2021-10-28 - Kauno rajonas, Kumpių k.

„CONTEXT ChannelWatch“ apklausos duomenimis ALSO pripažinta „Metų platintoja 2021" ir „Geriausia debesijos paslaugų platintoja" Baltijos šalyse

CONTEXT surengtoje „ChannelWatch 2021“ apklausoje perpardavėjų buvo paprašyta įvertinti savo platintojus, atsižvelgus į nuolat kintančią rinkos dinamiką įvairiose pagrindinėse paslaugų srityse. Šiaurės ir Baltijos šalių regionuose ALSO buvo išrinkta 2021 metų platintoja ir geriausia 2021 metų debesijos paslaugų platintoja.

Howardas Daviesas, CONTEXT generalinis direktorius ir vienas iš įkūrėjų: „Džiaugiamės, kad ALSO buvo išrinkta „CONTEXT ChannelWatch“ 2021 metų platintoja ir geriausia 2021 metų debesijos paslaugų platintoja. Tai parodo ALSO stiprybę šiais sudėtingais laikais ir atsidavimą aptarnaujant IT sektorių. ALSO partnerių pasitikėjimas bendrove yra būtinas, norint kurti ir palaikyti klestintį bei kompetentingas paslaugas vartotojams ir įmonėms visame pasaulyje teikiantį IT sektorių.

Prieš dešimt metų ALSO pradėjo transformaciją, kurios metu iš platintojos tapo technologijų tiekėja. Pradėjusi nuo savo B2B debesijos paslaugų prekyvietės kūrimo, dabar bendrovė savo portfelyje jau turi įvairių skaitmeninių platformų, apimančių kibernetinio saugumo, daiktų interneto sprendimus, dirbtinį intelektą ir virtualizaciją.

Vaidotas Kutra, „ALSO Lietuva" direktorius Baltijos šalims: „Džiaugiuosi, kad buvome pripažinti šioje prestižinėje apklausoje. Tai reiškia, kad stipri bendrovės ALSO ekosistema buvo pastebėta. Tai taip pat yra ir sėkmingos mūsų debesijos paslaugų verslo bei „ALSO Cloud Marketplace“ platformos plėtros įrodymas.

„ALSO Holding AG“ (ALSN.SW) (Emenas / Šveicarija) yra viena pirmaujančių technologijų tiekėjų IRT sektoriaus įmonėms, šiuo metu veikianti 24 Europos šalyse ir iš viso 93 pasaulio šalyse per PaaS partnerius. ALSO ekosistema apima apie 110 000 perpardavėjų, kuriems siūlome aparatinę ir programinę įrangą bei IT paslaugas iš daugiau kaip 1 340 produktų kategorijų ir iš daugiau kaip 700 pardavėjų. Laikydamasi žiedinės ekonomikos principų, bendrovė teikia visas paslaugas – nuo tiekimo iki atnaujinimo – iš vieno šaltinio. Verslo veikla apima tiekimą, sprendimus ir paslaugas. Tiekimo padalinio veikla apima transakcinio aparatinės ir programinės įrangos asortimento tiekimą. Sprendimų padalinys padeda klientams kurti individualiai pritaikytus IT sprendimus. Paslaugų padalinys daugiausia dėmesio skiria prenumeratos pagrindu teikiamoms debesijos paslaugoms, taip pat kibernetinio saugumo, virtualizacijos ir DI platformoms. Pagrindinis bendrovės akcininkas yra „Droege Group“ (Diuseldorfas, Vokietija). Daugiau informacijos rasite https://also.com .

Apie CONTEXT

CONTEXT renkama informacija apie rinką, taip pat verslo analitika ir galimybių tyrimai suteikia klientams galimybę optimizuoti savo veiklą ir padidinti ateities pajamas. Daugiau nei 35 metus dirbdama su sektoriaus partneriais ir teikdama ataskaitas apie didelius duomenų rinkinius, CONTEXT analizuoja visus vertės grandinės taškus ir teikia klientams veiksmingas, konkrečiais duomenimis grindžiamas įžvalgas bei puikiai išmanomą informaciją apie pirkėjų poreikius. Organizacija „Great Place to Work®“ pripažino CONTEXT viena geriausių Jungtinės Karalystės darbo vietų (angl. „UK‘s Best Workplaces™“). Bendrovės būstinė įsikūrusi Londone, o visame pasaulyje dirba daugiau nei 300 jos darbuotojų.

Susisiekti

Kontaktai :

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com