2017-12-22 - Kauno rajonas, Kumpių k.

„ALSO“ pradeda bendradarbiauti su „Scale Computing“ visoje Europoje

„ALSO“ pradėjo bendradarbiauti su „Scale Computing“ – pirmaujančiu programinės įrangos, apimančios saugyklas, serverius ir virtualizaciją, tiekėju. „ALSO“ integruos šios įmonės sukurtą HC3 sprendimą į „Lenovo“ serverius ir tokiu būdu paskatins hiperkonvergencijos plitimą visoje Europoje.

„Scale Computing“ HC3 sprendimas papildo mūsų dabartinių produktų pasiūlą. Šią priemonę integravus į „Lenovo“ serverius, supaprastės šiuolaikinės įmonių IT aplinkos valdymas ir sumažės kaštai. Mūsų tikslas – dirbti su pirmaujančiais tiekėjais, siekiant teikti kokybiškas IT paslaugas, o partnerystė su „Scale Computing“ būtent tai ir žada. Siekiame kuo greičiau pradėti bendradarbiauti su „Scale“ ir suteikti galimybę mūsų klientams susidoroti su tradicinės virtualizacijos iššūkiais“, – sako Gustavo Möller-Hergt, „ALSO Holding AG“ generalinis direktorius.

„Nuolat ieškome galimybių dirbti su naujais pažangiais partneriais Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje, siekdami skatinti hiperkonvergencijos plitimą“, – sako Johan Pellicaan, „Scale Computing“ vykdomasis direktorius ir viceprezidentas EMEA šalyse. „ALSO“ sukūrė patikimą pardavimų platformą 15 šalių ir gali didžiuotis vissapusišku IT sprendimų paslaugų spektru. Tai daug žadantis žingsnis, todėl tikimės, kad ši strateginė partnerystė padės pardavinėti HC3 įrangą Europoje“.

„Scale Computing“ sukūrė bendrą, sklandžiai integruotą paketą, apimantį saugyklas, serverius ir virtualizaciją. Šią keičiamo dydžio priemonę lengva valdyti, be to, ji savaime pašalina klaidas. Produktas bus parduodamas „Lenovo“ aparatinėje įrangoje ir ženkliai sumažins kaštus bei supaprastins darbą. Šią priemonę lengva naudoti, nereikia mokėti papildomai už licencijas ar mokymus. Kadangi jos dydis pritaikomas pagal poreikius, organizacijos gali plėstis iš anksto negalvodamos apie papildomą atmintį.

Kontaktinis asmuo Scale Computing:

TouchdownPR

Jenny Gallacher

Tel.: +44 1252 717 040

El. paštas: scale@touchdownpr.com

Įmonė „ALSO Holding AG“ (Emenas, Šveicarija) sujungia informacinių ir ryšių technologijų (IRT) tiekėjus bei pirkėjus. Bendrovė siūlo visų IRT vertės grandinės lygių paslaugas vienoje vietoje. Europos B2B rinkoje „ALSO“ siūlo logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir informacinių technologijų paslaugas viename paslaugų pakete. Įmonės platformoje siūloma daugiau nei 188 tūkstančių prekių iš 500 pardavėjų ir tiekėjų. “ALSO” įmonių grupėje visoje Europoje darbuojasi apie 3 520 darbuotojų (tai 2016 metų vidurkis). Per 2016 finansinius metus (iki gruodžio 31 d.) įmonės grynieji pardavimai buvo 8 milijardai eurų. Pagrindinė bendrovės „ALSO Holding AG“ akcininkė yra įmonių grupė „Droege“ iš Diuseldorfo (Vokietija). Daugiau informacijos rasite adresu https://www.also.com

Įmonių grupė „Droege“

(Pagrindinė akcininkė)

1988 m. įkurta įmonių grupė „Droege“ – tai nepriklausoma vienos šeimos valdoma konsultavimo ir investicijų bendrovė. Ji specializuojasi pritaikytų restruktūrizavimo programų, kuriomis siekiama padidinti įmonių vertę, kūrime. „Droege Group“- tai šeimos valdoma įmonė su nuosavo kapitalo koncentracija, kuri sudaro šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja į dukterines bendroves ir į ypatingose situacijose atsidūrusias vidutinio dydžio įmones. Vadovaudamasi šūkiu „Išpildymas – tai sugebėjimas laikytis taisyklių“ grupė tapo pirmąja praktiškai įgyvendinančia į išpildymą orientuotą įmonių plėtrą. „Droege Group“ kasdien įrodo savo meistriškumą. Verslininkams skirtos įmonės platformos atitinka pagrindines dabartines kryptis (žinios, ryšiai, prevencija, demografija, pirkimas 4.0 ir darbas ateityje). “Droege Group” veiklą apibūdina kokybės siekimas, inovacijos ir greitis. „Droege Group“ nesunkiai tapo sėkminga įmone vietinėje ir tarptautinėje rinkose bei veikia jau 30 šalių. Daugiau informacijos rasite adresu https://www.droege-group.com

Scale Computing

„Scale Computing“ atmintinę, serverius ir virtualizacijos programinę įrangą integruoja į bendrą prietaisu pagrįstą sistemą, kuri yra keičiamo dydžio ir savaime šalina klaidas. Šią sistema paprasta tvarkyti, lyg tai būtų vienas serveris. Standartinėje įmonės įrangoje HC3 įrenginiai įdiegiami mažiau nei per valandą. Juos galima išplėsti arba atnaujinti nenutraukiant darbo. Dėl didelio pasiekiamumo, vartotojai apsaugojami nuo diskų ar serverių gedimų. Patentuotos „HyperCore“ programinės įrangos palaikoma vieninga valdymo sistema efektyviai sujungia visas funkcijas. Tokiu būdu sukuriamas duomenų centras, kuris supaprastina veiklą, leidžia greičiau reaguoti į įmonės poreikius ir ženkliai sumažina kaštus. Daugiau informacijos: https://www.scalecomputing.com/

Atsakomybės apribojimas

Šiame spaudos pranešime pateikiami į ateitį orientuoti pareiškimai paremti ALSO administracijos prielaidomis ir prognozėmis. Todėl šių pareiškimų ir tikrosios įmonės plėtros duomenys (veiklos rezultatai, finansinė padėtis ir visos įmonių grupės veiklos rodikliai) gali skirtis dėl žinomos ir nežinomos rizikos, neaiškumų bei kitų veiksnių. Grupė nėra atsakinga už į ateitį orientuotų pareiškimų atnaujinimą ir jų pritaikymą ateities įvykiams bei pokyčiams.

Susisiekti

Kontaktai :

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com