2023-08-14 - Kauno rajonas, Kumpių k.

„ALSO“ ir „Acronis“ pasirašo strateginę partnerystę

Liepos 1d. abi bendrovės padėjo pagrindą naujo tipo bendradarbiavimui ir bendroms reikšmingo ir greito augimo galimybėms. Bendradarbiaudami „ACRONIS“ ir „ALSO“ sustiprins savo pozicijas visoje Europoje 22 šalyse, suteikdami kanalui geresnes rinkos galimybes, patirtį ir bendrus išteklius.

„Supaprastinimas ir didesnis atsparumas yra rinkos paklausos pagrindas, kai kalbama apie kibernetinį saugumą ir duomenų apsaugą“, – aiškina Denisas Cassinerio, „Acronis“ pasaulinio platinimo vyresnysis direktorius. „Acronis sprendimai kartu su „ALSO“ rinkos galimybėmis ir techninėmis kompetencijomis yra sukurti taip, kad kanalui teiktų atitinkamą naudą: padidintą saugumą, išlaidų optimizavimą ir bendrą geresnę eksploatavimo patirtį. Mūsų integruotas kibernetinės apsaugos portfelis leidžia kanalo partneriams pasiūlyti naujausius saugumo sprendimus. Jie gali pasikliauti supaprastintu požiūriu į grėsmių nustatymą, apsaugą, aptikimą, reagavimą ir atkūrimą nuo bet kokios kibernetinės grėsmės.”

„Acronis“ ir „ALSO“ yra įsipareigoję teikti kanalui geriausią praktinę patirtį ir palaikyti techninę bendruomenę, kad gautų maksimalų sertifikavimo lygį, taip pat dalintųsi patirtimi ir verslo pavyzdžiais. Besiemdamos „ALSO Cloud Marketplace“ platforma, abi įmonės padės geriau panaudoti turimus įgūdžius, kad patenkintų didėjančius kibernetinės apsaugos rinkos poreikius. Partneriai gali pasikliauti nuodugniu „ALSO“ išteklių paruošimu ir supaprastintu požiūriu į grėsmių nustatymą, apsaugą, aptikimą, reagavimą ir atkūrimą po bet kokio kibernetinio saugumo incidento.

Artjoms Krumins, „ALSO“ programinės įrangos ir kibernetinio saugumo vadovas, pabrėžia: „Turėdami ilgalaikę strategiją plėtoti kiekvieno unikalaus kanalo naudotojo pajamų gavimą, „ALSO Cloud Marketplace“ yra geriausia platforma MSP, norintiems aprėpti visus savo klientų poreikius. Naudodami „ALSO Cloud Marketplace“ kaip debesijos platformą ir duomenų centrą, jie gali lengvai diegti, valdyti ir įtraukti tinkintus sprendimus.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie portfelį, susisiekite su vietine „ALSO“ pardavimo komanda.

sm@also.com