savo įmonę nuomojamame garaže, priklausančiame jų butui Palo Alto mieste Kalifornijoje, o visa kita - tik istorija. Šiandien šios pasaulinės kompanijos įkūrimo pagrindu yra laikomas Silicio slėnio atsiradimas - vieta, kurioje savo verslus kuria moderniųjų technologijų įmonės iš viso pasaulio.

Mūsų „garažo išpardavimas“ yra ekonomiškai patraukli galimybė, padėsianti jums įsigyti puikius HP produktus padidinant savo maržą. Pirkdami produktus ypač žema kaina ir perparduodami juos savo klientams įprastine kaina, pasieksite neįtikėtiną pelno maržos kilimą. Pasiūlyme yra platus įvairių kategorijų HP produktų pasirinkimas, apimantis spausdintuvus, nešiojamuosius kompiuterius, monitorius, mažmeninės prekybos sprendimus ir daugybę kitų prekių bei pasirenkamų priedų. Padidinkite savo perkamąją galią dabar!Šiandien IT produktai greitai keičiasi, jų techninė plėtra vyksta itin sparčiai. Dėl šios priežasties daugelio įrenginių gyvavimo ciklas trumpėja. Siekdami išvengti turimų prekių senėjimo ir norėdami jas perduoti vartotojams, reguliariai rengiame „HP Garage Sale” išpardavimus, siūlydami patrauklias produktų kainas. Kitas svarbus aspektas, kurio nereikia nuvertinti, yra naujų produktų sandėliavimo būdų kūrimas. Būdamas mūsų partneriu, palaikykite šią abipusiškai naudingą idėją ir atraskite mūsų neįtikėtinai pigius pasiūlymus.