„Microsoft“ partnerių ištekliai


Prisijunkite prie „Microsoft“ partnerių tinklo

Perkelkite verslą debesyje į kitą lygmenį

Prisijungę prie „Microsoft“ partnerių tinklo ir užsiregistravę dalyvauti debesijos sprendimų teikėjo partnerių programoje, galite gauti prieigą prie daugybės išskirtinių „Microsoft“ ir ALSO išteklių ir paslaugų – visa tai yra sukurta jūsų verslui debesyje paspartinti.

Mokymai ir sertifikavimas

Pasiekite išsamų ALSO ir „Microsoft“ mokymų ir sertifikavimo parinkčių rinkinį, taip pat naują ALSO el. mokymosi platformą, kuri yra skirta suteikti jums techninių žinių.

Bendro pardavimo galimybės

Sužinokite, kaip sukurti pelningą, į rezultatus orientuotą pardavimo strategiją, išplėsti pasiekiamumą ir savo verslą.

Paskatos

Atraskite finansines ir programos paskatas, sukurtas jums padėti išplėsti sprendimus ir verslą.

Vidinio naudojimo teisės

Gaukite vertingas daugelio „Microsoft“ produktų vidinio naudojimo teises.

Išėjimo į rinką paslaugos

Pasiekite daugybę išėjimo į rinką paslaugų ir sprendimų iš ALSO ir „Microsoft“, kurie gali padėti pritraukti daugiau potencialių klientų ir paspartinti jūsų verslo augimą.

Skatinkite savo verslo augimą pasitelkdami „Microsoft“ paskatas

Užsidirbkite iš bendradarbiavimo rinkodaros dalyvaudami „Microsoft“ paskatų programose ir įsitraukdami į veiklas, palaikančias supratimą apie „Microsoft“ produktus. Atsiimkite pinigus prisijungdami prie ALSO išėjimo į rinką planų ir būkite apdovanoti už tai, kad klientams padedate siekti jų tikslų.

Sužinokite daugiau

Padidinkite pelningumą parduodami bendrai

Parduokite kartu su „Microsoft“ ir gaukite galimybę tiesiogiai pristatyti savo įmonės sprendimus klientams „Microsoft“ komercinėje parduotuvėje. Pasinaudokite „Microsoft“ prekės ženklu, kad sukurtumėte klientų pasitikėjimą ir sustiprintumėte esamus santykius, kartu praturtindami klientų pasiūlymus savo specializacijomis.

Sužinokite daugiau

Padidinkite savo verslo galimybes turėdami vidinio naudojimo teises

Gaukite prieigą prie įvairių vidinio naudojimo „Microsoft“ produktų ir sprendimų teisių ir padėkite savo verslui kurti naujoviškas „Microsoft“ pagrįstas programas ir paslaugas. Tokiu būdu jūsų organizacija gali sužinoti apie naujausią „Microsoft“ debesijos technologiją, efektyviau parduoti debesijos sprendimus ir sustiprinti jūsų verslo galimybes.

Sužinokite daugiau

Paspartinkite savo išėjimo į rinką strategiją su ALSO

Nesvarbu, ar norite įtraukti esamus klientus, ar užmegzti ryšius su naujais klientais, ALSO gali suteikti jums viską – nuo įdomių potencialių klientų generavimo kampanijų ir tinkinamų rinkodaros be prekių ženklų išteklių iki bendrai finansuojamų programų ir strategijos susitikimų. Apibrėžkime, kurkime ir pristatykime jūsų skaitmeninės rinkodaros strategiją kartu. Be to, galite pasiekti dar daugiau išėjimo į rinką išteklių iš „Microsoft“!

Atraskite ALSO išėjimo į rinką palaikymo planus

Peržiūrėkite „Microsoft“ išėjimo į rinką išteklius

Atraskite daugiau „Microsoft“ išteklių

Pasirengę tapti ALSO debesijos partneriu?

Atlikite paprastą trijų veiksmų procesą

Prisijunkite prie „Microsoft“ partnerių tinklo (MPN)

Prisijunkite

Užsiregistruokite debesijos sprendimų teikėjo programoje kaip netiesioginis pardavėjas.

Užsiregistruokite

Prisiregistruokite prie „ALSO Cloud Marketplace“

Prisiregistruokite