2017-04-03 - Kauno rajonas, Kumpių k.

ALSO siūlo supaprastinti darbo srautus, naudojant bekodį „FlowForma“ BPM įrankį

ALSO sudarė sutartį su „FlowForma“ – pagrindiniu verslo procesų valdymo (BPM) įrankių tiekėju „Microsoft Office 365“. Įmonė „FlowForma“ įnešė daug permainų į tradicinę BPM sritį siūlydama naujoviškus produktus, kurie leidžia vartotojams racionalizuoti kuriamus procesus, naudojant visiems žinomą „SharePoint“ platformą be kodavimo patirties.

Apdovanojimų pelnęs „Office 365“ papildinys „FlowForma“ BPM leidžia verslo klientams greitai ir lanksčiai išdėstyti verslo procesus. Naudodami šią bekodę, vien logika paremtą sistemą verslo klientai gali greitai vykdyti tokius procesus kaip naujų darbuotojų įtraukimas, naujų gaminių kūrimas ar klinikiniai tyrimai, taip pat padidinti organizacijos efektyvumą ir produktyvumą.

„Didžiuojamės galėdami pristatyti „FlowForma“ verslo procesų valdymo priemones. Įmonė siūlo „Microsoft Office 365“ skirtą BPM produktą, kuriame integruotos galingos darbo srautų valdymo ir dokumentų generavimo funkcijos, todėl tai puikus naujas ALSO „Cloud Marketplace“ pristatomas sprendimas“, – sako Thorlakur Thorgeirsson, ALSO debesijos ISV vadybininkas.

Su įmonės „FlowForma“ įrankiu „Flow Designer“ „SharePoint“ platformoje kuriami visapusiai sprendimai, kurie skirti verslo poreikius suprantantiems žmonėms: konsultantams, analitikams ir vadybininkams. Mūsų partnerystė su ALSO leidžia greitai plėstis į naujas rinkas ir įgalina Europos organizacijas bei įmones racionalizuoti savo procesus bei padidinti produktyvumą“, – teigė Neil Young, „FlowForma“ generalinis direktorius.

„FlowForma BPM“ nuo šiol rasite ir ALSO „Cloud Marketplace“ platformoje.

Įmonė „ALSO Holding AG“ (Emenas, Šveicarija) sujungia informacinių ir ryšių technologijų (IRT) tiekėjus bei pirkėjus. Bendrovė siūlo visų IRT vertės grandinės lygių paslaugas vienoje vietoje. Europos B2B rinkoje „ALSO“ siūlo logistikos, finansų, tiekimo, sprendimų, skaitmenines ir informacinių technologijų paslaugas viename paslaugų pakete. Įmonės platformoje siūloma daugiau nei 188 tūkstančių prekių iš 500 pardavėjų ir tiekėjų. “ALSO” įmonių grupėje visoje Europoje darbuojasi apie 3 520 darbuotojų (tai 2016 metų vidurkis). Per 2016 finansinius metus (iki gruodžio 31 d.) įmonės grynieji pardavimai buvo 8 milijardai eurų. Pagrindinė bendrovės „ALSO Holding AG“ akcininkė yra įmonių grupė „Droege“ iš Diuseldorfo (Vokietija).

Daugiau informacijos rasite adresu http://www.also.com

Įmonių grupė „Droege“

(Pagrindinė akcininkė)

1988 m. įkurta įmonių grupė „Droege“ – tai nepriklausoma vienos šeimos valdoma konsultavimo ir investicijų bendrovė. Ji specializuojasi pritaikytų restruktūrizavimo programų, kuriomis siekiama padidinti įmonių vertę, kūrime. „Droege Group“- tai šeimos valdoma įmonė su nuosavo kapitalo koncentracija, kuri sudaro šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja į dukterines bendroves ir į ypatingose situacijose atsidūrusias vidutinio dydžio įmones. Vadovaudamasi šūkiu „Išpildymas – tai sugebėjimas laikytis taisyklių“ grupė tapo pirmąja praktiškai įgyvendinančia į išpildymą orientuotą įmonių plėtrą. „Droege Group“ kasdien įrodo savo meistriškumą. Verslininkams skirtos įmonės platformos atitinka pagrindines dabartines kryptis (žinios, ryšiai, prevencija, demografija, pirkimas 4.0 ir darbas ateityje). “Droege Group” veiklą apibūdina kokybės siekimas, inovacijos ir greitis. „Droege Group“ nesunkiai tapo sėkminga įmone vietinėje ir tarptautinėje rinkose bei veikia jau 30 šalių.

Daugiau informacijos rasite adresu https://www.droege-group.com

FlowForma®

„FlowForma“ yra pagrindinis verslo procesų valdymo (BPM) įrankių tiekėjas „Microsoft Office 365“. Įmonė įnešė daug permainų į tradicinę BPM sritį kurdama naujoviškus, apdovanojimų pelniusius produktus, kurie leidžia vartotojams greičiau ir pažangiau racionalizuoti kuriamus procesus naudojant visiems žinomą „SharePoint“ platformą be kodavimo. „FlowForma“ yra „Microsoft“ partneris, turintis daugiau nei 100 klientų ir 75 000 vartotojų Europoje, Pietų Afrikoje ir Šiaurės Amerikoje. Bendrovės būstinė įsikūrusi Dubline, o atstovybės veikia Londone ir Bostone. Šios įmonės vertybės yra diegti naujoves, plėtotis ir siekti tikslų kartu su darbuotojais, klientais bei partneriais.

Daugiau informacijos rasite adresu: http://www.flowforma.com

Atsakomybės apribojimas

Šiame spaudos pranešime pateikiami į ateitį orientuoti pareiškimai paremti ALSO administracijos prielaidomis ir prognozėmis. Todėl šių pareiškimų ir tikrosios įmonės plėtros duomenys (veiklos rezultatai, finansinė padėtis ir visos įmonių grupės veiklos rodikliai) gali skirtis dėl žinomos ir nežinomos rizikos, neaiškumų bei kitų veiksnių. Grupė nėra atsakinga už į ateitį orientuotų pareiškimų atnaujinimą ir jų pritaikymą ateities įvykiams bei pokyčiams.

Susisiekti

Kontaktai :

Manuela Rost-Hein
+49 151 14040215
manuela.rost-hein@also.com