2022-03-23 - Kauno rajonas, Kumpių k.

Įkvėpimai ir sprendimai ateities informacinėms technologijoms: registracija į renginį „Channel Trends+Visions“ jau prasidėjo

Šių metų gegužės 19 d. vyksiančio CTV renginio šūkis – „Transform2perform“ („Pokyčiai našumui didinti“). Renginyje bus kalbama apie didelius pokyčius, vykstančius IRT srityje.

Šių metų pagrindinės temos – tvarios informacinės technologijos ir koncepcija „Viskas kaip paslauga“ (XaaS). Be unikalių technologinių akcentų, svečių laukia įkvepianti ALSO generalinio direktoriaus Gustavo Möller-Hergto kalba, diskusija su „Cisco“ prezidente EMEAR regionui Wendy Mars ir dvi tarptautinės diskusijų grupės.

Be to, lankytojų laukia pranešimai iš dalyvaujančių šalių tokiomis temomis kaip virtualizacija ir 3D spausdinimas, daiktų interneto taikymas partneriams ir ateities IT infrastruktūra. Pirmą kartą renginys vyks vienu metu 25 skirtingose šalyse mišriu formatu.

Kaip visada, dalyvavimas CTV yra nemokamas. Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite adresu www.alsoctv.com .

ALSO kviečia visus dalyvius, norinčius kartu kurti kanalo ateitį.

„ALSO Holding AG“ (ALSN.SW) (Emenas, Šveicarija) yra viena pirmaujančių IRT pramonės technologijų tiekėjų, šiuo metu veikianti 28 Europos šalyse ir iš viso 143 pasaulio šalyse per „PaaS“ partnerius. ALSO tinklą sudaro apie 12 000 perpardavėjų, kuriems siūlome daugiau kaip 1450 produktų kategorijų techninę ir programinę įrangą bei IT paslaugas iš daugiau kaip 700 tiekėjų. Vadovaudamasi žiedinės ekonomikos principais, bendrovė teikia visas paslaugas – nuo tiekimo iki atnaujinimo iš vieno šaltinio. Verslo veikla apima tiekimo, sprendimų ir paslaugų sritis. Tiekimas apima siūlomą techninės ir programinės įrangos asortimentą. Sprendimai padeda klientams kurti individualius IT sprendimus. Paslaugų srities pagrindas – prenumerata grindžiami debesijos pasiūlymai, taip pat kibernetinio saugumo, virtualizacijos ir dirbtinio intelekto platformos. Pagrindinis akcininkas yra „Droege Group“ (Diuseldorfas, Vokietija). Jei norite gauti daugiau informacijos, apsilankykite svetainėje https://also.com .

Susisiekti

Kontaktai :

Giorgio Ascoli

giorgio.ascoli@also.com
Martina Ascoli

martina.ascoli@also.com
Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com