SVEIKI ATVYKĘ Į WACOM PORTALĄ

Atraskite naują kūrybos, piešimo ir nuotraukų redagavimo kelią su Wacom Intuos planšetėmis! Nemokamai naudokite net tris programas – Corel® Painter® Essentials™ 6, Corel® Aftershot™ 3 ir CLIP STUDIO PAINT PRO – suteikte nuotraukoms magiškų efektų ir tobulinkite savo įgūdžius!

Inovatyvi programinė įranga

• „Corel® Painter® Essentials ™ 6“ programa skirta piešimui ir eskizams. Naudodami šios programos įrankius (įvairius dažymo būdus, šepečius ir kt. foto efektus) savo darbams suteiksite autentišką piešimo ranka įspūdį.

„Corel® Aftershot ™ 3“ skirta dirbti su realiomis nuotraukomis – sustiprinti įspūdžius ir patobulini nepamirštamų akimirkų vaizdus. Naudodami šią programą, turinčią galingus apdorojimo valdiklius lengvai redaguosite nuotraukas ir koreguosite išankstinius nuotraukų nustatymus.

„CLIP STUDIO PAINT PRO“ skirta kurti komiksus ir manga šedevrus. Su intuityviomis savybėmis tokiomis kaip „natūralus švirkštimo būdas“ sukursite išraiškingą animaciją.

Natūralaus piešimo pojūtis

Pirmas dalykas, kurį pastebėsite dirbdami su Wacom Intuos planšetėmis, tai patogumas. Planšetės jautrumas ir rašiklis, veikiantis be baterijos, suteikia natūralią piešimo patirtį, o ergonomiškas dizainas ir tolygaus svorio paskirstymas užtikrina tikslumą bei kontrolę.

Wacom Intuos privalumai

4,096 paspaudimo jautrumo lygiai užtikrina kontrolę ir tikslumą. Dėl EMR (Elekto magnetinio rezonanso) technologijos rašiklį naudoti itin patogu ir lengva. Dėl 4.2 „Bluetooth“ jungties prisijungsite be jokių laidų. 2 rašiklio mygtukai ir 4 „ExpressKeys ™“ leidžia greičiau atlikti veiksmus. Ploniausios Wacom Intuos panšetės yra išmaniojo telefono storio, S modelis su Bluetooth jungtimi sveria tik 250 g., o M modelis tik 410 g. Wacom Intuos planšetę galite rinktis iš juodos ir pistacijų ar spalvų.

Išmani, kompaktiška ir stilinga

Planšetės dizainas itin plonas ir kompaktiškas, tačiau po apgaulinga išvaizda slepiasi galia ir patvarumas. Naudodami aktyvią piešimo sritį, kuri tęsiasi nuo vieno iki kito briaunų krašto, turite daugiau vietos kurti. Įmontuotas rašiklio dėklas talpina jūsų rašiklį, o keturi „ExpressKeys ™“ leidžia dirbti greitai ir lengvai. Beveik visuose modeliuose yra papildoma „Bluetooth“ jungtis, tad galite vienu mygtuko paspaudimu prisijungti prie savo kompiuterio.