2018-08-13 - Kauno rajonas, Kumpių k.

ALSO pasirašo partnerystės sutartį su pirmaujančiu Rusijos IT distributoriumi „Treolan“

„Treolan“ yra sparčiai augantis IT distributorius Rusijoje bei LANIT grupės dalis

ALSO suteikia galimybę „Treolan“ papildyti savo produktų bei paslaugų krepšelį naudojantis ALSO Cloud Marketplace platforma ir siūlant savo klientams platų programinės įrangos (SaaS), infrastruktūros (IaaS) ir įrangos serviso (DaaS) paslaugas visoje Rusijoje

ALSO nuosekliai įgyvendina savo MORE strategiją ir 3S verslo modelius Rytų Europoje

ALSO ir „Treolan“ pasirašė partnerystės sutartį, kuri apima servisų platformos (PaaS) paslaugas ir sudaro „Treolan“ galimybę siūlyti savo klientams Rusijoje platų SaaS, IaaS ir DaaS paslaugų spektrą. „Treolan“ priklauso LANIT grupei, kuri 2017 metais pasiekė 2,4 milijardų JAV dolerių apyvartą. Ši nauja ALSO bendrovės nuo 2015 sudaryta jau šeštoji partnerystės sutartis leis įmonės „Treolan“ kanalo parteriams valdyti, vystyti, kurti bei administruoti savo galutinių klientų darbo vietas. Tai leis atsisakyti sudėtingų sprendimų, kurie paprastai reikalingi atitinkamai infrastruktūrai palaikyti. „Treolan“ su „Microsoft Cloud Solution Provider (CSP)“ programa pradeda jau dabar teikti naujus tiesioginius komercinius pasiūlymus ir kuria naują regioninę prieigą ALSO atstovaujamiems partneriams gamintojams.

„Įmonės servisų platformos (PaaS) komercinį pasiūlymą per pastaruosius metus strategiškai išplėtėme į įvairius regionus. Su šiuo visame pasaulyje prieinamu verslo modeliu (angl. „consumptional business model“) savo platformoje jau valdome du milijonus darbo vietų ir turime potencialią prieigą prie 10 milijonų darbo vietų. Dėl mūsų partnerystės su „Treolan“ klientai Rusijoje turės naudos iš šiuolaikinės ir modernios servisų platformos bei ženklaus sudėtingų sprendimų poreikio sumažėjimo. Tai pirmasis mūsų partnerystės su „Treolan“ žingsnis ir aš džiaugiuosi būsimu bendradarbiavimu su komanda Rusijoje“, – sakė „ALSO Holding“ AG generalinis direktorius Gustavo Möller-Hergt (SIX: ALSN).

„Partnerystė su ALSO bendrove įmonei „Treolan“ suteiks dideles galimybes. ALSO Cloud Marketplace platforma padės mums efektyviau pasiekti savo partnerius ir teikti kokybišką servisą daugiau kaip 2900 kanalo partnerių ir jų galutiniams klientams. Šalia Microsoft CSP programos, kurią diegiame nedelsdami, esame pasirengę naujos programinės įrangos prenumeratai, kurią Microsoft skelbs šią vasarą“, – sakė „Treolan“ generalinis direktorius Gregory Sverdlikov.

Šis pranešimas apie partnerystę paskelbtas po visos eilės naujų partnerystės sutarčių, kurias ALSO pasirašė nuo 2015 metų. 2017 metų pavasarį ALSO paskelbė apie partnerystę su „Bezeq International“ ir „Intcomex“ ir išplėtė ALSO Cloud Marketplace platformą į Izraelį, Pietų Ameriką ir Karibų jūros regioną. Prieš tai, 2016 metų rudenį ALSO pranešė apie partnerystę su bendrove „Innovix Distribution“, su kuria ALSO Cloud Marketplace platforma pirmiausia buvo suteikta „Innovix“ kanalo partneriams Singapūre, Malaizijoje ir Honkonge. 2016 metų birželio mėnesį ALSO pasirašė partnerystės sutartį su „Logicom“ dėl jos klientų 13 Pietų Europoje ir Artimųjų Rytų šalių. 2015 metų gruodžio mėnesį ALSO ir „Westcoast“ susitarė dėl bendradarbiavimo ir galimybės siūlyti platformos paslaugas „Westcoast“ klientams Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje.

Tiesioginė nuoroda į pranešimą: https://www.also.com/goto/20180809de

Įmonė „ALSO Holding AG“ (Emenas, Šveicarija) sujungia informacinių ir ryšių technologijų (IRT) tiekėjus bei pirkėjus. Bendrovė siūlo visų IRT vertės grandinės lygių paslaugas vienoje vietoje. Europos B2B rinkoje „ALSO“ siūlo logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir informacinių technologijų paslaugas viename paslaugų pakete. Įmonės platformoje siūloma daugiau nei 255 tūkstančių prekių iš 525 pardavėjų ir tiekėjų. „ALSO“ įmonių grupėje visoje Europoje darbuojasi 4 058 darbuotojų. Per 2017 finansinius metus (iki gruodžio 31 d.) įmonės grynieji pardavimai buvo 8.9 milijardai eurų. Pagrindinė bendrovės „ALSO Holding AG“ akcininkė yra įmonių grupė „Droege“ iš Diuseldorfo (Vokietija). Daugiau informacijos rasite adresu https://www.also.com

Įmonių grupė „Droege“

1988 m. įkurta įmonių grupė „Droege“ – tai nepriklausoma vienos šeimos valdoma konsultavimo ir investicijų bendrovė. Ji specializuojasi pritaikytų restruktūrizavimo programų, kuriomis siekiama padidinti įmonių vertę, kūrime. „Droege Group“ – tai šeimos valdoma įmonė su nuosavo kapitalo koncentracija, kuri sudaro šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja į dukterines bendroves ir į kitas ypatingose situacijose atsidūrusias vidutinio dydžio įmones. Vadovaudamasi šūkiu „Išpildymas – tai sugebėjimas laikytis taisyklių“ grupė tapo pirmąja praktiškai įgyvendinančia į išpildymą orientuotą įmonių plėtrą. „Droege Group“ vadovaujasi investicijų strategija, kuri paremta pagrindinėmis dabartinėmis kryptimis (žinios, ryšiai, prevencija, demografija, specializacija, darbas ateityje ir pirkimas 4.0). „Droege Group“ veiklą apibūdina kokybės siekimas, inovacijos ir greitis. Per pastaruosius metus „Droege Group“ nesunkiai tapo sėkminga įmone vietinėje ir tarptautinėje rinkose bei veikia jau 30 šalių. Daugiau informacijos rasite adresu h https://www.droege-group.com

Atsakomybės apribojimas

Šiame spaudos pranešime pateikiami į ateitį orientuoti pareiškimai paremti ALSO administracijos prielaidomis ir prognozėmis. Todėl šių pareiškimų ir tikrosios įmonės plėtros duomenys (veiklos rezultatai, finansinė padėtis ir visos įmonių grupės veiklos rodikliai) gali skirtis dėl žinomos ir nežinomos rizikos, neaiškumų bei kitų veiksnių.

Susisiekti

Kontaktai :

Manuela Rost-Hein
+49 211 95412160
also.press@ketchumpleon.com