Kelių Veiksnių Autentifikacija

  1. grįžti

Ar žinote, kaip apsaugoti savo prisijungimo duomenis?

Naudodami naują dviejų žingsnių prisijungimą užtikriname jūsų saugumą prisijungiant prie mūsų internetinės parduotuvės. Kodėl mes tai darome? Paprastai tariant, mums labai svarbus jūsų saugumas.

Ar žinojote, kad visame pasaulyje kasdien įvykdoma daugybė kibernetinių atakų? Kai kuriais atvejais įsilaužėliams užtenka vieno paspaudimo pasinaudoti pranašumais ir padaryti didelę žalą, todėl mes, įdiegdami kelių veiksnių autentifikaciją, apsaugome jūsų paskyrą.

Mūsų kelių veiksnių autentifikaciją gana paprasta nustatyti. Ji veiksmingai apsaugo jūsų paskyrą bei padeda išvengti tokių situacijų kaip sukčiavimas, naudojant jūsų prisijungimo duomenis, ar produktų užsakymas jūsų sąskaita.

Naujiems klientams

Suaktyvinkite kelių veiksnių autentifikaciją kaip naujam kliento naudotojui

Pažiūrėkite, kaip tai atlikti

Esamiems klientams

Iš naujo nustatykite kelių veiksnių autentifikaciją kaip esamam kliento naudotojui

Pažiūrėkite, kaip tai atlikti

Administratoriams

Tvarkykite kelių veiksnių autentifikaciją kaip klientų administratoriui

Pažiūrėkite, kaip tai atlikti

GREITA PAGALBA – PATIKRINKITE MŪSŲ D. U. K.

NAUJIEMS KLIENTAMS

Sukurkite saugią darbo aplinką atlikdami vos kelis veiksmus

Pasirinkite autentifikavimo įrankį

Iš „Apple Store“ arba „Google Play“ parduotuvės į savo išmanųjį telefoną atsisiųskite ir įdiekite vieną iš šių programėlių.

Atidarę skirtukus ir rasite instrukcijas.

Jei neturite išmaniojo telefono, rinkitės trečią sprendimą.

ESAMIEMS KLIENTAMS

Iš naujo nustatykite kelių veiksnių autentifikaciją kaip esančio kliento naudotojui

Iš naujo nustatykite kelių veiksnių autentifikaciją

Ar kyla problemų dėl kelių veiksnių autentifikacijos kodo?

Paprašykite savo organizacijos kliento administratoriaus iš naujo nustatyti jūsų kelių veiksnių autentifikaciją.

Jei nesate tikras, kas yra jūsų kliento administratorius, paklauskite kolegų. Jie gali sužinoti, kas yra atsakingas už administratoriaus vaidmenį, patikrinę savo paskyrą internetinėje parduotuvėje, kaip parodyta iliustracijoje.

Iš naujo nustatę kelių veiksnių autentifikaciją tęskite nuo 2 veiksmo (antrasis skirtukas).


Jei tai neveikia arba esate vienintelis kliento administratorius, susisiekite su mumis užpildydami užklausos formą.

Atkūrę nustatymus, iš naujo nustatykite savo kelių veiksnių autentifikaciją

1 veiksmas: prisijunkite prie „ALSO“ internetinės parduotuvės

Prisijunkite naudodami savo el. pašto adresą ir slaptažodį.

2 veiksmas: nuskaitykite „QR“ kodą

Atidarykite naudojamą autentifikavimo įrankį ir nuskaitykite „QR“ kodą. Jei jūsų „senasis kodas“ vis dar pasiekiamas, pirmiausia ištrinkite šį kodą. Taip išvengsite painiavos.

3 veiksmas: įveskite savo asmeninį kelių veiksnių autentifikavimo kodą

Įveskite sugeneruotą autentifikavimo įrankio kodą į laukelį po „QR“ kodu ir paspauskite „Enter“.

4 veiksmas: eikite į parduotuvę

Paspauskite mygtuką „Eiti į parduotuvę“ ir vėl turėsite prieigą.

ADMINISTRATORIAI

Jūsų įmonės kelių veiksnių autentifikavimo valdymas

Būdami savo įmonės administratoriumi galite lengvai tai patikrinti savo internetinės parduotuvės naudotojo paskyros administravime.

