ISACA

ISACA - tai nepriklausoma, ne pelno siekianti pasaulinė asociacija, kuri teikia praktines gaires, standartus ir kitas efektyvias priemones informacinių sistemų naudojimui.

Ši organizacija turi virš 170 skyrių daugiau nei 140-tyje šalių ir vienija virš 65 000 IT specialistų, kuriančių ir vienijančių IT vadybos ir audito standartus, atliekančių tyrimus šioje srityje, skleidžiančių pažangią patirtį ir geriausias praktikas, skatinančių efektyvų informacijos, sistemų ir technologijų valdymą ir kontrolę. Pagrindinis Asociacijos tikslas yra skatinti asmenų lavinimąsi, siekiant pagerinti ir vystyti jų sugebėjimus atlikti auditą ar/ir teikti valdymo konsultacijas informacinių sistemų audito ir kontrolės srityje.

ISACA Lietuvoje skleidžia žinias apie CobIT standartą, padeda specialistams siekti CISA, CISM,CGEIT, CRISC sertifikacijos, bei stengiasi užtikrinti ir kelti šalyje atliekamo IT audito ir saugos valdymo kokybę.

Kas yra CobIT?

CobIT (Control Objectives for Information and Related Technologies) yra visame pasaulyje žinomas ISACA standartas. CobIT aprašo geriausią praktiką informacinių sistemų valdymo srityje. Standartą sudaro septynios dokumentų grupės:

  • Principai (Framework)
  • Santrumpa vadovui (Executive summary)
  • Vadybos gidas (Management guidelines)
  • Kontroliniai uždaviniai (Control Objectives)
  • Audito gidas (Audit guide)
  • Diegimo gidas (Implementation tool set)
  • Praktikų aprašymai (IT Control practice statement)

Kodas Kurso pavadinimas Trukmė, d.
CISA Pasiruošimas informacinių sistemų auditoriaus sertifikatui gauti (CISA) 4
CISM Pasiruošimas informacijos saugumo vadovo sertifikatui gauti (CISM) 3

Norėdami užsiregistruoti į mokymus ar gauti papildomos informacijos, susisiekite telefonu +370 640 73274 arba el. paštu paslaugos@also.com Taip pat, jeigu pageidaujamo mokymo kurso tvarkaraštyje nerandate, susisiekite su mumis aukščiau nurodytu telefonu arba el. paštu ir mes Jūsų pageidaujamą mokymą suplanuosime artimiausiu metu.