1. Back

2017-06-21 - Kauno rajonas, Kumpių k.

Metiniuose apdovanojimuose ALSO gavo „2017 Microsoft Distributor Partner“ įvertinimą

ALSO Holding AG paskelbta metų apdovanojimo „2017 Microsoft Distributor Partner“ laimėtoja. Kompanija įvertinta tarp geriausiųjų Microsoft partnerių už sėkmingą inovacijų įdiegimą ir klientų sprendimus, remiantis Microsoft technologijomis.

„Džiaugiamės gavę šį apdovanojimą. Vystydami debesijos prekyvietę „ALSO Cloud Marketplace“ vykdėme ilgalaikę strategiją ir siekėme pakeisti transakcinį verslo modelį. Todėl skiriame vis daugiau dėmesio ir plečiame nuolatiniu vartojimu ir mėnesiniu atsiskaitymu pagrįstą IT verslo paslaugų modelį. Ir toliau investuojame į Marketplace technologijos vystymą bei siekiame suteikti geriausią platformą programinei ir techninei įrangai, taip pat debesijos paslaugoms ir infrastruktūrai. Dar daugiau, siūlome geriausias sąlygas parduoti Microsoft Azure paslaugas“, – sakė „ALSO Holding AG“ generalinis direktorius Gustavo Möller-Hergt.

Apdovanojimai buvo skirstomi į keletą kategorijų, o laimėtojai išrinkti iš daugiau nei 2800 dalyvių, atstovavusių 115 šalių. ALSO buvo pripažinta kaip išskirtinių sprendimų ir paslaugų tiekėja platintojų kategorijoje.

„Šių metų apdovanojimų nugalėtojai įgyvendina inovacijas, kurias teikia „Microsof“, – teigė korporacijos viceprezidentas Ron Huddleston (One Commercial Partner, Microsoft Corp). „Džiaugiamės ALSO Holding AG laimėjimu „2017 Microsoft Distributor Partner“.

Metiniuose apdovanojimuose Microsoft įvertina savo partnerius, kurie per pastaruosius metus padarė išskirtinę pažangą, vystydami ir teikdami Microsoft technologijomis grįstus sprendimus.

Nuoroda į tiesioginį pranešimą spaudai: https://www.also.com/goto/20170621en

Įmonė „ALSO Holding AG“ (Emenas, Šveicarija) sujungia informacinių ir ryšių technologijų (IRT) tiekėjus bei pirkėjus. Bendrovė siūlo visų IRT vertės grandinės lygių paslaugas vienoje vietoje. Europos B2B rinkoje „ALSO“ siūlo logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir informacinių technologijų paslaugas viename paslaugų pakete. Įmonės platformoje siūloma daugiau nei 188 tūkstančių prekių iš 500 pardavėjų ir tiekėjų. “ALSO” įmonių grupėje visoje Europoje darbuojasi apie 3 520 darbuotojų (tai 2016 metų vidurkis). Per 2016 finansinius metus (iki gruodžio 31 d.) įmonės grynieji pardavimai buvo 8 milijardai eurų. Pagrindinė bendrovės „ALSO Holding AG“ akcininkė yra įmonių grupė „Droege“ iš Diuseldorfo (Vokietija). Daugiau informacijos rasite adresu https://www.also.com

Įmonių grupė „Droege“

(Pagrindinė akcininkė)

1988 m. įkurta įmonių grupė „Droege“ – tai nepriklausoma vienos šeimos valdoma konsultavimo ir investicijų bendrovė. Ji specializuojasi pritaikytų restruktūrizavimo programų, kuriomis siekiama padidinti įmonių vertę, kūrime. „Droege Group“- tai šeimos valdoma įmonė su nuosavo kapitalo koncentracija, kuri sudaro šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja į dukterines bendroves ir į ypatingose situacijose atsidūrusias vidutinio dydžio įmones. Vadovaudamasi šūkiu „Išpildymas – tai sugebėjimas laikytis taisyklių“ grupė tapo pirmąja praktiškai įgyvendinančia į išpildymą orientuotą įmonių plėtrą. „Droege Group“ kasdien įrodo savo meistriškumą. Verslininkams skirtos įmonės platformos atitinka pagrindines dabartines kryptis (žinios, ryšiai, prevencija, demografija, pirkimas 4.0 ir darbas ateityje). “Droege Group” veiklą apibūdina kokybės siekimas, inovacijos ir greitis. „Droege Group“ nesunkiai tapo sėkminga įmone vietinėje ir tarptautinėje rinkose bei veikia jau 30 šalių. Daugiau informacijos rasite adresu https://www.droege-group.com

Atsakomybės apribojimas

Šiame spaudos pranešime pateikiami į ateitį orientuoti pareiškimai paremti ALSO administracijos prielaidomis ir prognozėmis. Todėl šių pareiškimų ir tikrosios įmonės plėtros duomenys (veiklos rezultatai, finansinė padėtis ir visos įmonių grupės veiklos rodikliai) gali skirtis dėl žinomos ir nežinomos rizikos, neaiškumų bei kitų veiksnių. Grupė nėra atsakinga už į ateitį orientuotų pareiškimų atnaujinimą ir jų pritaikymą ateities įvykiams bei pokyčiams.

Susisiekti

Kontaktai :

Manuela Rost-Hein
+49 151 14040215
manuela.rost-hein@also.com