1. grįžti

Ar jau išbandėte populiariąją karšto oro gruzdintuvę?

Dėl greitesnio kepimo laiko ir mažesnio oro gruzdintuvės dydžio, palyginti su jūsų orkaite, gruzdintuvė taupo energiją. Tai reiškia, kad tai yra kur kas ekologiškesnis maisto gaminimo būdas ilgainiui leisiantis sutaupyti pinigų. Tai geras maisto ruošimo prietaisas, kurį galite naudoti, jei norite sumažinti elektros sąskaitas. Naudokite namuose arba biure.

Karšto oro gruzdintuvėje galite gaminti daržoves ar net pagrindinį patiekalą. Ji puikiai tinka patiekalams, kuriuose daug baltymų (tokiems kaip tofu), taip pat vištienos kulšelėms, kotletams, kiaulienos kepsniams, keptai vištienai ar net kepsniams paruošti.

Viskas, ką jums reikia padaryti, kad pradėtumėte gaminti su oro karšto oro gruzdintuve, tai nusipirkti „Lenovo“ produktų!

AKCIJOS SĄLYGOS:

Akcija galioja:

2022 09 01 – 30;

Kad gautumėte karšto oro gruzdintuvę, turite nupirkti Lenovo produktų už ne mažesnę nei
1500 EUR sumą;

*Įrenginiai turi „Windows 10“ ir jų versija gali būti nemokamai atnaujinta į „Windows 11“ arba juose gali būti iš anksto įkelta „Windows 11“.

Versijos naujinimo laikotarpis priklauso nuo įrenginio. Funkcijų ir programų pasiekiamumas priklauso nuo regiono. Kad kai kurios funkcijos galėtų veikti, reikia tam tikros aparatūros, (žr. https://www.microsoft.com/lt-lt/windows/windows-11-specifications).