1. grįžti

ĮMONĖ

ALSO suvienija IT pramonės srities tiekėjus ir pirkėjus

Apie ALSO Lietuva

ALSO Lietuva tiekia rinkai kompiuterinę, programinę įrangą, kompiuterinių žaidimų įrangą, periferijos įrenginius bei buitinės elektronikos prekes. Mūsų kompanijos tikslas – siūlyti kruopščiai atrinktą produktų spektrą, naujausias technologijas, greičiausius sprendimus, kas padidintų mūsų klientų darbo sėkmę ir užtikrintų nuolatinę pelningą jų veiklą. Visą savo dėmesį skiriame ir skirsime klientų aptarnavimo kokybei, užsakymo ir pristatymo paprastumui, pasitelkdami moderniausias informacines technologijas.

Apie ALSO-Actebis

Vokietijos kompanija Actebis GmbH ir viešai listinguojama ALSO Holding AG sujungė savo verslus 2011 m. vasario mėn. 9 d. ALSO-Actebis su bendra apyvarta apie 10 mlrd. CHF taps trečiuoju didžiausiu distributoriumi bei logistikos paslaugų tiekėju informacinių technologijų bei plataus vartojimo elektronikos pardavėjams Europoje.
Naujosios kompanijos ALSO-Actebis Holding AG pagrindinis biuras įsikūrė Hergiswilyje, Šveicarijoje. Kompanijos akcijos įtrauktos į Šveicarijos vertybinių popierių biržą. Pagrindinis kompanijos akcijų savininkas – Droege International Group Ltd. ALSO-Actebis turi aktyviai veikiančius savo biurus šiose Europos šalyse: Vokietija, Šveicarija, Austrija, Prancūzija, Olandija, Danija, Norvegija, Švedija, Suomija, Estija, Latvija, Lietuva, Slovėnija.
Įmonė siūlo įvairias paslaugas visoje IT vertės grandinėje iš vieno šaltinio. Europos B2B rinkoje ALSO į individualius paslaugų paketus sujungia logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir IT paslaugas. ALSO produktų ir paslaugų krepšelį sudaro virš 250 000 prekių iš 525 tiekėjų ir gamintojų.

  • Savo klientams Mes siūlome didesnę vertę, nei mūsų konkurentai
  • Mes žadame tik tai, ką galime įvykdyti
  • Mes jaučiame asmeninę atsakomybę kiekvienam savo klientui

  • Mes plėtojame ilgalaikę partnerystę
  • Mes laikomės nuostatos „nei vienos klaidos“

Mūsų verslo filosofija

Rinkos lyderiai septyniose iš keturiolikos Europos šalių

Žiūrėti padalinius

Veiklos meistriškumas užtikrina efektyvų grupės valdymą

ALSO Lietuva vadyba

ALSO GRUPĖS ATITIKTIES PRINCIPAI

Daugiau informacijos apie atitiktį ALSO