1. Back

2017-07-07 - Kauno rajonas, Kumpių k.

„ALSO“, įtraukusi „Norton Small Business“, papildė siūlomų debesijos apsaugos sprendimų asortimentą

„ALSO“ plečia savo „Cloud Marketplace“ platformą įtraukdama „Symantec“ produktą „Norton Small Business“. Šis kibernetinės apsaugos sprendimas specialiai pritaikytas stiprinti ir apsaugoti įmonėms, kuriose dirba iki 20 darbuotojų. Produktas, sukurtas esamos „Symantec“ apsaugos sistemos pagrindu, yra lanksčios sandaros, todėl įmonės, augant poreikiams, gali į apsaugos sistemą įtraukti naujų įrenginių.

Naujausio „Symantec“ tyrimo duomenimis, dauguma išpirkos reikalaujančių virusų (angl. ransomware) nesirenka aukų, tad jų poveikis yra vienodas tiek įmonėms, tiek vartotojams. Tačiau neseniai kelios grupės pradėjo tendencingai rengti išpirkos reikalaujančių virusų atakas siekdamos užkrėsti daug kompiuterių viename tinkle ir užkoduoti vertingus duomenis. „Norton Small Business“, naudodamasi vieno didžiausių pasaulyje civilinės kibernetikos žvalgybos tinklų ištekliais, padeda apsisaugoti nuo įmantriausių atakų įvairiose platformose, įskaitant „Windows“ bei „Mac“ kompiuterius, „Android“ išmaniuosius telefonus bei planšetinius kompiuterius ir „iPhone“ bei „iPad“ įrenginius. „Norton Small Business“ be „Norton“ pažangios antivirusinės programos bei nuo žalingos programinės įrangos ir vagysčių saugančių technologijų naudoja mobiliųjų programėlių nuskaitymo technologiją „Norton Mobile Insight“, su kuria nustatomos kenksmingos ar apgaulingos „Android“ programėlės prieš jas įdiegiant įrenginiams. Ši paslauga taip pat atlieka nuotolinio blokavimo ir duomenų šalinimo funkcijas, skirtas valdyti pamestiems arba pavogtiems įrenginiams. Sistemą gali įdiegti ir gilių IT žinių neturintys vartotojai.

„Įtraukę profesionalių „Norton“ apsaugos produktų asortimentą į „ALSO Cloud Marketplace“ platformą galime savo prekybos tarpininkams pasiūlyti visapusį paslaugų paketą. Įsigijusieji „Norton Small Business“ gauna lankstų produktą, kuris yra puikus įvairiapusės apsaugos ir patogios naudoti abonentinės paslaugos derinys“, – sakė „ALSO Holding AG“ skaitmeninių paslaugų padalinio vyresnysis viceprezidentas Aleksis Partanenas.

„ALSO Cloud Marketplace“ platforma yra naujas ir svarbus kelias, kuriuo pasieksime mažas įmones. Daugelis šių įmonių neturi IT skyriaus, kuris rūpintųsi apsauga nuo augančios kibernetinių atakų rizikos, todėl esame įsitikinę, kad mūsų partnerystė su „ALSO“ taps puikia galimybe šioms organizacijoms įsigyti mūsų patikimą apsaugos sistemą“, – sakė „Symantec“ Belgijos, Nyderlandų ir Šiaurės šalių regiono vartotojų aptarnavimo direktorius Robertas den Drijveris.

„Norton Small Business“ jau galima įsigyti „ALSO Cloud Marketplace“ platformoje.

