1. grįžti

Įsigykite Lenovo ThinkPad T490 nešiojamuosius kompiuterius

Būkite produktyvūs kelionėse su plonu ir lengvu „ThinkPad T490“. T490 apjungia „Intel® Core™“ procesorių galią, NVIDIA® grafiką bei aukštos kokybės garsą ir vaizdą, todėl puikiai tinka šiuolaikiniams daug darbų vienu metu atliekantiems profesionalams. „ThinkShield“ saugos sprendimų rinkinys užtikrina visapusišką 360 saugumą, o pažangūs ryšio sprendimai suteikia nepertraukiamą produktyvumą. Aukšto lygio dizainas, lengva konstrukcija ir 22 % plonesnis rėmas – šis kompiuteris puikiai atrodo ir pasižymi verslo klasės kokybe.

Įsigykite Lenovo ThinkPad T490s nešiojamuosius kompiuterius

Šiuolaikinėje darbo aplinkoje reikia įrenginių, kurie visada užtikrintų neprilygstamą produktyvumą, o „ThinkPad T490s“ būtent tam ir skirtas. Naujausi „Intel®“ procesoriai, įspūdinga talpa ir sparčiai veikianti atmintis – šis galingas nešiojamasis kompiuteris, sukurtas pasitelkus itin preciziškas ir naujoviškas technologijas, padidins jūsų produktyvumą. 13 % plonesnis už savo pirmtaką, labai lengvas ir ypač kompaktiškas, todėl su juo galėsite be vargo keliauti kur tik norite. Be to, su „ThinkShield“ saugos sprendimų rinkiniu jūsų verslo duomenys išliks saugūs nepriklausomai nuo to, kurioje vietoje dirbsite.

Įsigykite Lenovo X390 nešiojamuosius kompiuterius

Itin preciziškai sukurtas „ThinkPad X390“ skirtas keliaujantiems šiuolaikiniams profesionalams. Šis nešiojamasis kompiuteris yra itin kompaktiškas, turi moderniausias technologijas bei „ThinkShield“ saugos sprendimų rinkinį, todėl su juo galėsite keliauti saugiai ir be vargo. Dėl naujausių „Intel® Core™“ procesorių šis kompiuteris pasižymi išskirtine sparta, o jo baterija gali veikti iki 14,5 valandos. Be to, universalūs prievadai leidžia nesunkiai išplėsti kompiuterio galimybes prijungiant prie jo kitų įrenginių.

Įsigykite Lenovo X390 Yoga nešiojamuosius kompiuterius

Dinamiška darbo aplinka reikalauja būti produktyviems visur ir visada, o „ThinkPad X390 Yoga“ būtent tam ir skirtas. Šis nešiojamasis planšetinis kompiuteris turi naujausius 8-osios kartos „Intel®“ procesorius, galingą atmintį ir SSD atminties įtaisą, todėl leis dirbti dinamiškai nepriklausomai nuo to, kokiu būdu jį naudosite. Jis yra 8 % plonesnis ir 5 % lengvesnis už savo pirmtaką. Negana to, jis yra daugiafunkcis ir pasižymi ilgu baterijos veikimo laiku, tad su juo itin patogu keliauti. „ThinkPad X390 Yoga“ leis dirbti dar produktyviau su aukščiausio lygmens komponentais, pažangiais „ThinkShield“ saugumo sprendimais, universaliomis ryšio galimybėmis ir našumą didinančiomis funkcijomis.