MIMECAST

Mimecast - įkurta 2003 m., teikia debesų kompiuterija paremtas saugumo, archyvavimo ir sklandaus procesų veikimo priežiūros paslaugas. Jų paslaugomis naudojasi daugiau nei 19 tūkst. įmonių ir daugiau nei 19 mln. vartotojų. Mimecast padeda apsaugoti el. paštą ir valdyti galimas rizikas naudojantis viena, visiškai integruota, prenumeruojama paslauga. Naudojantis Mimecast sumažinamos el. pašto rizikos ir apsaugomi jautrūs duomenys bei nebereikia naudoti daugybės skirtingų, sudėtingų ir brangių sprendimų. Tiems klientams, kurie naudojasi debesų kompiuterijos ištekliais, tokiais kaip Microsoft Office 365, Mimecast programa padeda sustiprinti saugumo aprėptį, sumažinti prastovos koeficientą ir pagerinti archyvavimo procesus.

MIMECAST

Pagrindinės paslaugos

Mimecast Email Security

El. pašto apsaugos kontrolė palengvina įmonės ir darbuotojų duomenų apsaugą nuo iš anksto aptinkamų ir netikėtų atakų, išvengiant duomenų nutekinimo.

Mimecast Information Archiving

Saugus, nekeičiamas (read-only) ir lengvai prieinamas, debesyje veikiantis archyvas leis išgauti maksimalią naudą iš bendrovės kaupiamos informacijos bei padės sumažinti rizikas, susijusias su informacijos kontrole, elektroniniais įkalčiais ir bylinėjimusi.

Mimecast Mailbox Continuity

Nesudėtinga ir nebrangi apsauga nuo sistemos gedimų, stichinių nelaimių, sistemos palaikymo ir atnaujinimo rizikų, leidžianti netrukdomai naudotis el. paštu iš bet kurio įrenginio.