2021-04-21 - Kauno rajonas, Kumpių k.

New2Next: skaitmeninė ateitis ALSO CTV

Ketvirtą kartą nuo pandemijos pradžios ALSO organizuoja virtualų renginį - tarptautinį „Channel Trends+Visions 2021“. „New2Next“ šūkis reiškia, kad ši diena bus skirta pokyčiams. Geriausi pranešėjai nuo žinomų tiekėjų tokių kaip „Microsoft“, „HP“ ar „Epson“ iki tendencijų ieškotojo Rafaelio Gielgeno iš „Vitra“, dirbtinio intelekto eksperto Thomo Terney, „New Work“ podkasto pionieriaus Christopho Magnusseno bei „ALSO Holding AG“ (SIX: ALSN) generalinio direktoriaus Gustavo Möller-Hergto.

Pagrindinės temos, į kurias telkiamas dėmesys, aktualios ne tik IT sektoriui: Kaip įsitvirtinti naujoje „nuotolinėje realybėje“? Kaip mums, kaip kanalui, pasinaudoti as-a-service“ koncepcija, kad parengtume dirvą debesijos palaikomiems gamybos procesams ir virtualiems įmonių administravimo tinklams ir kartu užtikrintume, kad mūsų pačių įmonės ilgainiui būtų sėkmingos? Ar galime pasinaudoti daiktų interneto teikiamomis galimybėmis, kad pagerintume darbo vietas ir prisidėtume prie kovos su pandemija? Kaip galime veiksmingai apsaugoti įmones ir asmenis nuo kibernetinių nusikaltimų bangos? Ar dirbtinis intelektas yra pasirengęs koncepcijas paversti rinkoje parduodamais produktais?

Visą dieną bus nagrinėjamos šios ir daugelis kitų su IT technologijomis, tvarumu ir nauja darbo aplinka susijusių klausimų. Be to, žinomi gamintojai, ISV informuos apie naujus produktus ir technologijas. ALSO darbuotojai ir tiekėjai bus pasiruošę atsakyti į klausimus ir diskutuoti jums rūpimomis temomis.

Mugė vyks gegužės 19 d., pagrindiniai pranešimai bus transliuojami tiesiogiai. Registruotis į nemokamą renginį galima bet kuriuo metu svetainėje: www.alsoctv.com

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emenas, Šveicarija) yra viena pirmaujančių technologijų tiekėjų IRT sektoriaus įmonėms, šiuo metu veikianti 24 Europos šalyse ir iš viso 90 pasaulio šalių per PaaS partnerius. ALSO ekosistema apima apie 110 000 perpardavėjų, siūlančių aparatinę ir programinę įrangą bei IT paslaugas iš daugiau kaip 1340 produktų kategorijų ir iš daugiau kaip 700 tiekėjų. Laikydamasi žiedinės ekonomikos dvasios, bendrovė teikia visas paslaugas – nuo tiekimo iki atnaujinimo – iš vieno šaltinio. Tiekimo padalinį sudaro transakcinis aparatinės ir programinės įrangos asortimentas. Sprendimų padalinys padeda klientams kurti individualiai pritaikytus IT sprendimus. Paslaugų padalinys daugiausia dėmesio skiria prenumeratos pagrindu teikiamoms debesų kompiuterijos paslaugoms, taip pat kibernetinio saugumo, virtualizacijos ir DI platformoms. Daugiau informacijos rasite: www.also.com . Pagrindinis akcininkas yra „Droege Group“, Diuseldorfas, Vokietija.

Apie „Droege“ grupę

„Droege“ grupė (įkurta 1988 m.) – tai nepriklausoma konsultacinė ir investicinė bendrovė, visiškai valdoma šeimos. Šios bendrovės specializacija – kurti klientui pritaikytas transformavimo programas, didinančias įmonės vertę. „Droege“ grupė sujungė savo korporatyvinę struktūrą, valdomą šeimos, ir turimą kapitalą į šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja savo pinigus į besiskaidančias įmones ir sunkumų patiriančias vidutinio dydžio bendroves. Grupė vadovaujasi principu: „Įgyvendinama, remiantis meno taisyklėmis.“ Ji yra į įgyvendinimą orientuotos korporatyvinės plėtros pradininkė. „Droege“ grupė vadovaujasi sutelkta investicijų strategija, paremta dabartinėmis megatendencijomis. Bendrovė taip elgiasi, siekdama užtikrinti aukščiausią kokybę, diegti naujoves ir viską daryti greitai. Pastaraisiais metais „Droege“ grupė sėkmingai įsitvirtino vidaus ir tarptautinėse rinkose bei veikia 30 šalių. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje http://www.droege-group.com .

Susisiekti

Kontaktai :

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com