MySQL

MySQL® - tai populiariausia pasaulyje atviro kodo duomenų bazė, pasižyminti greita veika, patikimumu ir paprastumu. Pasaulyje šią duomenų bazę naudoja daugiau kaip 11 milijonų įvairaus dydžio bendrovių. Ši programinė įranga padeda įmonėms pašalinti problemas, susijusias su prastovomis, priežiūra, administravimu ir palaikymu.

MySQL yra ne tik populiariausia pasaulyje atviro kodo duomenų bazė. Ji yra naujos kartos programų, sukurtų naudojant LAMP rietuvę (Linux, Apache, MySQL, PHP / Perl / Python), duomenų bazė. MySQL veikia daugiau nei 20 platformų, įskaitant Linux, Windows, OS/X, HP-UX, AIX, Netware, ir leidžia lanksčiai valdyti duomenis.

DATA MINER mokymo centras organizuoja kursus MySQL kursą duomenų bazių administratoriams ir MySQL kursą programuotojams, skirtus pasiruošti MySQL sertifikaciniams egzaminams.

Kodas Kurso pavadinimas Egzamino nr. Trukmė, d.
MySQL-DBA MySQL 5.0 duomenų bazių administratoriams* 1Z0-873,
1Z0-874
5
MySQL-DBD MySQL 5.0 kursas duomenų bazių programuotojams** 1Z0-871,
1Z0-872
5

*Certified MySQL 5 Database Administrator (2 egzaminai)
**Certified MySQL 5 Developer (2 egzaminai)

Norėdami užsiregistruoti į mokymus ar gauti papildomos informacijos, susisiekite telefonu +370 640 73274 arba el. paštu paslaugos@also.com Taip pat, jeigu pageidaujamo mokymo kurso tvarkaraštyje nerandate, susisiekite su mumis aukščiau nurodytu telefonu arba el. paštu ir mes Jūsų pageidaujamą mokymą suplanuosime artimiausiu metu.