2022-10-17 - Kauno rajonas, Kumpių k.

ALSO startuoja su „end-to-end“ daiktų interneto programa

Pridėjus „AllThingsTalk Connectivity+" prie „ALSO Cloud Marketplace" (ACMP), technologijų teikėjas dabar siūlo partneriams galimybę sklandžiai parduoti, diegti ir valdyti daiktų interneto programas. Nuo aparatinės įrangos iki duomenų perdavimo, duomenų kaupimo ir vizualizavimo – kiekvienas elementas gaunamas iš vieno šaltinio. „AllThingsTalk Connectivity+“ apima ryšio prietaisų skydelį, kuris suteikia klientams visišką ryšio naudojimo skaidrumą ir leidžia jiems individualiai valdyti kiekvienos SIM kortelės prenumeratą. Prieiga pasiekiama nuo pirmosios SIM kortelės, todėl programa yra aktuali visiems naudojimo atvejams, pradedant koncepcijos įrodymu (PoC) ir baigiant visišku projekto diegimu. „AllThingsTalk Connectivity+“ gali būti visiškai pažymėtas kanalo partnerių prekės ženklu.

Tai leidžia MSP žymiai išplėsti savo portfelį, integruoti savo paslaugas ir visiškai valdyti daiktų interneto ryšio paslaugą, gautą per ACMP, ir išrašyti sąskaitas faktūras. MSP klientai gali stebėti duomenų suvartojimą realiuoju laiku, suteikdami jiems visišką naudojimo ir išlaidų skaidrumą. Faktoringas yra pagrįstas laiku ir vartojimu, perkeliant „as-a-Service“ sutartis į naują lygį.

Pasiūlymas yra toks pat aktualus aparatinės įrangos gamintojams ir programų kūrėjams, kurie gali integruoti ryšį į savo įrenginius ar programas. Jie gali naudoti ALSO kanalą, kad pasiektų naujas klientų grupes ir sukurtų lanksčius tarifų planus konkrečioms rinkoms. „Telcom“ operatoriai gali integruoti savo tinklo pasiūlymą su „AllThingsTalk Connectivity+“ arba bendradarbiauti su ALSO, kad pateiktų personalizuotus daiktų interneto ryšio pasiūlymus.

Stefaan Top, „ALSO“ IoT sprendimų direktorius, paaiškina: „Mes sukūrėme integruotą trijų platformų ekosistemą: pirmiausia ACMP prenumeratos valdymui. Antra, ryšio valdymo platformą, kuri yra visiškai integruota į ACMP. Ir trečia „AllThingsTalk IoT“ platformą, kurioje visi duomenys yra apibendrinti ir vizualizuoti galutiniam klientui. Pradėdami nuo ryšio pasiūlymo, skirto turto stebėjimui, mes išplėsime „AllThingsTalk Connectivity+“ papildomais pasiūlymais, kad geriausiai patenkintume klientų poreikius.

„ALSO Holding AG“ (ALSN.SW) (Emenas, Šveicarija) bendrovė yra viena pirmaujančių informacinių ir ryšių technologijų tiekėjų, šiuo metu veikianti 29 Europos šalyse, o per savo PaaS (programinės įrangos platformos kaip paslaugos) partnerių tinklą paslaugas teikianti iš viso 144 pasaulio šalyse. ALSO ekosistemą sudaro apie 120 tūkst. perpardavėjų, kuriems bendrovė siūlo su technine ir programine įranga susijusias bei IT paslaugas iš daugiau kaip 700 tiekėjų, apimančių daugiau nei 1450 produktų kategorijų. Laikydamasi žiedinės ekonomikos principų, bendrovė teikia visas paslaugas iš vienų rankų – nuo paslaugų teikimo iki atnaujinimo. Bendrovės veikla apima didmeninę prekybą elektronikos įrenginiais, technologinius sprendimus ir paslaugas. Platinimo veikla pagrįsta bendradarbiavimu su informacinių technologijų, kompiuterinės technikos ir programinės įrangos gamintojais. Sprendimų padalinys padeda klientams vystyti individualizuotus IT sprendimus. Paslaugų srityje daugiausia dėmesio skiriama prenumerata pagrįstiems debesų kompiuterijos sprendimams, taip pat kibernetinio saugumo, virtualizacijos ir dirbtinio intelekto platformoms. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Diuseldorfe (Vokietija) įsikūrusi įmonių grupė „Droege Group“. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://also.com .

Apie „Droege Group“

„Droege Group“ (įkurta 1988 m.) yra šeimos valdoma nepriklausoma konsultacinių ir investicinių paslaugų bendrovė. Įmonė veikia kaip specialiai pritaikytų transformacijos programų, kuriomis siekiama didinti įmonės vertę, tiekėja. „Droege Group“ plėtoja šeimos kapitalo verslo modelį, derindama šeimos valdomos įmonės struktūrą ir stiprų kapitalą. Grupė investuoja savo kapitalą į „ypatingąsias galimybes“, daugiausia dėmesio skirdama vidutinėms įmonėms ir nuo pagrindinės bendrovės atsiskyrusioms įmonėms, taip pat strategiškai investuoja į pirkimo ir statybos sandorius. „Droege Group“, besivadovaujanti principu „vykdymas – meno taisyklių laikymasis“, yra į vykdymą orientuotos įmonės plėtros pradininkė. „Droege Group“ laikosi kryptingos investavimo strategijos, paremtos ilgalaikėmis megatendencijomis. Įmonės veiklos principus atspindi entuziastingas požiūris į kokybę, inovacijas ir paslaugų teikimo spartumą. Pastaraisiais metais „Droege Group“ sėkmingai įsitvirtino vidaus bei tarptautinėse rinkose ir šiuo metu grupė veikia 30 šalių. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://droege-group.com .

Susisiekti

Kontaktai :

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com