2017-09-05 - Kauno rajonas, Kumpių k.

Plėsdamos bendradarbiavimą „ALSO“ ir „Awingu“ siūlo internetinius mobilumo sprendimus

Įmonės „ALSO“ ir „Awingu“ stiprina savo partnerystę ir pristato internetinius mobilumo sprendimus Partnerių kanalams Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Lenkijoje ir Baltijos šalyse per platformą „ALSO Cloud Marketplace“. Naudodamiesi „Awingu“ programine įranga, „ALSO“ Partneriai gali padėti savo klientams prieiti prie įmonės dokumentų ir programų internetu iš vienos sistemos bet kuriuo įrenginiu. Jiems tereikės HTML5 naršyklės.

Naudodama pažangiausias žiniatinklio technologijas, „Awingu“ sutelkia visas įmonės programas, nesvarbu, kur jos būtų fiziškai saugomos – tinkle ar serveryje. Šis sprendimas suderinamas su daugeliu debesų kompiuterijos paslaugomis, todėl puikiai dera su kitomis „ALSO“ įmonės siūlomomis paslaugomis.

Šiuolaikiniuose biuruose įprasta naudoti „SaaS“, žiniatinklio, „Windows Server“, „Windows Desktop“ ir senesnes programas. Su „Awingu“ – „Gartner“ 2017 m. pripažintu „kiečiausiu“ mobilių darbo vietų pardavėju (angl. Gartner Cool Vendor in Unified Workspaces 2017) – įmonės gali naudotis visomis biuro programomis serveryje pasitelkdamos nuotolinio darbastalio valdymo protokolą (RDP) ir nieko neperprogramuodamos bei sutaupydamos kaštų.

Daugiau informacijos rasite apsilankę https://www.also.cloud ir https://www.awingu.com arba susisiekę su savo „ALSO“ atstovu.

Įmonė „ALSO Holding AG“ (Emenas, Šveicarija) sujungia informacinių ir ryšių technologijų (IRT) tiekėjus bei pirkėjus. Bendrovė siūlo visų IRT vertės grandinės lygių paslaugas vienoje vietoje. Europos B2B rinkoje „ALSO“ siūlo logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir informacinių technologijų paslaugas viename paslaugų pakete. Įmonės platformoje siūloma daugiau nei 188 tūkstančių prekių iš 500 pardavėjų ir tiekėjų. “ALSO” įmonių grupėje visoje Europoje darbuojasi apie 3 520 darbuotojų (tai 2016 metų vidurkis). Per 2016 finansinius metus (iki gruodžio 31 d.) įmonės grynieji pardavimai buvo 8 milijardai eurų. Pagrindinė bendrovės „ALSO Holding AG“ akcininkė yra įmonių grupė „Droege“ iš Diuseldorfo (Vokietija). Daugiau informacijos rasite adresu https://www.also.com

Įmonių grupė „Droege“

(Pagrindinė akcininkė)

1988 m. įkurta įmonių grupė „Droege“ – tai nepriklausoma vienos šeimos valdoma konsultavimo ir investicijų bendrovė. Ji specializuojasi pritaikytų restruktūrizavimo programų, kuriomis siekiama padidinti įmonių vertę, kūrime. „Droege Group“- tai šeimos valdoma įmonė su nuosavo kapitalo koncentracija, kuri sudaro šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja į dukterines bendroves ir į ypatingose situacijose atsidūrusias vidutinio dydžio įmones. Vadovaudamasi šūkiu „Išpildymas – tai sugebėjimas laikytis taisyklių“ grupė tapo pirmąja praktiškai įgyvendinančia į išpildymą orientuotą įmonių plėtrą. „Droege Group“ kasdien įrodo savo meistriškumą. Verslininkams skirtos įmonės platformos atitinka pagrindines dabartines kryptis (žinios, ryšiai, prevencija, demografija, pirkimas 4.0 ir darbas ateityje). “Droege Group” veiklą apibūdina kokybės siekimas, inovacijos ir greitis. „Droege Group“ nesunkiai tapo sėkminga įmone vietinėje ir tarptautinėje rinkose bei veikia jau 30 šalių. Daugiau informacijos rasite adresu https://www.droege-group.com

Awingu

„Awingu“ kuria programinę įrangą, skirtą supaprastinti įmonių mobilumą ir atsisakyti senųjų programų. Mūsų programinė įranga sutelkia visus įmonės failus ir programas vienoje saugioje internetinėje sistemoje, todėl prie jų, naudojant HTML5 naršyklę, galima prieiti iš bet kurio įrenginio ar operacinės sistemos. „Awingu“ surenka visas įmonės programas netrikdydama jos IT veiklos ir veikia su visomis debesų kompiuterijos paslaugomis. Asmeniniuose ir įmonės įrenginiuose nereikalingi agentai, o bendradarbiauti ir dalintis failais galima tiesiog nusiunčiant URL. Visi centralizuoti IT duomenys išlieka saugūs, nepaliekama pėdsakų, todėl nepavojinga prijungti bet kokį asmeninį įrenginį. „Awingu“ padės greičiausiu ir paprasčiausiu būdu naudoti mobilią darbo jėgą. Bendrovė „Awingu“ įsikūrusi Gente (Belgija), o jos biurai veikia San Franciske ir Niujorke. Daugiau informacijos rasite adresu https://www.awingu.com

Atsakomybės apribojimas

Šiame spaudos pranešime pateikiami į ateitį orientuoti pareiškimai paremti ALSO administracijos prielaidomis ir prognozėmis. Todėl šių pareiškimų ir tikrosios įmonės plėtros duomenys (veiklos rezultatai, finansinė padėtis ir visos įmonių grupės veiklos rodikliai) gali skirtis dėl žinomos ir nežinomos rizikos, neaiškumų bei kitų veiksnių. Grupė nėra atsakinga už į ateitį orientuotų pareiškimų atnaujinimą ir jų pritaikymą ateities įvykiams bei pokyčiams.

Susisiekti

Kontaktai :

Simon Hertwig
+49 89 80 99 025 25
shertwig@brunswickgroup.com