2017-05-08 - Kauno rajonas, Kumpių k.

ALSO visoje Europoje pristato HP Multi Jet Fusion 3D spausdinimo technologiją

ALSO įmonė skelbia, kad pradės platinti HP Multi Jet Fusion 3D spausdinimo technologijos sprendimus visoje Europoje, išskyrus Jungtinę Karalystę ir Airiją.

„3D spausdinimas yra vienas strateginių ALSO Grupės segmentų. Džiaugiamės dirbdami su HP Multi Jet Fusion – sparčiausios 3D spausdinimo technologijos kūrėju šiandieninėje rinkoje – ir galėdami prisidėti prie tradicinės gamybos perėjimo į skaitmeninę visoje Europoje“, – teigė „ALSO Holding AG“ generalinis direktorius Gustavo Möller-Hergtas.

„Stipriname jau dvidešimtmetį trunkantį bendradarbiavimą su ALSO Grupe. Su patikimu ir inovatyviu partneriu, kuris ir toliau investuoja į naujas rinkas ir technologijas, mes esame pasiruošę būti rinkos lyderiais, suteikti didelę vertę klientams ir paspartinti skaitmeninės gamybos pertvarkas“, – sako HP Inc. marketingo ir pardavimų strategijos 3D spausdintuvams direktorius Alex Moñino.

HP Multi Jet Fusion technologija yra 3D spausdinimo laimėjimas, gaminant funkcines dalis iki dešimt kartų greičiau nei konkurentai su perpus mažesnėmis išlaidomis. Dėl inovacijų HP panaikina kliūtis 3D spausdinimo technologijoms įžengti į visas pramonės sritis – prie to savo indėliu prisideda ir stiprūs partneriai, dirbantys su HP 3D Printing Open Platform.

ALSO pradės prekiauti HP Multi Jet Fusion įrenginiais ir medžiagomis tokiomis kaip milteliais ir kaitinimo elementais 2017–ųjų metų antrąjį ketvirtį.

Tiesioginė nuoroda į pranešimą žiniasklaidai: https://www.also.com/goto/20170508en

Įmonė „ALSO Holding AG“ (Emenas, Šveicarija) sujungia informacinių ir ryšių technologijų (IRT) tiekėjus bei pirkėjus. Bendrovė siūlo visų IRT vertės grandinės lygių paslaugas vienoje vietoje. Europos B2B rinkoje „ALSO“ siūlo logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir informacinių technologijų paslaugas viename paslaugų pakete. Įmonės platformoje siūloma daugiau nei 188 tūkstančių prekių iš 500 pardavėjų ir tiekėjų. “ALSO” įmonių grupėje visoje Europoje darbuojasi apie 3 520 darbuotojų (tai 2016 metų vidurkis). Per 2016 finansinius metus (iki gruodžio 31 d.) įmonės grynieji pardavimai buvo 8 milijardai eurų. Pagrindinė bendrovės „ALSO Holding AG“ akcininkė yra įmonių grupė „Droege“ iš Diuseldorfo (Vokietija).

Daugiau informacijos rasite adresu https://www.also.com

Įmonių grupė „Droege“

(Pagrindinė akcininkė)

1988 m. įkurta įmonių grupė „Droege“ – tai nepriklausoma vienos šeimos valdoma konsultavimo ir investicijų bendrovė. Ji specializuojasi pritaikytų restruktūrizavimo programų, kuriomis siekiama padidinti įmonių vertę, kūrime. „Droege Group“- tai šeimos valdoma įmonė su nuosavo kapitalo koncentracija, kuri sudaro šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja į dukterines bendroves ir į ypatingose situacijose atsidūrusias vidutinio dydžio įmones. Vadovaudamasi šūkiu „Išpildymas – tai sugebėjimas laikytis taisyklių“ grupė tapo pirmąja praktiškai įgyvendinančia į išpildymą orientuotą įmonių plėtrą. „Droege Group“ kasdien įrodo savo meistriškumą. Verslininkams skirtos įmonės platformos atitinka pagrindines dabartines kryptis (žinios, ryšiai, prevencija, demografija, pirkimas 4.0 ir darbas ateityje). “Droege Group” veiklą apibūdina kokybės siekimas, inovacijos ir greitis. „Droege Group“ nesunkiai tapo sėkminga įmone vietinėje ir tarptautinėje rinkose bei veikia jau 30 šalių

Daugiau informacijos rasite adresu https://www.droege-group.com

Atsakomybės apribojimas

Šiame spaudos pranešime pateikiami į ateitį orientuoti pareiškimai paremti ALSO administracijos prielaidomis ir prognozėmis. Todėl šių pareiškimų ir tikrosios įmonės plėtros duomenys (veiklos rezultatai, finansinė padėtis ir visos įmonių grupės veiklos rodikliai) gali skirtis dėl žinomos ir nežinomos rizikos, neaiškumų bei kitų veiksnių. Grupė nėra atsakinga už į ateitį orientuotų pareiškimų atnaujinimą ir jų pritaikymą ateities įvykiams bei pokyčiams.

Susisiekti

Kontaktai :

Brigitte van den Boogaard
+31 6 29 50 05 22
brigittte.vandenboogaard@also.com