2017-05-03 - Kauno rajonas, Kumpių k.

„ALSO“ siūlo paprastesnę verslo komunikaciją naudojant „BIZSKYPE“

Įmonė „ALSO“ pasirašė sutartį su „Cloudx Services“ dėl „BIZSKYPE“ – pirmaujančios nepriklausomos „Skype for Business“ debesų telefonijos paslaugos Europoje – platinimo. Naują „ALSO Cloud Marketplace“ platformoje siūlomą paslaugą galima greitai ir paprastai įsigyti už žemą kainą.

„BIZSKYPE“ sukurta remiantis greičiausiai pasaulyje besivystančia integralia verslo verslui (B2B) komunikacijos platforma „Skype for Business“. Jos pranašumas tas, kad klientai gali rinktis bet kurį „Microsoft“ ir telekomunikacijų paslaugų tiekėją. Vartotojams siūloma integrali komunikacijos platforma skambučiams į fiksuoto ir mobiliojo ryšio telefono numerius, platus tarpsektorinis funkcionalumas su konferencinių skambučių pakvietimais „Outlook“ programoje bei galimybė skambinti iš bet kokios verslui skirtos kompiuterinės ar internetinės programos. Žvelgiant iš techninės pusės, „BIZSKYPE“ taip pat veikia IP-PBX (telefono komutatoriaus per interneto protokolą) funkcija ir siūlomos verslo telefonijos galimybės.

Įmonės „ALSO“ ir „Cloudx Services“ turi puikias galimybes padėti Europos telekomunikacijų paslaugų tiekėjams susieti savo fiksuoto ir mobilaus ryšio paslaugas su „BIZSKYPE“ ir tokiu būdu siūlyti skambučius iš „Skype for Business“ kaip integralią telefonijos paslaugų dalį.

„Kartu su „Cloudx Services“ įnešame naujovių į PBX sektorių siūlydami galimybę savo klientams laisvai rinktis ir teikti geresnes paslaugas minimaliomis pardavimo sąnaudomis. Tokiu būdu įgalinamas paprastas ir nuo tiekėjo nepriklausantis balso aktyvavimas, o telekomunikacijų paslaugų tiekėjai gali varžytis rinkoje siūlydami tai, ką moka daryti geriausiai“, – sako Thorlakur Thorgeirsson, „ALSO“ debesijos ISV vadybininkas.

„BIZSKYPE“ siūlo pridėtinę vertę partneriams, galutiniams vartotojams ir telekomunikacijų paslaugų tiekėjams aktyvuojant „Skype for Business“. Svarbiausia yra pridėti vietinės ir regioninės telefonijos paslaugų tiekėjų vertę prie efektyviausio „Skype for Business“ debesijos paslaugų variklio „BIZSKYPE“. Nekantraujame pradėti vystyti mūsų paslaugą pažangiausioje „ALSO“ verslo verslui platformoje“, – sakė Jon Sjølie, „Cloudx Services“ generalinis direktorius.

„BIZSKYPE“ šiuo metu prieinama „ALSO Cloud Marketplace“ platformoje Norvegijoje, Olandijoje, Belgijoje ir Prancūzijoje. Netrukus paslauga bus teikiama ir kitose šalyse.

Įmonė „ALSO Holding AG“ (Emenas, Šveicarija) sujungia informacinių ir ryšių technologijų (IRT) tiekėjus bei pirkėjus. Bendrovė siūlo visų IRT vertės grandinės lygių paslaugas vienoje vietoje. Europos B2B rinkoje „ALSO“ siūlo logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir informacinių technologijų paslaugas viename paslaugų pakete. Įmonės platformoje siūloma daugiau nei 188 tūkstančių prekių iš 500 pardavėjų ir tiekėjų. “ALSO” įmonių grupėje visoje Europoje darbuojasi apie 3 520 darbuotojų (tai 2016 metų vidurkis). Per 2016 finansinius metus (iki gruodžio 31 d.) įmonės grynieji pardavimai buvo 8 milijardai eurų. Pagrindinė bendrovės „ALSO Holding AG“ akcininkė yra įmonių grupė „Droege“ iš Diuseldorfo (Vokietija). Daugiau informacijos rasite adresu https://www.also.com

Įmonių grupė „Droege“

(Pagrindinė akcininkė)

1988 m. įkurta įmonių grupė „Droege“ – tai nepriklausoma vienos šeimos valdoma konsultavimo ir investicijų bendrovė. Ji specializuojasi pritaikytų restruktūrizavimo programų, kuriomis siekiama padidinti įmonių vertę, kūrime. „Droege Group“- tai šeimos valdoma įmonė su nuosavo kapitalo koncentracija, kuri sudaro šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja į dukterines bendroves ir į ypatingose situacijose atsidūrusias vidutinio dydžio įmones. Vadovaudamasi šūkiu „Išpildymas – tai sugebėjimas laikytis taisyklių“ grupė tapo pirmąja praktiškai įgyvendinančia į išpildymą orientuotą įmonių plėtrą. „Droege Group“ kasdien įrodo savo meistriškumą. Verslininkams skirtos įmonės platformos atitinka pagrindines dabartines kryptis (žinios, ryšiai, prevencija, demografija, pirkimas 4.0 ir darbas ateityje). “Droege Group” veiklą apibūdina kokybės siekimas, inovacijos ir greitis. „Droege Group“ nesunkiai tapo sėkminga įmone vietinėje ir tarptautinėje rinkose bei veikia jau 30 šalių. Daugiau informacijos rasite adresu https://www.droege-group.com

„Cloudx Services AS“ (Mosas, Norvegija) buvo įkurta 2014 m. Nuo 2015 m. „BIZSKYPE“ įsitvirtino rinkoje kaip vienintelė nepriklausoma „Skype for Business“ paremta debesų telefonijos paslauga. „BIZSKYPE“ vartotojai gali naudotis bet kurių telefonijos ir „Microsoft“ paslaugų tiekėjų paslaugomis ir nesivarginti migruoti iš „BIZSKYPE“ paslaugos, todėl tai atviras ir itin lankstus pasiūlymas „Microsoft Office“ savo veikloje naudojančioms įmonėms. Įmonė „Cloudx Services“ įsikūrusi Mose, Norvegijoje ir teikia savo paslaugas Norvegijoje, Beniliukso šalyse, Prancūzijoje bei D. Britanijoje. Daugiau informacijos rasite adresu https://www.bizskype.com

Atsakomybės apribojimas

Šiame spaudos pranešime pateikiami į ateitį orientuoti pareiškimai paremti ALSO administracijos prielaidomis ir prognozėmis. Todėl šių pareiškimų ir tikrosios įmonės plėtros duomenys (veiklos rezultatai, finansinė padėtis ir visos įmonių grupės veiklos rodikliai) gali skirtis dėl žinomos ir nežinomos rizikos, neaiškumų bei kitų veiksnių. Grupė nėra atsakinga už į ateitį orientuotų pareiškimų atnaujinimą ir jų pritaikymą ateities įvykiams bei pokyčiams.

Susisiekti

Kontaktai :

Simon Hertwig
+49 89 809902525
shertwig@brunswickgroup.com