2022-05-26 - Kauno rajonas, Kumpių k.

„ALSO“ sėkmingai surengė „CTV“ renginį, kurio įrašus galite peržiūrėti iki gegužės 31 d.

„ALSO“ džiaugiasi galėdama pranešti, kad, nepaisant didėjančio internetinių susitikimų nuovargio, šiais metais „Channel Trends+Visions“ renginio dalyvių skaičius buvo panašus kaip ir 2021 m. Po gegužės 19 d. ryte vykusios tarptautinės dalies su tiesioginėmis transliacijomis iš Varšuvos, kur laikydamiesi higienos ir saugumo reikalavimų vietoje dalyvavo 200 kviestinių svečių, 25 ALSO dalyvaujančiose šalyse per popietines „CTV“ sesijas vyko vietiniai virtualūs pristatymai, diskusijos ir seminarai.

Didižiausias dėmesys buvo skirtas Varšuvoje vykusios tiesioginės profesionalų diskusijos pagrindinėms temoms – „XaaS“ ir IT tvarumui. „XaaS“ diskusijos dalyviai įtikino ne tik dėl savo aukštos techninės kompetencijos, bet ir pateiktomis stipriomis rinkos žiniomis. Tvarumo diskusijoje, kurioje dalyvavo daug tarptautinių svečių, buvo akivaizdu, kad kanalas pripažino šios temos svarbą ir jau įpusėjo įgyvendinti konkrečius žingsnius – nuo gamybos iki išsamios informacijos tarpininkams ir galutiniams klientams.

„ALSO“ generalinis direktorius Vaidotas Kutra dienos pabaigoje pasidžiaugė: „ALSO „CTV“ yra renginys, kuriame galime parodyti, kad esame ne tik technologijų teikėjai, bet ir forumų iniciatoriai bei ryšių kūrėjai. Renginio temos buvo naudingos tiek partneriams, tiek galutiniams vartotojams – jie galėjo pasisemti naujos informacijos ir idėjų.“

Net tie, kurie praleido „CTV“, gali registruotis adresu www.alsoctv.com . Platforma veiks iki gegužės 31 d. ir yra atvira visiems besidomintiems IT temomis. Tereikia užsiregistruoti ir galėsite stebėti visų pranešimų įrašus, įskaitant ir „ALSO Group“ generalinio direktoriaus Gustavo Möller-Hergto pagrindinį pranešimą.

„ALSO“ – technologijų teikėja

„ALSO“ yra viena iš pirmaujančių technologijų teikėjų IRT pramonei, šiuo metu veikianti 28 Europos šalyse, o per „platformos kaip paslaugos“ partnerius iš viso 143 pasaulio šalyse. „ALSO“ tinklą sudaro apie 120 000 tarpininkų, kuriems siūlome daugiau kaip 700 tiekėjų ir 1 450 produktų kategorijų techninę ir programinę įrangą bei IT paslaugas. Vadovaudamasi žiedinės ekonomikos principais, bendrovė teikia visas paslaugas – nuo tiekimo iki perdirbimo iš vieno šaltinio. Verslo veikla apima tiekimo, sprendimų ir paslaugų sritis. Tiekimas apima siūlomą techninės ir programinės įrangos asortimentą. Sprendimai padeda klientams kurti individualius IT sprendimus. Paslaugų pagrindas – prenumerata grindžiami debesijos pasiūlymai, taip pat kibernetinio saugumo, virtualizacijos ir dirbtinio intelekto platformos. Pagrindinis akcininkas yra „Droege Group“ iš Diuseldorfo (Vokietija). Daugiau informacijos adresu: https://also.com .