1. grįžti

Naujas produktyvumo lygis su „Lenovo“ ir „Windows 10 Pro“

ALSO derinys: „Lenovo“ sauga ir jungiamumas bei „Windows 10 Pro“ produktyvumas

Būdai, kuriais žmonės dirba, sparčiai evoliucionavo. Ši evoliucija suteikė nuostabią galimybę sustiprinti saugumą ir įtraukti naujų, bendradarbiavimą pagerinančių ir efektyvesnių darbo procesų.

„Lenovo“ išmaniųjų technologijų ir neprilygstamo „Windows 10 Pro“ produktyvumo derinys, kurį siūlo ALSO, suteikia jūsų klientams galimybę išnaudoti visus naujosios skaitmeninės darbo vietos pranašumus.

Peržiūrėkite visą produktų asortimentą dabar

Dar labiau padidinkite savo „Lenovo“ pardavimus ir prisiregistruokite čia kaip „Lenovo“ partneris

Registruokitės dabar

Atrinkti „Lenovo“ produktai

ALSO internetinėje parduotuvėje rasite platų naujausių „Lenovo“ produktų asortimentą. Siūlomi įvairūs funkcijų rinkiniai ir kainos, todėl lengvai rasite klientui tinkamiausią „Lenovo“ produktą.

ALSO rekomenduoja „Lenovo“ įrenginius „ThinkBook“ ir „ThinkPad“, kurie yra paklausūs, nes pasižymi geresnėmis saugos ir jungiamumo funkcijomis. Naudojami kartu su „Windows 10 Pro“, jie tampa efektyviais produktyvumo didinimo sprendimais.

Peržiūrėkite toliau pateiktus labiausiai perkamus mūsų „Lenovo“ produktus.

… ir daugybė kitų. Peržiūrėkite visą asortimentą, įskaitant priedus ir periferinius įrenginius, ALSO internetinėje parduotuvėje.

Peržiūrėkite visą produktų asortimentą dabar

ALSO Bonus Club

Įsigyti „Lenovo“ produktus iš ALSO internetinės parduotuvės labiau apsimoka esant „ALSO Bonus Club“ nariu. Lojalumo programa siūlo partneriams galimybę kaupti taškus kaskart ką nors įsigyjant ir panaudoti juos puikioms dovanoms.

Dar neužsiregistravote „ALSO Bonus Club“? Užsiregistruokite ir iš karto pradėkite kaupti taškus.

Užsiregistruokite „ALSO Bonus Club“