1. Back

2017-04-19 - Kauno rajonas, Kumpių k.

ALSO Group sudaro strateginę partnerystę su HP Inc. ir pradeda prekiauti naujais A3 spausdinimo produktais

ALSO sudaro partnerystės sutartį su HP Inc. ir svariai žengia į Europos A3 spausdinimo rinką. ALSO pradeda prekiauti HP gamintojo naujais A3 spaudinimo produktais, pasižyminčiais itin aukšta kokybe, našumu ir patraukia kaina. HP Inc. pasirinko platinti savo produktus keturiolikoje Europos šalių, kuriose dirba ALSO – įskaitant Vokietiją, Austriją, Šveicariją, Daniją, Islandiją, Norvegiją, Švediją, Suomiją, tris Baltijos šalis ir Vengriją. Pirmųjų pardavimų tikimasi 2017–ųjų metų antrąjį ketvirtį.

„Džiaugiamės bendradarbiaudami su HP Inc. ir galėdami pristatyti pažangius, novatoriškus A3 produktus. Dirbdami kartu galime padėti mūsų sertifikuotiems Partneriams tiekti naujos kartos A3 spausdinimo produktus galutiniams vartotojams visoje Europoje.Taip pat būdami logistikos partneriais mes siekiame teikti papildomas paslaugas tokias kaip pilno spausdinimo sprendimo įdiegimą ir eksploatacinių medžiagų vartojimo valdymą“, – teigė „ALSO Holding AG“ generalinis direktorius Gustavo Möller-Hergtas.

Į platų verslo spausdintuvų asortimentą HP įtraukia ir naujuosius A3 produktus – nespalvotus ir spalvotus (Mono ir Color Laserjets) lazerinius spausdintuvus, kurių spausdinimo greitis siekia iki 60 puslapių per minutę, o rašalo purkštukuose įrengta PageWide technologija gali išvystyti spausdinimo greitį iki 80 puslapių per minutę. Produktų asortimentas bus papildytas daugybe priedų.

Tiesioginė nuoroda į pranešimą žiniasklaidai: https://www.also.com/goto/20170426en

Įmonė „ALSO Holding AG“ (Emenas, Šveicarija) sujungia informacinių ir ryšių technologijų (IRT) tiekėjus bei pirkėjus. Bendrovė siūlo visų IRT vertės grandinės lygių paslaugas vienoje vietoje. Europos B2B rinkoje „ALSO“ siūlo logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir informacinių technologijų paslaugas viename paslaugų pakete. Įmonės platformoje siūloma daugiau nei 188 tūkstančių prekių iš 500 pardavėjų ir tiekėjų. “ALSO” įmonių grupėje visoje Europoje darbuojasi apie 3 520 darbuotojų (tai 2016 metų vidurkis). Per 2016 finansinius metus (iki gruodžio 31 d.) įmonės grynieji pardavimai buvo 8 milijardai eurų. Pagrindinė bendrovės „ALSO Holding AG“ akcininkė yra įmonių grupė „Droege“ iš Diuseldorfo (Vokietija).

Daugiau informacijos rasite adresu https://www.also.com

Įmonių grupė „Droege“

(Pagrindinė akcininkė)

1988 m. įkurta įmonių grupė „Droege“ – tai nepriklausoma vienos šeimos valdoma konsultavimo ir investicijų bendrovė. Ji specializuojasi pritaikytų restruktūrizavimo programų, kuriomis siekiama padidinti įmonių vertę, kūrime. „Droege Group“- tai šeimos valdoma įmonė su nuosavo kapitalo koncentracija, kuri sudaro šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja į dukterines bendroves ir į ypatingose situacijose atsidūrusias vidutinio dydžio įmones. Vadovaudamasi šūkiu „Išpildymas – tai sugebėjimas laikytis taisyklių“ grupė tapo pirmąja praktiškai įgyvendinančia į išpildymą orientuotą įmonių plėtrą. „Droege Group“ kasdien įrodo savo meistriškumą. Verslininkams skirtos įmonės platformos atitinka pagrindines dabartines kryptis (žinios, ryšiai, prevencija, demografija, pirkimas 4.0 ir darbas ateityje). „Droege Group” veiklą apibūdina kokybės siekimas, inovacijos ir greitis. „Droege Group“ nesunkiai tapo sėkminga įmone vietinėje ir tarptautinėje rinkose bei veikia jau 30 šalių.

Daugiau informacijos rasite adresu https://www.droege-group.com

Atsakomybės apribojimas

Šiame spaudos pranešime pateikiami į ateitį orientuoti pareiškimai paremti ALSO administracijos prielaidomis ir prognozėmis. Todėl šių pareiškimų ir tikrosios įmonės plėtros duomenys (veiklos rezultatai, finansinė padėtis ir visos įmonių grupės veiklos rodikliai) gali skirtis dėl žinomos ir nežinomos rizikos, neaiškumų bei kitų veiksnių. Grupė nėra atsakinga už į ateitį orientuotų pareiškimų atnaujinimą ir jų pritaikymą ateities įvykiams bei pokyčiams.

Susisiekti

Kontaktai :

Brigitte Van den Boogaard
024 3333 222
Brigitte.vandenBoogaard@also.com