ALSO CLOUD MARKETPLACE PLATFORMA

Lokali prekybos platforma su plačiu debesijos paslaugų katalogu.

ALSO Cloud platforma – tai daug daugiau nei automatinis debesijos paslaugų užsakymas ir teikimas. Tai visapusiškiausia internetinė platforma, atliekanti nustatytas įvairių debesijos paslaugų pardavimų, pagalbos, ataskaitų teikimo ir savitarnos funkcijas

ALSO Cloud Marketplace

Debesijos paslaugų kūrėjai
Naudodami "ALSO Cloud Marketplace" platformą, debesijos paslaugų kūrėjai gali greitai ir lengvai pradėti teikti savo sukurtas paslaugas tūkstančiams ALSO Partnerių ir jų klientų, taip pat optimizuoti savo paslaugų teikimą įtraukiant ALSO profesionalias paslaugas.

Debesijos Nepriklausomi programinės įrangos kūrėjai (Independent Software Vendors (ISV)
Debesijos ISV, naudojantys prenumerata paremtą verslo modelį, iš viso pasaulio gali kreiptis dėl prisijungimo prie ALSO Cloud Marketplace. Vertikaliai fokusuotos arba lokalizuotos programinės įrangos gaminių rinka ir poreikis sparčiai auga. ALSO Cloud Marketplace suveda debesijos ISV su tūkstančiais Europos perpardavėjų ir jų galutinių vartotojų.

ALSO Cloud Marketplace
Pasinaudodami ALSO Cloud Marketplace pagalba Debesijos paslaugų kūrėjai, Debesijos ISV ir kanalo Partneriai sujungia, integruoja, pritaiko ir valdo įvairias Debesijos paslaugas savo individualizuotose debesijos sprendimų pardavimo platformose. ALSO Cloud Marketplace platforma automatizuoja visą Debesijos paslaugų gyvavimo ciklą nuo pardavimo iki sąskaitų išrašymo ir leidžia lengvai sukurti hibridinius pasiūlymus kartu su pridėtinės vertės paslaugomis, optimaliai tinkančius atitinkamos srities klientams.

ALSO Partneriai
Partneriai naudoja "ALSO Cloud Marketplace" sujungti į visumą, parduoti ir valdyti Debesijos paslaugas iš lokalaus ALSO Cloud Marketplace, derinti jas su savo esamų produktų krepšeliu ir pridėtinę vertę kuriančiomis paslaugomis, siekiant sukurti unikalų hibridinį pasiūlymą, kuris geriausiai tinka jų klientų ratui.

Klientai
Naudoja ALSO Partnerių jiems sukurtus ir siūlomus produktus ir paslaugas.

Vartotojai
Naudoja debesijos paslaugas, kurias jiems teikia jų darbdavys.

Kodėl ALSO Cloud Marketplace Jums tinka?

NAUDA PARTNERIAMS

  • Platus Debesijos paslaugų pasirinkimas. Gaunama prieiga prie daugelio aukštos kokybės įvairių Debesijos pardavėjų ir Debesijos ISV teikiamų debesijos paslaugų.
  • "Vieno langelio" principas. Galimybė sujungti į visumą, parduoti ir valdyti unikalų paslaugų derinį skirtingose kategorijose, kurių paklausa rinkoje yra patikrinta.
  • Pridėtinės vertės paslaugos. Galimybė naudotis tokiomis ALSO pridėtinės vertės paslaugomis kaip finansų ir marketingo paslaugos sparčiausiam įėjimui į rinką ir lengviausiam patekimui į "debesį".
  • Lokalumas. Mėgaukitės paslaugomis iš vietinės pardavimų platformos su vietine kalba, valiuta, pagalba ir pasinaudokite vietinės ALSO komandos patirtimi bei žiniomis apie rinką.

NAUDA DEBESIJOS PASLAUGŲ TIEKĖJAMS

  • Pagreitintos pajamos. Debesijos pardavėjai ir Debesijos ISV padidina savo pajamas greitai ir lengvai pasiekdami tūkstančius vietinių Kanalo partnerių ir jų klientų.
  • Pagreitintas patekimas į rinką. Galimybė greitai paleisti savo paslaugas ALSO Cloud Marketplace platformoje, ir sutelkti dėmesį į veiklas, skirtas įėjimui į rinką, kurios sukuria didžiausią vertę.
  • Sumažintos išlaidos. Naudodamiesi ALSO paslaugų portfeliu bei ALSO profesionaliomis paslaugomis optimizuokite ir valdykite savo paslaugas.
  • Padidinta pridėtinė vertė. Pasinaudokite augančia debesijos paslaugų paklausa ir tapkite patikimu Debesijos Pardavėju arba Debesijos ISV per siūlomus vertikalius, integruotus sprendimus.

KONTAKTAI

ALSO Cloud Marketplace
(Lietuva)

+370 37 757561

sales.lt@also.cloud

https://also.cloud