2018-04-25 - Kauno rajonas, Kumpių k.

„ALSO Cloud Marketplace“ platformoje – „Acronis“ sustiprintos duomenų apsaugos paslaugos

Įmonė „ALSO“ į savo platformą „ALSO Cloud Marketplace“ įtraukė naujas pagerintas „Acronis“ atsarginių kopijų kūrimo ir papildomas paslaugas, kuriomis naudodamiesi partneriai galės savo klientams siūlyti pilną duomenų apsaugą ir lanksčias debesijos funkcijas.

Nuo 2010 m. su „Acronis“ bendradarbiaujanti „ALSO“ siūlo naujas šio partnerio sustiprintos duomenų apsaugos paslaugas, kurios pasižymi didesne ir sudėtingesne integracija, todėl yra dar kokybiškesnės bei lankstesnės. Pasitelkę „Acronis Files Cloud“ paslaugą, kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių naudotojai galės saugiai prieiti prie failų, juos sinchronizuoti ir dalintis jais naudodamiesi paprastomis, baigtinėmis ir saugiai debesijoje saugomomis programomis. Įmonės, kurios siekia kuo trumpesnio duomenų atkūrimo laiko (RTO) investuodamos į saugias ir praktines prarastų duomenų atkūrimo priemones, nuo šiol gali naudotis patikimomis „Acronis“ prarastų duomenų atkūrimo paslaugomis (angl. Disaster Recovery-as-a-Service) tiesiogiai „Cloud Marketplace“ platformoje.

„Džiaugiamės galėdami savo platformoje „Cloud Marketplace“ pasiūlyti naujoviškas „Acronis“ atsarginių kopijų darymo ir debesijos paslaugas. Mūsų perpardavinėtojai su „Acronis Files Cloud“ ir „Acronis DRaaS“ gali ženkliai padidinti savo pajamas ir sumažinti prarandamų klientų skaičių siūlydami saugias duomenų perdavimo ir pažangiausias duomenų apsaugos bei debesijos paslaugas“, – sako „ALSO Cloud Oy“ debesijos vadovas Europoje Leo Wiegel.

„Acronis“ didžiuojasi būdama „ALSO Cloud Marketplace“ platformos dalimi, nes joje gali paprasčiausiu būdu siūlyti inovatyvius sprendimus įmonėms, kurios ieško patikimų ir patikrintų debesijos paslaugų. „Acronis Files Cloud“ ir „Acronis DRaaS“ – tai puikūs nauji platformoje siūlomi sprendimai“, – sako „Acronis“ komercijos direktorius Jan-Jaap Jager.

„Acronis“ sustiprintos duomenų apsaugos funkcijos nuo šiol prieinamos „ALSO Cloud Marketplace“ platformoje.

Įmonė „ALSO Holding AG“ (Emenas, Šveicarija) sujungia informacinių ir ryšių technologijų (IRT) tiekėjus bei pirkėjus. Bendrovė siūlo visų IRT vertės grandinės lygių paslaugas vienoje vietoje. Europos B2B rinkoje „ALSO“ siūlo logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir informacinių technologijų paslaugas viename paslaugų pakete. Įmonės platformoje siūloma daugiau nei 255 tūkstančių prekių iš 525 pardavėjų ir tiekėjų. „ALSO“ įmonių grupėje visoje Europoje darbuojasi 4 058 darbuotojų. Per 2017 finansinius metus (iki gruodžio 31 d.) įmonės grynieji pardavimai buvo 8.9 milijardai eurų. Pagrindinė bendrovės „ALSO Holding AG“ akcininkė yra įmonių grupė „Droege“ iš Diuseldorfo (Vokietija). Daugiau informacijos rasite adresu https://www.also.com

Įmonių grupė „Droege“

1988 m. įkurta įmonių grupė „Droege“ – tai nepriklausoma vienos šeimos valdoma konsultavimo ir investicijų bendrovė. Ji specializuojasi pritaikytų restruktūrizavimo programų, kuriomis siekiama padidinti įmonių vertę, kūrime. „Droege Group“ – tai šeimos valdoma įmonė su nuosavo kapitalo koncentracija, kuri sudaro šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja į dukterines bendroves ir į kitas ypatingose situacijose atsidūrusias vidutinio dydžio įmones. Vadovaudamasi šūkiu „Išpildymas – tai sugebėjimas laikytis taisyklių“ grupė tapo pirmąja praktiškai įgyvendinančia į išpildymą orientuotą įmonių plėtrą. „Droege Group“ vadovaujasi investicijų strategija, kuri paremta pagrindinėmis dabartinėmis kryptimis (žinios, ryšiai, prevencija, demografija, specializacija, darbas ateityje ir pirkimas 4.0). „Droege Group“ veiklą apibūdina kokybės siekimas, inovacijos ir greitis. Per pastaruosius metus „Droege Group“ nesunkiai tapo sėkminga įmone vietinėje ir tarptautinėje rinkose bei veikia jau 30 šalių. Daugiau informacijos rasite adresu https://www.droege-group.com

„Acronis“

„Acronis“, pristatanti atsarginių kopijų kūrimo ir kodavimo programą „Active Protection“ bei prarastų duomenų atkūrimo ir saugios failų sinchronizacijos bei dalinimosi jais įrankius, diktuoja hibridinės debesijos IT duomenų apsaugos standartus. Su „Acronis AnyData Engine“ ir išskirtine vaizdo technologija „Acronis“ siūlo paprastą, greitą, baigtinę ir visiems prieinamą visų failų, programų ir operacinių sistemų bet kokioje aplinkoje – virtualioje, fizinėje, debesijos, mobiliojoje ar mobiliųjų programėlių – apsaugą. 2003 m. įkurta bendrovė „Acronis“ saugo daugiau nei 5 mln. klientų ir 500 000 įmonių, kurios įsikūrusios daugiau nei 150 šalių ir kalba daugiau nei 20 kalbų, duomenis. Daugiau nei 100 patentų turinčios įmonės produktai nuolat išrenkami geriausiais metų gaminiais ir apima daugybę funkcijų – duomenų migravimą, klonavimą, kopijavimą ir kitas. „Acronis“ produktai šiuo metu prieinami visame pasaulyje globaliame paslaugų tiekėjų, platintojų ir debesijos paslaugų perpardavinėtojų tinkle. Daugiau informacijos ieškokite: www.acronis.com

Atsakomybės apribojimas

Šiame spaudos pranešime pateikiami į ateitį orientuoti pareiškimai paremti ALSO administracijos prielaidomis ir prognozėmis. Todėl šių pareiškimų ir tikrosios įmonės plėtros duomenys (veiklos rezultatai, finansinė padėtis ir visos įmonių grupės veiklos rodikliai) gali skirtis dėl žinomos ir nežinomos rizikos, neaiškumų bei kitų veiksnių. Grupė nėra atsakinga už į ateitį orientuotų pareiškimų atnaujinimą ir jų pritaikymą ateities įvykiams bei pokyčiams.