2021-10-12 - Kauno rajonas, Kumpių k.

„ALSO Group“ ir „RealWear“ plečia partnerystę, kad suteiktų daugiau galimybių pirmosios grandies darbuotojams Beniliukso ir Rytų Europos šalyse

Šiandien „ALSO Group“ paskelbė plečianti bendradarbiavimą su „RealWear“, pasaulyje pirmaujančia papildytosios realybės sprendimų, skirtų pirmosios grandies pramonės darbuotojams, tiekėja. Technologijų tiekėja ALSO platins populiarius „RealWear“ papildytosios realybės įrenginius verslo klientams Beniliukso ir Rytų Europos šalyse. Sutartis suteiks platinimo partneriams galimybę identifikuoti ir valdyti verslo klientus, taip pat diegti produktus plačiu mastu.

„RealWear“ išplėstinės realybės (XR) metodas „Pirmiausia – realybė, paskui – skaitmeniškumas“ suteikia galimybę pramonės darbuotojams iškart gauti informaciją ir mokytis darbo vietoje, naudojant programinę bei techninę įrangą. Be to, šimtai įgaliotų programinės įrangos kūrėjų, įskaitant „Cisco“ ir „Microsoft“, yra sukūrę ir optimizavę programas su balso funkcija, leidžiančias naudoti „RealWear“ įrenginius kaip laisvų rankų įrangą.

„Prieš 18 mėnesių užmegzta partnerystė su ALSO nuo pat pradžių prisidėjo prie mūsų sėkmės Vidurio ir Šiaurės Europoje, todėl džiaugiamės galėdami kartu plėstis į augančias Rytų Europos ir Beniliukso rinkas, – teigia „RealWear“ pasaulinių platinimo kanalų padalinio viceprezidentas Owenas Loughrey’us. – Nekantraujame įsitraukti į stiprų ALSO pardavėjų tinklą šiuose regionuose ir taip plėsti galimybes. Taip pat džiaugiamės galėdami pristatyti „RealWear“ papildytosios realybės sprendimus jų verslo klientams.“

ALSO jau yra pagrindinė „RealWear“ platinimo partnerė Vidurio ir Šiaurės EMEA regionuose. Pastaruosius 18 mėnesių bendrovė kaupė žinias ir patirtį, siekdama užtikrinti, kad „RealWear“ klientams būtų prieinami visi reikiami ištekliai ir specialistai.

Už sprendimus atsakinga ALSO vyresnioji viceprezidentė Simone Blome Schwitzki teigia: „Papildytosios realybės sprendimai yra svarbi mūsų sprendimų portfelio dalis. Bendradarbiavimas su „RealWear“ leido mums pasiūlyti naujausias technologijas savo partneriams, padedančias jiems sutvirtinti santykius su klientais ir pagerinti jų išlaikymą. ALSO sprendimų valdymo grupė siūlo visapusišką ekspertų pagalbą – sprendimų diegimas gali būti atliktas itin greitai ir lengvai. Trumpai tariant, tai novatoriškas produktas ir jį lydinčios ALSO paslaugos, leidžiančios partneriams nukreipti sprendimą ten, kur reikia – galutiniam klientui.“

„ALSO Holding AG“ (ALSN.SW) (Emenas, Šveicarija) yra viena pirmaujančių IRT pramonės technologijų tiekėjų, šiuo metu veikianti 27 Europos šalyse ir iš viso 93 pasaulio šalyse per „PaaS“ partnerius. ALSO tinklą sudaro apie 110 000 perpardavėjų, kuriems siūlome daugiau kaip 1340 produktų kategorijų techninę ir programinę įrangą bei IT paslaugas iš daugiau kaip 700 tiekėjų. Vadovaudamasi žiedinės ekonomikos principais, bendrovė teikia visas paslaugas – nuo tiekimo iki perdirbimo iš vieno šaltinio. Verslo veikla apima tiekimo, sprendimų ir paslaugų sritis. Tiekimas apima siūlomą techninės ir programinės įrangos asortimentą. Sprendimai padeda klientams kurti individualius IT sprendimus. Paslaugų srities pagrindas – prenumerata grindžiami debesijos pasiūlymai, taip pat kibernetinio saugumo, virtualizacijos ir dirbtinio intelekto platformos. Pagrindinis akcininkas yra „Droege Group“ (Diuseldorfas, Vokietija). Daugiau informacijos – https://also.com .

Apie „RealWear“

Bendrovė „RealWear®“ yra pasaulyje pirmaujanti papildytosios realybės įrenginių, kurie įtraukia, įgalina ir suteikia daugiau galimybių šiuolaikiniam pirmosios grandies pramonės darbuotojui saugiau, efektyviau ir tiksliau atlikti darbo užduotis, tiekėja. „RealWear“ šiems darbuotojams realiuoju laiku suteikia prieigą prie informacijos ir konsultacijų, tačiau tai neužstoja regos lauko, o rankos lieka laisvos darbui. Darbuotojai, norėdami nuotoliniu būdu bendradarbiauti su ekspertais arba naršyti darbų eigą, gali naudotis balsu valdomomis komandomis, kurios veikia net ir itin triukšmingoje aplinkoje.

„RealWear“ siūlo vienintelį papildytosios realybės įrenginį, kuriame visiškai palaikomos pasaulyje pirmaujančios vaizdo konferencijų programos. „RealWear“ įrenginys, suderinamas su darbuotojo asmeninėmis apsaugos priemonėmis, yra specialiai sukurtas pramonei bei įmonėms ir turi vienintelę savo kategorijoje visą pamainą veikiančią bateriją. „RealWear“ sprendimus išbandė tokie pasaulinio lygio klientai kaip „ExxonMobil“, „Goodyear“, „Mars“, „Colgate-Palmolive“ ir BMW, kurie juos naudoja darbo saugai gerinti. Jų investicijų grąža – beprecedentė.

„RealWear“ pagrindinė būstinė yra Vankuveryje, Vašingtono valstijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, o vietiniai biurai įsikūrę Jungtinėje Karalystėje, Singapūre, Vokietijoje, Australijoje, Nyderlanduose ir Japonijoje, naujas klientų patirties centras – Dubajuje. Pirmąją „RealWear“ poziciją dar labiau sustiprino trigubas metinis augimas 2020 metais. Įmonė pristatė papildytosios realybės įrenginius daugiau nei 3 000 unikalių verslo klientų, veikiančių visame pasaulyje įvairiose pramonės šakose, įskaitant energetikos, gamybos, maisto ir gėrimų, automobilių ir telekomunikacijų.

Susisiekti

Kontaktai :

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com