„Fortinet“ (NASDAQ: FTNT) saugo didžiausias įmones, paslaugų teikėjus ir vyriausybines organizacijas visame pasaulyje. „Fortinet“ savo klientams teikia išmanią, vientisą apsaugą nuo vis įvairėjančių atakų ir galimybę atitikti vis augančius beribės tinklo erdvės reikalavimus – tiek šiandien, tiek ir ateityje. Tik „Fortinet Security Fabric“ architektūra gali užtikrinti bekompromisį saugumą ir spręsti svarbiausius saugumo iššūkius, kylančius tinklo, taikomųjų programų, debesų kompiuterijos ar mobiliojo ryšio aplinkose. „Fortinet“ užima pirmąją vietą pasaulyje pagal pristatomus saugumo įrenginius, o savo verslo saugumą „Fortinet“ bendrovei yra patikėję daugiau nei 500 000 klientų.

„Security Fabric“

„Security Fabric“ suteikia organizacijoms galimybę pasiekti savo skaitmeninių inovacijų tikslus be jokių kompromisų. Tai tikra kibernetinio saugumo platforma, kuri užtikrina:

  • Platų viso skaitmeninių atakų lauko matomumą ir apsaugą nuo tokių atakų, tokiu būdu geriau valdant riziką
  • Integruotus sprendimus, kurie mažina valdymo sudėtingumą ir teikia duomenis apie grėsmes
  • Automatizuotus savaime problemas sprendžiančius (angl. self-healing) tinklus su dirbtiniu intelektu pagrįstu saugumu, užtikrinančiu greitą ir efektyvų veikimą

Partnerių programa

ĮSITRAUKITE. PLĖSKITĖS. SPECIALIZUOKITĖS.

Pelningumas
pasaulyje pirmaujantis „Fortinet“ produktas „Security Fabric“ suteikia lankstumą kurti sprendimus, atitinkančius jūsų klientų saugumo poreikius ir vartojimo modelius. Tai jums atveria galimybes tapti svarbiu savo klientų sėkmės veiksniu. Programa sukurta siekiant maksimaliai didinti jūsų pelningumą ir kompetencijas.

Verslo sėkmė
„Engage“ suteikia galimybę pasirinkti, kaip vykdysite operacijas, kaip palaikysite klientus ir kaip bendradarbiausite su „Fortinet“. „Jūsų programa, jūsų sąlygomis“ reiškia, kad galite sukurti tokią saugos praktiką, kuri padėtų pasiekti jūsų verslo tikslus ir kartu būtų svarbus jūsų klientų sėkmės veiksnys.

Diferenciacija
jūsų klientų pasirinkimai dėl technologijų vartojimo ir panaudojimo revoliucionuoja kibernetinio saugumo verslą, ir ši revoliucija vyksta greitai bei nuolatos. „Engage“ yra tiesiausias kelias į sėkmę – šis produktas užtikrina greitą kompetenciją rinkoje paklausių sprendimų srityje ir šių sprendimų pelningumą. Kol konkurentai mėgins jus vytis, jūs jau integruosite savo sprendimus klientų sistemose.

Produktai: „Enterprise“

Tinklo sauga - naujos kartos užkarda (ugniasienė)
Naujos kartos užkardos (NGFW) filtruoja tinklo srautą, kad apsaugotų organizaciją nuo vidinių ir išorinių grėsmių. NGFW ne tik palaiko tokias užkardų funkcijas kaip paketų filtravimas, IPsec ir SSL VPN, tinklo stebėjimo ir IP susiejimo funkcijos, bet ir turi gilesnes turinio tikrinimo galimybes. Šios galimybės leidžia NGFW identifikuoti atakas, kenkėjiškas programas ir kitas grėsmes bei jas blokuoti. NGFW organizacijoms teikia SSL tikrinimą, programų kontrolę, įsibrovimo prevenciją ir išplėstinį viso atakų spektro matomumą.

Skaityti daugiau

Saugaus eterneto perjungimo apžvalga
Senieji eterneto LAN tinklai susiduria su daugeliu iššūkių, įskaitant eksponentinį įrenginių ir programų augimą, padidėjusius belaidžių LAN tinklų pralaidumo poreikius ir sudėtingus saugumo sprendimus. Užuot ieškodama būdų apsaugoti tradicinius eterneto LAN tinklus, „Fortinet“ vadovaujasi saugumu pagrįstu požiūriu ir siūlo eternetą kaip saugumo infrastruktūros išplėtimą per „FortiSwitch“ ir „FortiLink“ produktus. Be to, naujausioje „FortiOS 6.4“ versijoje yra bazinė NAC funkcija be papildomų licencijų. „FortiSwitch“ siūlo platų saugių, paprastų ir pagal poreikius pritaikomų eterneto jungiklių asortimentą, kuris idealiai tinka „Secure SD-Branch“ bei programoms – nuo skirtų vienam kompiuteriui iki pritaikomų visam duomenų centrui.

Skaityti daugiau

Smulkiam ir vidutiniam verslui

Saugus tinklas biure
Apsaugokite savo duomenis visame tinkle ir suteikite saugią prieigą prie debesies naudodami naujos kartos užkardas su integruotu saugiu SD-WAN, saugiais jungikliais ir belaidės prieigos taškais.

Paprastas, spartus ryšys
Sparčiai veikiančios naujos kartos užkardos, SD-WAN, jungikliai ir prieigos taškai užtikrina, kad naudotojai galės saugiai jungtis prie interneto ir efektyviai bendradarbiauti naudodami tokias priemones kaip vaizdo konferencijos ir balso perdavimas per IP (VOIP) – net ir apkrautose sistemose.

Skaityti daugiau

Apsaugokite naudotojus tiek biure, tiek kelyje naudodami pažangią nuotolinių naudotojų ir VPN galutinių įrenginių apsaugą bei palaikymą.

Galutinių įrenginių apsauga
Kai naudotojai nėra prisijungę prie tinklo, užkarda negali jų apsaugoti. Norint apsisaugoti nuo atakų ir nuo jų plitimo, tokiu atveju reikia galutinio įrenginio apsaugos. „FortiClient Cloud“ apima paprastą, debesų technologija pagrįstą diegimą ir centralizuotą valdymą – tai užtikrina pažangią apsaugą nuo grėsmių galutiniame įrenginyje.

Žinokite, kas vyksta galutiniuose įrenginiuose
Su „FortiClient Cloud“ pagalba galite automatizuoti pažeidžiamumo patikras bei vienu spustelėjimu nuotoliniu būdu diegti ir vykdyti naujinimus naudotojų įrenginiuose, tokiu būdu apsaugodami naudotojus nuo neištaisytų pažeidžiamumų ir kitų pavojų. Gausite daugiau įžvalgų apie įrenginio informaciją, būseną ir atitiktį, todėl galėsite dar geriau stebėti bendrą sistemos aplinką.

Skaityti daugiau

Kontaktai:

Vytas Grigas
Vytas.Grigas@also.com
Focus Sales Manager | ALSO Lietuva UAB |