2024-05-02 - Kauno rajonas, Kumpių k.

„ALSO“ baigia sėkmingą planavimą: Wolfgang Krainz paskirtas naujuoju generaliniu direktoriumi

Nuo 2024 m. gegužės 1 d. jis pakeis Gustavo Möller-Hergt, kuris toliau dirbs kaip valdybos prezidentas kompanijoje ALSO Holding AG (SIX: ALSN).

Wolfgang Krainz dirba kompanijoje nuo 2016 metų, paskutiniuoju metu kaip regioninis vykdomasis direktorius Austrijoje, Centrinėje ir Rytų Europoje. Per šį laiką jis nuosekliai optimizavo savo atsakomybės sritis, skatino skaitmeninių platformų augimą ir sėkmingai integravo įmonės įsigijimus į esamą organizaciją.

„Paskutiniais metais „ALSO“ sukūrė sėkmingą ekosistemą, kurią ateityje toliau plėsime. Norėdami dar labiau pagreitinti mūsų tvarų pelningą augimą, organizacija skirs daugiau dėmesio pardavimams. Netrukus bus paskelbta daugiau detalių“, – aiškina naujasis generalinis direktorius.

„Šioje labai dinamiškoje industrijoje buvo garbė vadovauti kompanijai „ALSO“, kuri numato pokyčius ir iššūkius bei sėkmingai prisitaiko prie savo strategijos, liekant ištikima savo pagrindinėms vertybėms. Didžiausia to priežastis yra talentingi ir atsidavę darbuotojai. Iš jų pasirinkome Wolfgang kaip generalinį direktorių su stipriomis pardavimo ir lyderystės savybėmis“, – sako Möller-Hergt.

„ALSO“ – Technologijų tiekėjas

„ALSO“ bendrovė yra viena pirmaujančių informacinių ir ryšių technologijų tiekėjų, šiuo metu veikianti 30 Europos šalių, o per savo PaaS (programinės įrangos platformos kaip paslaugos) partnerių tinklą paslaugas teikianti iš viso 144 pasaulio šalyse. 2023 metais šveicarų įmonės, kurioje dirba apie 4 000 žmonių, pardavimai siekė 11,1 mlrd. eurų. ALSO ekosistemą sudaro apie 135 tūkst. perpardavėjų, kuriems bendrovė siūlo su technine ir programine įranga susijusias bei IT paslaugas iš daugiau kaip 800 tiekėjų, apimančių daugiau nei 1540 produktų kategorijų. Laikydamasi žiedinės ekonomikos principų, bendrovė teikia visas paslaugas iš vienų rankų – nuo paslaugų teikimo iki atnaujinimo.

Bendrovės veikla apima didmeninę prekybą elektronikos įrenginiais, technologinius sprendimus ir paslaugas. Platinimo veikla pagrįsta bendradarbiavimu su informacinių technologijų, kompiuterinės technikos ir programinės įrangos gamintojais. Sprendimų padalinys padeda klientams vystyti individualizuotus IT sprendimus ir paruoštas naudoti daiktų interneto (IoT) programas. Paslaugų srityje daugiausia dėmesio skiriama prenumerata pagrįstiems debesų kompiuterijos sprendimams, taip pat kibernetinio saugumo, virtualizacijos ir dirbtinio intelekto platformoms.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://also.com.

Susisiekti

Kontaktai :

Kilian Maier
+41 76 570 11 60
kilian.maier@also.com