Jei visas naudotojų paskyras valdote patys, jūs nebepriklausote nuo „ALSO“ darbuotojų ir galite lengvai atlikti pakeitimus savo paskyrai.

Jei savo organizacijoje dar neturite kliento administratoriaus, susisiekite su savo „ALSO“ paskyros vadybininku arba užpildykite užklausos formą.

Kelių veiksnių autentifikacijos nustatymas iš naujo​

Ar darbuotojas prarado autentifikacijos kodą?

Administratorius gali kelių veiksnių autentifikaciją nustatyti iš naujo. Vaizdo įrašas parodo, kaip tai atlikti.

Pridėti naudotojų

Ar prisijungė naujas darbuotojas? Administratorius gali susikurti internetinės parduotuvės paskyrą ir nustatyti šio naudotojo teises.

Ištrinti naudotojus

Ar darbuotojas paliko organizaciją? Administratorius gali ištrinti arba užblokuoti naudotojo paskyrą.

Koreguoti teises

Ar darbuotojui reikalingos kitos internetinės parduotuvės teisės? Administratorius gali tai pakeisti.

Ar darbuotojas laikinai nedirba? Administratorius gali (laikinai) blokuoti ir suaktyvinti naudotojus.

FAQ

D. U. K. dėl kelių veiksnių autentifikacijos

KlausimasSprendimas
Kaip gauti vienkartinį kodą, jei jo neturiu arba nerandu? Vienkartinį kodą įprastai rodo pasirinktas autentifikacijos įrankis, pvz., „Microsoft Authenticator“, „Google Authenticator“ arba gaunamas suderinamame naršyklės plėtinyje. Šis kodas automatiškai atnaujinamas maždaug kas 30 sekundžių ir reikalingas kiekvienam prisijungimo bandymui.
Ką daryti, jei mano vienkartinis kodas negalioja? Netinkamų vienkartinių kodų atvejai dažnai atsiranda dėl netikslių laiko nustatymų jūsų kompiuteryje arba išmaniajame telefone. Būtina patikrinti ir atitinkamai pakoreguoti laiko nustatymus. Tai galite patikrinti naudodami patikimas laiko tikrinimo svetaines, pvz., https://time.is. Jei nuokrypis viršija 2 sekundes, gali kilti autentifikavimo klaidų. Tokiu atveju sistemos nustatymuose nustatykite „išjungti laiko derinimą su tinklu“ (ar panašiai).
Kaip iš naujo nustatyti kelių veiksnių autentifikavimą, jei nebeturiu prieigos prie savo kelių veiksnių autentifikacijos programėlės arba vienkartinio kodo (pvz., pamečiau mobilųjį telefoną, pašalinau kelių veiksnių autentifikacijos programėlę) arba noriu naudoti kitą mobilųjį telefoną, kol vis dar esu prisijungęs prie internetinės parduotuvės? Galite savarankiškai pašalinti esamą kelių veiksnių autentifikavimo konfigūraciją savo naudotojo paskyroje ir vėl ją nustatyti. Šis procesas vykdomas taip pat, kaip ir pradinė sąranka, esanti skiltyje „Administravimas → Naudotojo / paskyros administravimas → MFA būsena → Nustatymas iš naujo“.
Kaip iš naujo nustatyti kelių veiksnių autentifikavimą, jei nebeturiu prieigos prie savo kelių veiksnių autentifikacijos programėlės ir nesu prisijungęs prie internetinės parduotuvės? Tokiais atvejais kelių veiksnių autentifikaciją iš naujo gali nustatyti tik kliento paskyros administratorius arba „ALSO“. Savo organizacijoje paklauskite, kas yra jūsų kliento administratorius. Naudotojai tai gali rasti „Administravimas → Naudotojo administravimas → Administratoriai“. Ar jums reikia „ALSO“ pagalbos? Susisiekite su mūsų elektroninio verslo komanda užpildydami formą šio puslapio apačioje arba atsiųskite el. laišką.