Įmonė „ALSO Holding AG“ (Emenas, Šveicarija) sujungia informacinių ir ryšių technologijų (IRT) tiekėjus bei pirkėjus. Bendrovė siūlo visų IRT vertės grandinės lygių paslaugas vienoje vietoje. Europos B2B rinkoje „ALSO“ siūlo logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir informacinių technologijų paslaugas viename paslaugų pakete. Įmonės platformoje siūloma daugiau nei 188 tūkstančių prekių iš 500 pardavėjų ir tiekėjų. “ALSO” įmonių grupėje visoje Europoje darbuojasi apie 3 520 darbuotojų (tai 2016 metų vidurkis). Per 2016 finansinius metus (iki gruodžio 31 d.) įmonės grynieji pardavimai buvo 8 milijardai eurų. Pagrindinė bendrovės „ALSO Holding AG“ akcininkė yra įmonių grupė „Droege“ iš Diuseldorfo (Vokietija). Daugiau informacijos rasite adresu https://www.also.com

Įmonių grupė „Droege“ (Pagrindinė akcininkė)

1988 m. įkurta įmonių grupė „Droege“ – tai nepriklausoma vienos šeimos valdoma konsultavimo ir investicijų bendrovė. Ji specializuojasi pritaikytų restruktūrizavimo programų, kuriomis siekiama padidinti įmonių vertę, kūrime. „Droege Group“- tai šeimos valdoma įmonė su nuosavo kapitalo koncentracija, kuri sudaro šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja į dukterines bendroves ir į ypatingose situacijose atsidūrusias vidutinio dydžio įmones. Vadovaudamasi šūkiu „Išpildymas – tai sugebėjimas laikytis taisyklių“ grupė tapo pirmąja praktiškai įgyvendinančia į išpildymą orientuotą įmonių plėtrą. „Droege Group“ kasdien įrodo savo meistriškumą. Verslininkams skirtos įmonės platformos atitinka pagrindines dabartines kryptis (žinios, ryšiai, prevencija, demografija, pirkimas 4.0 ir darbas ateityje). “Droege Group” veiklą apibūdina kokybės siekimas, inovacijos ir greitis. „Droege Group“ nesunkiai tapo sėkminga įmone vietinėje ir tarptautinėje rinkose bei veikia jau 30 šalių. Daugiau informacijos rasite adresu https://www.droege-group.com

Symantec

Pirmaujanti pasaulyje kibernetinio saugumo korporacija „Symantec“ (NASDAQ: SYMC) padeda organizacijoms, vyriausybėms ir pavieniams asmenims užtikrinti svarbiausių duomenų apsaugą bet kuriame pasaulio krašte. Viso pasaulio organizacijos kreipiasi į „Symantec“ ieškodamos visapusiškų strateginių sprendimų, kaip apsisaugoti nuo įmantrių vartotojų, debesų sistemų ir infrastruktūros atakų. Daugiau nei 50 mln. asmenų ir šeimų visame pasaulyje pasitiki „Symantec“ „Norton“ ir „LifeLock“ produktais, skirtais apsaugoti jų skaitmeninius duomenis namuose ir visuose įrenginiuose. „Symantec“ valdo vieną didžiausių pasaulyje civilinių kibernetinės žvalgybos tinklą, todėl gali nustatyti ir apsaugoti nuo pačių pažangiausių grėsmių. Daugiau informacijos gausite apsilankę svetainėje https://www.symantec.com/ arba sekdami mus „Facebook“, „Twitter“ ir „LinkedIn“ socialiniuose tinkluose. Daugiau informacijos https://www.symantec.com/

Atsakomybės apribojimas

Šiame spaudos pranešime pateikiami į ateitį orientuoti pareiškimai paremti ALSO administracijos prielaidomis ir prognozėmis. Todėl šių pareiškimų ir tikrosios įmonės plėtros duomenys (veiklos rezultatai, finansinė padėtis ir visos įmonių grupės veiklos rodikliai) gali skirtis dėl žinomos ir nežinomos rizikos, neaiškumų bei kitų veiksnių. Grupė nėra atsakinga už į ateitį orientuotų pareiškimų atnaujinimą ir jų pritaikymą ateities įvykiams bei pokyčiams.

Susisiekti

Kontaktai :

Manuela Rost-Hein
+49 151 14040215
manuela.rost-hein@also.com