1. Back

2017-06-08 - Kauno rajonas, Kumpių k.

HPE apdovanojimuose „ALSO“ pripažinta geriausiu metų distributoriumi

Hewlett Packard Enterprise (HPE) apdovanojimuose įmonė „ALSO“ gavo titulą „2017 Globalus metų Distributorius“. Šią savaitę Las Vegase vykusiame HPE Pasauliniame Partnerių Susitikime paskelbti nugalėtojai, kuriems puikiai sekėsi vystyti verslą su bendrais klientais.

„ALSO džiaugiasi gavusi šį apdovanojimą. Atsižvelgiant į greitą augimą privačiose ir hibridinėse debesijos ekosistemose, mes esame įsitikinę, kad ALSO ir HPE partnerystė atneša inovatyvius ir reikšmingus sprendimus į verslo segmentus, kuriuose dirba mūsų klientai. Mes matome didelę vertę bendradarbiaudami su HPE ir tikimės kartu padidinti debesijos paslaugų verslą“, – sakė „ALSO Holding AG“ generalinis direktorius Gustavo Möller-Hergt.

HPE metiniai Partnerių apdovanojimai yra paremti keletu kriterijų, įskaitant puikius finansinius rodiklius, inovacijas ir sėkmingus rezultatus, dirbant su bendrais klientais.

„Sveikiname ALSO Group, laimėjusią 2017 HPE Globalaus metų Distributoriaus apdovanojimą. Džiaugiamės tęsdami darbą su ALSO ir prisidėdami prie bendrų klientų verslų plėtros ir teigiamų pokyčių“, – sakė Andy Isherwood, HPE EMEA vykdomasis direktorius.

Nuorodą į spaudos pranešimą: https://also.com/goto/20170608en

Įmonė „ALSO Holding AG“ (Emenas, Šveicarija) sujungia informacinių ir ryšių technologijų (IRT) tiekėjus bei pirkėjus. Bendrovė siūlo visų IRT vertės grandinės lygių paslaugas vienoje vietoje. Europos B2B rinkoje „ALSO“ siūlo logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir informacinių technologijų paslaugas viename paslaugų pakete. Įmonės platformoje siūloma daugiau nei 188 tūkstančių prekių iš 500 pardavėjų ir tiekėjų. “ALSO” įmonių grupėje visoje Europoje darbuojasi apie 3 520 darbuotojų (tai 2016 metų vidurkis). Per 2016 finansinius metus (iki gruodžio 31 d.) įmonės grynieji pardavimai buvo 8 milijardai eurų. Pagrindinė bendrovės „ALSO Holding AG“ akcininkė yra įmonių grupė „Droege“ iš Diuseldorfo (Vokietija). Daugiau informacijos rasite adresu https://www.also.com

Įmonių grupė „Droege“

(Pagrindinė akcininkė)

1988 m. įkurta įmonių grupė „Droege“ – tai nepriklausoma vienos šeimos valdoma konsultavimo ir investicijų bendrovė. Ji specializuojasi pritaikytų restruktūrizavimo programų, kuriomis siekiama padidinti įmonių vertę, kūrime. „Droege Group“- tai šeimos valdoma įmonė su nuosavo kapitalo koncentracija, kuri sudaro šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja į dukterines bendroves ir į ypatingose situacijose atsidūrusias vidutinio dydžio įmones. Vadovaudamasi šūkiu „Išpildymas – tai sugebėjimas laikytis taisyklių“ grupė tapo pirmąja praktiškai įgyvendinančia į išpildymą orientuotą įmonių plėtrą. „Droege Group“ kasdien įrodo savo meistriškumą. Verslininkams skirtos įmonės platformos atitinka pagrindines dabartines kryptis (žinios, ryšiai, prevencija, demografija, pirkimas 4.0 ir darbas ateityje). „Droege Group“ veiklą apibūdina kokybės siekimas, inovacijos ir greitis. „Droege Group“ nesunkiai tapo sėkminga įmone vietinėje ir tarptautinėje rinkose bei veikia jau 30 šalių. Daugiau informacijos rasite adresu https://www.droege-group.com

Atsakomybės apribojimas

Šiame spaudos pranešime pateikiami į ateitį orientuoti pareiškimai paremti ALSO administracijos prielaidomis ir prognozėmis. Todėl šių pareiškimų ir tikrosios įmonės plėtros duomenys (veiklos rezultatai, finansinė padėtis ir visos įmonių grupės veiklos rodikliai) gali skirtis dėl žinomos ir nežinomos rizikos, neaiškumų bei kitų veiksnių. Grupė nėra atsakinga už į ateitį orientuotų pareiškimų atnaujinimą ir jų pritaikymą ateities įvykiams bei pokyčiams.

Susisiekti

Kontaktai :

Manuela Rost-Hein
+49 151 14040215
manuela.rost-hein@also.com