2017-05-31 - Kauno rajonas, Kumpių k.

„ALSO“ į „Cloud Marketplace“ platformą įtraukė „Magic ShareFile“

Bendradarbiaudama su „Magic Cloud“, įmonė „ALSO“ platformoje „Cloud Marketplace“ siūlo Suomijos bendrovės „Magic ShareFile“ saugias įmonių rinkmenų sinchronizavimo ir mainų paslaugas. Ši unikali, verslui skirta rinkmenų mainų paslauga sukurta naudojant „Citrix“ technologiją ir teikiama iš „Magic Cloud“ duomenų centro Suomijoje.

Naudodami „Magic ShareFile“ klientai gali prieiti prie visų savo duomenų ir juos sinchronizuoti iš bet kokio įrenginio, o taip pat saugiai mainytis duomenimis vidaus sistemose ar su trečiosiomis šalimis ir klientais. Tokiu būdu bendradarbiavimas yra paprastesnis, o darbo našumas didesnis. Vartotojai taip pat gali dalintis tik skaitymui skirtais dokumentais, tais atvejais, kai gavėjui neleidžiama jų redaguoti. „Magic ShareFile“ sukūrė saugias mobiliąsias programėles su integruotomis turinio redagavimo programomis, skirtas patogiai ir intuityviai dirbti su mobiliaisiais įrenginiais. Be to, vartotojai gali prieiti prie duomenų mobiliesiems įrenginiams optimizuotose interneto svetainėse, o taip pat keliaudami neprisijungę prie interneto.

„Mūsų siūlomų paslaugų ir sudaromų partnerystės sutarčių pagrindinis bruožas tas, kad tos paslaugos leidžia mūsų klientams naudotis debesų kompiuterijos galimybėmis bendradarbiaujant saugiu būdu. Didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su „Magic Cloud“, kuri papildys mūsų klientams „ALSO Cloud Marketplace“ platformoje siūlomų paslaugų paketą“, – sako Thorlakur Thorgeirsson, „ALSO“ debesijos ISV vadybininkas.

„Nekantraujame pradėti bendradarbiauti su „ALSO“, nes tai padės mums pasiekti naujas rinkas Europoje. Daugybę partnerių turinti „ALSO“ yra puikiai žinomas paslaugų kanalas, ženkliai išplėtęs savo apimtis per pastaruosius keletą metų. Džiaugiamės galėdami dirbti kartu su „ALSO“ ir pasiūlyti „Magic ShareFile“ paslaugas klientams iš visos Europos“, – sako Timo Haapavuori, „Magic Cloud“ generalinis direktorius.

Nuo šiol „Magic ShareFile“ rasite „ALSO Cloud Marketplace“ platformoje.

Įmonė „ALSO Holding AG“ (Emenas, Šveicarija) sujungia informacinių ir ryšių technologijų (IRT) tiekėjus bei pirkėjus. Bendrovė siūlo visų IRT vertės grandinės lygių paslaugas vienoje vietoje. Europos B2B rinkoje „ALSO“ siūlo logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir informacinių technologijų paslaugas viename paslaugų pakete. Įmonės platformoje siūloma daugiau nei 188 tūkstančių prekių iš 500 pardavėjų ir tiekėjų. “ALSO” įmonių grupėje visoje Europoje darbuojasi apie 3 520 darbuotojų (tai 2016 metų vidurkis). Per 2016 finansinius metus (iki gruodžio 31 d.) įmonės grynieji pardavimai buvo 8 milijardai eurų. Pagrindinė bendrovės „ALSO Holding AG“ akcininkė yra įmonių grupė „Droege“ iš Diuseldorfo (Vokietija). Daugiau informacijos rasite adresu https://www.also.com

Įmonių grupė „Droege“

(Pagrindinė akcininkė)

1988 m. įkurta įmonių grupė „Droege“ – tai nepriklausoma vienos šeimos valdoma konsultavimo ir investicijų bendrovė. Ji specializuojasi pritaikytų restruktūrizavimo programų, kuriomis siekiama padidinti įmonių vertę, kūrime. „Droege Group“- tai šeimos valdoma įmonė su nuosavo kapitalo koncentracija, kuri sudaro šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja į dukterines bendroves ir į ypatingose situacijose atsidūrusias vidutinio dydžio įmones. Vadovaudamasi šūkiu „Išpildymas – tai sugebėjimas laikytis taisyklių“ grupė tapo pirmąja praktiškai įgyvendinančia į išpildymą orientuotą įmonių plėtrą. „Droege Group“ kasdien įrodo savo meistriškumą. Verslininkams skirtos įmonės platformos atitinka pagrindines dabartines kryptis (žinios, ryšiai, prevencija, demografija, pirkimas 4.0 ir darbas ateityje). “Droege Group” veiklą apibūdina kokybės siekimas, inovacijos ir greitis. „Droege Group“ nesunkiai tapo sėkminga įmone vietinėje ir tarptautinėje rinkose bei veikia jau 30 šalių. Daugiau informacijos rasite adresu https://www.droege-group.com

Magic Cloud

2012 m. Suomijoje įkurta įmonė „Magic Cloud“ teikia informacinių technologijų ir debesų kompiuterijos paslaugas, tokias kaip virtualieji darbastaliai, virtualūs serveriai, prieglobos ir rinkmenų mainų paslaugos, IT techninė priežiūra ir pagalbos tarnyba, el. pašto ir el. pašto užšifravimo paslaugos. Visos mūsų paslaugos teikiamos iš Suomijoje įsikūrusio duomenų centro. Įmonė užtikrina duomenų saugumą ir programinės įrangos bei paslaugų atnaujinimus. Dauguma „Magic Cloud“ paslaugų sukurtos naudojant „Citrix“ technologiją. Įmonė turi daugiau nei 15 metų patirtį dirbant su „Citrix“ aplinka.

Daugiau informacijos rasite https://magiccloud.fi/

Atsakomybės apribojimas

Šiame spaudos pranešime pateikiami į ateitį orientuoti pareiškimai paremti ALSO administracijos prielaidomis ir prognozėmis. Todėl šių pareiškimų ir tikrosios įmonės plėtros duomenys (veiklos rezultatai, finansinė padėtis ir visos įmonių grupės veiklos rodikliai) gali skirtis dėl žinomos ir nežinomos rizikos, neaiškumų bei kitų veiksnių. Grupė nėra atsakinga už į ateitį orientuotų pareiškimų atnaujinimą ir jų pritaikymą ateities įvykiams bei pokyčiams.

Susisiekti

Kontaktai :

Manuela Rost-Hein
+49 151 14040215
manuela.rost-hein@also.com