2017-04-21 - Kauno rajonas, Kumpių k.

ALSO sudarė sutartį su „Glasspaper“, siekdama paskatinti naudoti „Microsoft“ įrankius

Įmonė ALSO plėsdama savo „Cloud Marketplace“ platformą nusprendė į ją įtraukti pirmaujančios informacinių technologijų mokymo paslaugų tiekėjos Norvegijoje „Glasspaper“ e. mokymus ir vaizdo seminarus. Įmonės e. mokymų platformoje „XtraMile“ pateikiamos trumpos pamokos ir vaizdo seminarai, skirti išmokti naudotis „MS Office“, „Office365“, „SharePoint“ ar net „Skype for Business“ programomis.

Norvegijoje septynerius metus iš eilės „Microsoft“ metų mokymų partnere išrinkta organizacija „Glasspaper“ vartotojams pasiūlys daugiau nei 300 pamokų ir 250 vaizdo seminarų per metus, įskaitant e. mokymus apie aplinką, sveikatą ir saugą bei informacijos saugumo temomis. Vartotojai taip pat gali sukurti savo kursus naudodamiesi draugiška vartotojui prieiga prie „XtraMile“ platformos, jos mokymais ir pagalba.

„Nuolat augant technologijomis paremtų paslaugų skaičiui, daugelio įmonių pagrindinis prioritetas yra užtikrinti darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. Dėl „Glasspaper“ mūsų Partneriai galės padėti savo klientams pagerinti įgūdžius organizacijose ir tuo pačiu padidinti našumą bei paslaugų naudojimą. Esame labai laimingi, galėdami dirbti kartu su apdovanojimus pelniusia rinkos lydere „Glasspaper“ ir pasiūlyti savo klientams šį elegantišką sprendimą“, – teigė Thorlakur Thorgeirsson, ALSO debesijos ISV vadybininkas.

„Nekantraujame pradėti glaudžiai bendradarbiauti su ALSO ir jos Partneriais. Tikime, jog kartu pasieksime, kad didžiulis IT vartotojų skaičius dirbtų dar našiau ir efektyviau. Peržiūrėję mažiau nei 5 minutes per dieną trunkančias pamokas, darbuotojai gali gauti „dienos patarimų“ pranešimus važiuodami autobusu arba mėgaudamiesi puodeliu kavos. Šiuo metu „XtraMile“ Norvegijoje turi 80 000 vartotojų. Tikiuosi, kad su ALSO „Cloud Marketplace“ jų greitai bus dar daugiau“, – sakė Kenneth Berntzen, „Glasspaper Learning“ generalinis direktorius.

Įmonė „ALSO Holding AG“ (Emenas, Šveicarija) sujungia informacinių ir ryšių technologijų (IRT) tiekėjus bei pirkėjus. Bendrovė siūlo visų IRT vertės grandinės lygių paslaugas vienoje vietoje. Europos B2B rinkoje „ALSO“ siūlo logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir informacinių technologijų paslaugas viename paslaugų pakete. Įmonės platformoje siūloma daugiau nei 188 tūkstančių prekių iš 500 pardavėjų ir tiekėjų. “ALSO” įmonių grupėje visoje Europoje darbuojasi apie 3 520 darbuotojų (tai 2016 metų vidurkis). Per 2016 finansinius metus (iki gruodžio 31 d.) įmonės grynieji pardavimai buvo 8 milijardai eurų. Pagrindinė bendrovės „ALSO Holding AG“ akcininkė yra įmonių grupė „Droege“ iš Diuseldorfo (Vokietija).

Daugiau informacijos rasite adresu https://www.also.com

Įmonių grupė „Droege“

(Pagrindinė akcininkė)

1988 m. įkurta įmonių grupė „Droege“ – tai nepriklausoma vienos šeimos valdoma konsultavimo ir investicijų bendrovė. Ji specializuojasi pritaikytų restruktūrizavimo programų, kuriomis siekiama padidinti įmonių vertę, kūrime. „Droege Group“- tai šeimos valdoma įmonė su nuosavo kapitalo koncentracija, kuri sudaro šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja į dukterines bendroves ir į ypatingose situacijose atsidūrusias vidutinio dydžio įmones. Vadovaudamasi šūkiu „Išpildymas – tai sugebėjimas laikytis taisyklių“ grupė tapo pirmąja praktiškai įgyvendinančia į išpildymą orientuotą įmonių plėtrą. „Droege Group“ kasdien įrodo savo meistriškumą. Verslininkams skirtos įmonės platformos atitinka pagrindines dabartines kryptis (žinios, ryšiai, prevencija, demografija, pirkimas 4.0 ir darbas ateityje). “Droege Group” veiklą apibūdina kokybės siekimas, inovacijos ir greitis. „Droege Group“ nesunkiai tapo sėkminga įmone vietinėje ir tarptautinėje rinkose bei veikia jau 30 šalių.

Daugiau informacijos rasite adresu https://www.droege-group.com

Glasspaper Learning AS

„Glasspaper Learning AS“ – tai didžiausias informacinių technologijų mokymų tiekėjas Norvegijoje. Įmonė pristato pilną kursų portfelį IT profesionalams, kūrėjams ir vartotojams, o taip pat projektų vadybininkams ir bendradarbiams. „Glasspaper“ biurai įkurti Osle, Bergene ir Trondheime, o kursai vedami visoje Norvegijoje. Be to, įmonė taip pat siūlo vaizdo seminarus, e. mokymus ir užsakomuosius vaizdo mokymus. „Glasspaper“ septynerius metus iš eilės „Microsoft“ paskelbta metų mokymų partnere. Įmonė bendradarbiauja su tarptautine Pirmaujančių mokymų partnerių asociacija (angl. Leading Learning Partners Association).

Daugiau informacijos ieškokite svetainėse: https://www.glasspaper.no ir https://www.xtramile.no

Atsakomybės apribojimas

Šiame spaudos pranešime pateikiami į ateitį orientuoti pareiškimai paremti ALSO administracijos prielaidomis ir prognozėmis. Todėl šių pareiškimų ir tikrosios įmonės plėtros duomenys (veiklos rezultatai, finansinė padėtis ir visos įmonių grupės veiklos rodikliai) gali skirtis dėl žinomos ir nežinomos rizikos, neaiškumų bei kitų veiksnių. Grupė nėra atsakinga už į ateitį orientuotų pareiškimų atnaujinimą ir jų pritaikymą ateities įvykiams bei pokyčiams.

Susisiekti

Kontaktai :

Manuela Rost-Hein
+49 151 14040215
manuela.rost-hein@also.com