ACRONIS

2003-iais metais Acronis pristatė novatoriškus ir unikalius atsarginių kopijų kūrimo sprendimus, kurie kardinaliai pakeitė atsarginių kopijų ir duomenų apsaugos rinką. Šiuo metu, Acronis toliau teikia pasaulyje labiausiai vertinamas duomenų apsaugos technologijų paslaugas tiek vietinių, tiek išorinių, debesyje saugomų, sprendimų pritaikytų prie įvairaus dydžio verslo poreikių. Acronis paslaugos, paremtos daugiau nei šimtu patentų, teikia sprendimus per unikalų, išsamų ir galingą naujosios kartos duomenų apsaugos technologijų rinkinį – Acronis AnyData Engine, kuris leidžia fiksuoti, saugoti, atkurti, valdyti ir gauti prieigas prie bet kokių duomenų.

Pagrindinės paslaugos

Branded BaaS Wholesale

Branded BaaS Wholesale paslauga teikiama Acronis leidžia saugiai, patikimai ir lanksčiai apsaugoti duomenis, visiškai juos atkurti, taip pat sukurti vietines ar išorines, nuotoliniuose debesijos ištekliuose saugomas, bet kokių duomenų atsargines kopijas bet kur ir bet kada. Branded BaaS Wholesale paslauga ALSO partneriams suteikia galimybę pasiūlyti Acronis paslaugas naudojant nuosavą prekės ženklą Acronis BaaS Management portale.

Server Backup

Acronis Server Backup paslauga leidžia saugiai, patikimai ir lanksčiai apsaugoti duomenis, visiškai juos atkurti, taip pat sukurti vietines ar išorines, nuotoliniuose debesijos ištekliuose saugomas, bet kokių duomenų atsargines kopijas bet kur ir bet kada. Priklausomai nuo pasirinkimo, galite įsigyti nuo 25 GB iki 10 000 GB atsarginės vietos, ją galima naudoti su bet kokiu norimu serverių skaičiumi. Acronis AnyData Engine valdoma Server Backup sistema leidžia išsaugoti diskų, skaidinių (angl. partitions) ir dokumentų atsargines kopijas saugiame Acronis duomenų kaupimo centre, kuris leidžia greitai atkurti pasirinktas rinkmenas, aplankus, programas ar netgi visą sistemą.

Workstation Backup

Acronis Workstation Backup paslauga leidžia saugiai, patikimai ir lanksčiai apsaugoti duomenis, visiškai juos atkurti, taip pat sukurti vietines ar išorines, nuotoliniuose debesijos ištekliuose saugomas, bet kokių duomenų atsargines kopijas bet kur ir bet kada. Naudodamiesi šia paslauga, gausite mažiausiai 60 GB vietos atsarginei kopijai kiekvienai kompiuterizuotai darbo vietai. Acronis AnyData Engine valdoma Server Backup sistema leidžia išsaugoti diskų, skaidinių (angl. partitions) ir dokumentų atsargines kopijas saugiame Acronis duomenų kaupimo centre, kuris leidžia greitai atkurti pasirinktas rinkmenas, aplankus, programas ar netgi visą sistemą.