2022-01-18 - Kauno rajonas, Kumpių k.

„ALSO Cloud Marketplace“ naujiena: „CrowdStrike Managed Security Service Provider“ pasiūlymai

Bendros ir ypač intelektinės nuosavybės duomenų apsauga yra vienas sudėtingiausių uždavinių, su kuriais šiandien susiduria bendrovės. ALSO skaitmeninėje kibernetinio saugumo platformoje siūlomos įvairios programos ir paslaugos, padedančios saugumo specialistams įveikti šį uždavinį. Nuo šiol technologijų tiekėjo prekybos platformoje „Cloud Marketplace“ galima rasti kibernetinio saugumo lyderį „CrowdStrike“. Debesija pagrįsta „CrowdStrike Falcon“ platforma siūlo sprendimą, skirtą kovoti su duomenų pažeidimu, duomenų vagystėmis ir kibernetinėmis atakomis, sklandžiai suderinant žmonių veiklą, technologijas ir procesus.

„CrowdStrike Managed Security Service Partner Program“ prekybos agentams siūlo galutinį saugumo sprendimą, kuris užtikrins aukšto lygio klientų apsaugą ir kurį bus lengva įdiegti bei valdyti.

Anot Jan Bogdanovich, vyresniojo „Consumptional Business“ viceprezidento, ALSO Holding (SIX: ALSN): „CrowdStrike“ yra vertingas mūsų kibernetinio saugumo sprendimų portfelio papildymas. ALSO prekybos platforma „Cloud Marketplace“ yra pripažinta įmonės ir siūlo visus paslaugų teikėjams reikalingus įrankius, kuriais galima valdyti ir apmokėti paslaugas vienoje platformoje. Esame įsitikinę, kad tai pats veiksmingiausias būdas pateikti ir valdyti MSSP pasiūlymus.“

Visos šalys, kuriose įsikūrusi ALSO, gali pasiekti produktus ALSO prekybos platformoje „Cloud Marketplace“.

„ALSO Holding AG“ (ALSN.SW) (Emenas, Šveicarija) bendrovė yra viena pirmaujančių informacinių ir ryšių technologijų tiekėjų, šiuo metu veikianti 28 Europos šalyse, o per savo PaaS (programinės įrangos platformos kaip paslaugos) partnerių tinklą paslaugas teikianti iš viso 94 pasaulio šalyse. ALSO ekosistemą sudaro apie 110 tūkst. perpardavėjų, kuriems bendrovė siūlo su technine ir programine įranga susijusias bei IT paslaugas iš daugiau kaip 700 tiekėjų, apimančių daugiau nei 1340 produktų kategorijų. Laikydamasi žiedinės ekonomikos principų, bendrovė teikia visas paslaugas iš vienų rankų – nuo paslaugų teikimo iki atnaujinimo. Bendrovės veikla apima didmeninę prekybą elektronikos įrenginiais, technologinius sprendimus ir paslaugas. Platinimo veikla pagrįsta bendradarbiavimu su informacinių technologijų, kompiuterinės technikos ir programinės įrangos gamintojais. Sprendimų padalinys padeda klientams vystyti individualizuotus IT sprendimus. Paslaugų srityje daugiausia dėmesio skiriama prenumerata pagrįstiems debesų kompiuterijos sprendimams, taip pat kibernetinio saugumo, virtualizacijos ir dirbtinio intelekto platformoms. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra Diuseldorfe (Vokietija) įsikūrusi įmonių grupė „Droege Group“. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://also.com .

Apie „Droege Group“

„Droege Group“ (įkurta 1988 m.) yra šeimos valdoma nepriklausoma konsultacinių ir investicinių paslaugų bendrovė. Įmonė veikia kaip specialiai pritaikytų transformacijos programų, kuriomis siekiama didinti įmonės vertę, tiekėja. „Droege Group“ plėtoja šeimos kapitalo verslo modelį, derindama šeimos valdomos įmonės struktūrą ir stiprų kapitalą. Grupė investuoja savo kapitalą į „ypatingąsias galimybes“, daugiausia dėmesio skirdama vidutinėms įmonėms ir nuo pagrindinės bendrovės atsiskyrusioms įmonėms, taip pat strategiškai investuoja į pirkimo ir statybos sandorius. „Droege Group“, besivadovaujanti principu „vykdymas – meno taisyklių laikymasis“, yra į vykdymą orientuotos įmonės plėtros pradininkė. „Droege Group“ laikosi kryptingos investavimo strategijos, paremtos ilgalaikėmis megatendencijomis. Įmonės veiklos principus atspindi entuziastingas požiūris į kokybę, inovacijas ir paslaugų teikimo spartumą. Pastaraisiais metais „Droege Group“ sėkmingai įsitvirtino vidaus bei tarptautinėse rinkose ir šiuo metu grupė veikia 30 šalių. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite interneto svetainėje adresu https://droege-group.com .

Susisiekti

Kontaktai :

Giorgio Ascoli

giorgio.ascoli@also.com
Martina Ascoli

martina.ascoli@also.com
Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com