1. Back

2017-06-27 - Kauno rajonas, Kumpių k.

„ALSO“ siūlo supaprastinti duomenų valdymą naudojantis „Therefore Online SMB“ paslauga

Bendradarbiaudama su „Canon Europe“, „ALSO“ plečia savo „Cloud Marketplace“ platformą ir pristato paslaugą „Therefore Online SMB“ – paprastą ir elegantišką virtualų duomenų valdymo būdą, kurį taikant svarbiausių duomenų ir dokumentų saugojimas bei paieška bus juokų darbas. Lengvai įdiegiama ir naudojama duomenų valdymo sistema „Therefore Online SMB“ padeda bet kokio dydžio ir sektoriaus įmonėms padidinti savo našumą ir dokumentų saugumą bei prieinamumą.

„Therefore“ paslauga yra iš anksto sukonfigūruota, todėl ja galima naudotis vos įdiegus į kompiuterį. Įmonės gali greitai išsaugoti ir surasti verslui gyvybiškai svarbius duomenis saugioje ir gerai organizuotoje sistemoje. Kuriant šią paslaugą buvo atsižvelgta į mobilumą, todėl dokumentus galėsite atverti ir redaguoti būdami bet kur ir prisijungę iš suderinamo išmaniojo telefono, planšetinio arba asmeninio kompiuterio.

„Atotrūkio tarp fizinių produktų ir debesų kompiuterijos paslaugų mažinimas – tai puikus būdas pasiūlyti sprendimus vartotojų patirčiai gerinti. Todėl labai džiaugiamės galėdami pranešti apie mūsų partnerystės su „Canon“ plėtrą ir „Therefore“ įtraukimą į „ALSO Cloud Marketplace“ platformą“, – teigė Thorlakur Thorgeirsson, „ALSO“ debesijos ISV vadybininkas.

„Mūsų tikslas – sukurti paprastą ir efektyvią duomenų valdymo sistemą, kuri leistų vartotojams patogiai ir saugiai naudotis svarbiausia savo įmonės informacija. Išnaudodami mūsų pažangią virtualią platformą galime pateikti paprastą ir patikimą sprendimą. Nekantraujame pristatyti savo paslaugą plačiam vartotojų ratui bendradarbiaudami su „Canon“ ir „ALSO“, – sako Michael Lebeda, „Therefore“ korporacijos generalinis direktorius.

„Therefore Online SMB“ nuo šiol galite rasti „ALSO Cloud Marketplace“ platformoje.

Įmonė „ALSO Holding AG“ (Emenas, Šveicarija) sujungia informacinių ir ryšių technologijų (IRT) tiekėjus bei pirkėjus. Bendrovė siūlo visų IRT vertės grandinės lygių paslaugas vienoje vietoje. Europos B2B rinkoje „ALSO“ siūlo logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir informacinių technologijų paslaugas viename paslaugų pakete. Įmonės platformoje siūloma daugiau nei 188 tūkstančių prekių iš 500 pardavėjų ir tiekėjų. “ALSO” įmonių grupėje visoje Europoje darbuojasi apie 3 520 darbuotojų (tai 2016 metų vidurkis). Per 2016 finansinius metus (iki gruodžio 31 d.) įmonės grynieji pardavimai buvo 8 milijardai eurų. Pagrindinė bendrovės „ALSO Holding AG“ akcininkė yra įmonių grupė „Droege“ iš Diuseldorfo (Vokietija). Daugiau informacijos rasite adresu https://www.also.com

Įmonių grupė „Droege“

(Pagrindinė akcininkė)

1988 m. įkurta įmonių grupė „Droege“ – tai nepriklausoma vienos šeimos valdoma konsultavimo ir investicijų bendrovė. Ji specializuojasi pritaikytų restruktūrizavimo programų, kuriomis siekiama padidinti įmonių vertę, kūrime. „Droege Group“- tai šeimos valdoma įmonė su nuosavo kapitalo koncentracija, kuri sudaro šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja į dukterines bendroves ir į ypatingose situacijose atsidūrusias vidutinio dydžio įmones. Vadovaudamasi šūkiu „Išpildymas – tai sugebėjimas laikytis taisyklių“ grupė tapo pirmąja praktiškai įgyvendinančia į išpildymą orientuotą įmonių plėtrą. „Droege Group“ kasdien įrodo savo meistriškumą. Verslininkams skirtos įmonės platformos atitinka pagrindines dabartines kryptis (žinios, ryšiai, prevencija, demografija, pirkimas 4.0 ir darbas ateityje). “Droege Group” veiklą apibūdina kokybės siekimas, inovacijos ir greitis. „Droege Group“ nesunkiai tapo sėkminga įmone vietinėje ir tarptautinėje rinkose bei veikia jau 30 šalių. Daugiau informacijos rasite adresu https://www.droege-group.com

Korporacija „Therefore“

Korporacija „Therefore“ kuria technologijas, kurios vartotojams suteikia galimybę naudotis pažangia duomenų valdymo programine įranga. 2003 m. įkurta įmonė yra padėjusi suklestėti įvairių pramonės sektorių įmonėms. „Therefore“ siūlomi sprendimai apima spausdinimo ir skenavimo įrenginius, esamas informacinių technologijų sistemas ir procesų strategijas, skirtas pagerinti kontrolę bei efektyvumą, o taip pat padidinti našumą.

Daugiau informacijos rasite https://www.therefore.net/

Atsakomybės apribojimas

Šiame spaudos pranešime pateikiami į ateitį orientuoti pareiškimai paremti ALSO administracijos prielaidomis ir prognozėmis. Todėl šių pareiškimų ir tikrosios įmonės plėtros duomenys (veiklos rezultatai, finansinė padėtis ir visos įmonių grupės veiklos rodikliai) gali skirtis dėl žinomos ir nežinomos rizikos, neaiškumų bei kitų veiksnių. Grupė nėra atsakinga už į ateitį orientuotų pareiškimų atnaujinimą ir jų pritaikymą ateities įvykiams bei pokyčiams.

Susisiekti

Kontaktai :

Manuela Rost-Hein
+49 151 14040215
manuela.rost-hein@also.com