Kas nutiks, kai leisiu „ALSO“ iš naujo nustatyti kelių veiksnių autentifikavimą? Susisiekę su „ALSO“ turėsite atlikti asmenybės patvirtinimą. Bus patikrintas ir patvirtintas naudotojo paskyroje nurodytas el. paštas. Vėliau kelių veiksnių autentifikavimas bus nustatytas iš naujo ir el. laišku gausite informaciją, patvirtinančią galimybę nustatyti naują kelių faktorių autentifikavimo kodą.
Ar kelių veiksnių autentifikaciją galima konfigūruoti keliuose mobiliuosiuose telefonuose arba naudoti kartu su naršyklės plėtiniu? Techniškai įmanoma išsaugoti sąrankos „QR“ kodą ir naudoti jį nustatant keliose autentifikacijos programose / įrenginiuose, tačiau patartina kelių veiksnių autentifikaciją nustatyti vienam asmeniui tik viename įrenginyje.
Ar kelių veiksnių autentifikacija gali būti naudojama su naudotojo paskyra pasidalinta tarp kelių naudotojų? Ne. Privalomai diegiant kelių veiksnių autentifikaciją, kiekvienam atskiram naudotojui būtina „ALSO“ parduotuvės naudotojų administravime sukurti individualią naudotojo paskyrą. Norint sujungti skirtingų naudotojų užsakymus į vieną užsakymą, galima naudoti (bendrą) „Pirkinių sąrašo“ funkciją.
Ar kelių veiksnių autentifikacija privaloma visoms žiniatinklio naudotojų paskyroms? Taip, kelių veiksnių autentifikacija privalomas visiems „ALSO“ klientams. Taikydami kelių veiksnių autentifikaciją, jums galime pasiūlyti saugiausią apsipirkimo patirtį.
Kur savo paskyroje galiu rasti kelių veiksnių autentifikacijos nustatymus? Savo keliųveiksnių autentifikacijos nustatymus galite pasiekti skiltyje „Administravimas → Naudotojo / paskyros administravimas → Pagrindiniai naudotojo duomenys“.
Kas atsakingas už mano įmonės naudotojų valdymą ir priežiūrą? Administratoriaus teises turintis naudotojas yra atsakingas už savo naudotojų valdymą. Kliento administratorių rasite čia: „Administravimas → Naudotojo administravimas → Administratoriai“. Jei negalite prisijungti, paprašykite kolegos surasti administratorių.
Ar galiu masiškai suaktyvinti kelių veiksnių autentifikaciją visiems naudotojams? Ne, kiekvienas naudotojas turi suaktyvinti kelių veiksnių autentifikaciją individualiai.
Ar galiu apjungti dvi perpardavėjo paskyras vienu el. paštu? Ne, el. pašto adresas yra unikalus ir gali būti susietas tik su viena perpardavėjo paskyra.
Ar norint naudoti internetinius skundus „CSO 3.0“ reikalinga speciali prisijungimo ir slaptažodžio paskyra? Ne, prieiga prie „CSO 3.0“ gaunama naudojant tą pačią naudotojo paskyrą ir slaptažodį kaip ir internetinėje parduotuvėje.
Su kuo susisiekti, jei mano naudotojo paskyra užblokuota? Susisiekite su mūsų elektroninio verslo komanda užpildydami formą šio puslapio apačioje arba atsiųskite el. laišką.
Ar galima gauti arba iš naujo nustatyti naudotojo paskyros slaptažodį? „ALSO“ niekada tiesiogiai nesiunčia slaptažodžių, tačiau „ALSO“ gali iš naujo nustatyti paskyrą ir taip perpardavėjui leisti nustatyti naują slaptažodį. Pamiršus slaptažodį, jį galima nustatyti iš naujo prisijungimo puslapyje paspaudžiant „Pamiršau slaptažodį“.
Kaip galiu valdyti daugybę slaptažodžių? Rekomenduojame naudoti slaptažodžių tvarkyklę, pvz., https://www.dashlane.com, https://www.lastpass.com, arba https://1password.com

GAUKITE PAGALBĄ

Ar šiame puslapyje neradote savo problemos sprendimo?

Mes taip pat galime jums padėti. Atsiųskite užpildytą formą ir mes kaip galime greičiau su jumis susisieksime.

MŪSŲ KONTAKTAI

ALSO Lietuva UAB

+370 635 05550

SM@also.com