LINUX

Linux yra vienas iš akivaizdžiausių nevaržomo programinės įrangos ir atvirų šaltinių plėtojimo pavyzdys. DATA MINER mokymo centras organizuoja Linux mokymo kursus pagal dviejų pasaulyje plačiai žinomų organizacijų paruoštą mokymo medžiagą, viena iš jų - Linux Professional Institute (LPI), kita - Hewlett-Packard (HP).

LPI suskirstė besimokančiojo kompetenciją į tris lygius: pradedančiojo, pažengusiojo bei eksperto, ir sukūrė trijų lygių mokymo kursus. Kiekviename iš šių lygių yra mokoma tose pačiose srityse: operacinės sistemos įdiegimas ir administravimas, vartotojų administravimas, saugumas, tinklai ir t.t., tačiau atitinkamam lygiui reikiamu gilumu. Taigi LPI iš viso turi po du mokymo kursus kiekviename iš trijų lygių.

Kodas Kurso pavadinimas Trukmė, d.
LPI-101 Linux sistemos įdiegimas ir vartotojų administravimas pradedantiesiems 5
LPI-102 Linux saugumas ir tinklai pradedantiesiems 5
LPI-201 Linux sistemos įdiegimas ir vartotojų administravimas pažengusiems 5
LPI-202 Linux saugumas ir tinklai pažengusiems 5

Norėdami užsiregistruoti į mokymus ar gauti papildomos informacijos, susisiekite telefonu +370 640 73274 arba el. paštu paslaugos@also.com Taip pat, jeigu pageidaujamo mokymo kurso tvarkaraštyje nerandate, susisiekite su mumis aukščiau nurodytu telefonu arba el. paštu ir mes Jūsų pageidaujamą mokymą suplanuosime artimiausiu metu.