2021-03-19 - Kauno rajonas, Kumpių k.

ALSO skelbia „Channel Trends+Visions 2021" renginio šūkį „New2Next“

Šiemet svarbiausia Europos IRT sektoriaus produktų paroda vyks virtualiai, o ją apibendrina įdomus šūkis: „New2Next“. Nuo praėjusių metų gyvename naujojoje realybėje, kuriai būdingas nuotolinis bendravimas. IT technologijos labai prisideda prie galimybės dirbti iš namų palaikant ryšį su kitais. Aišku viena: „kita naujoji realybė“, kuri ateis pasibaigus pandemijai, taip pat bus pagrįsta nuotoliniu ryšiu. CTV 2021 parodoje ALSO nagrinės, kurios technologijos, platformos ir ekosistemos formuos šį laikotarpį.

Gegužės 19 dieną žinomi techninės ir programinės įrangos gamintojai bei paslaugų teikėjai pristatys savo pasiūlymus virtualiam pasauliui. Be to, bus pristatyti visapusiški sprendimai tokiose srityse kaip debesų kompiuterija, kibernetinis saugumas, daiktų internetas, virtualizacija ir dirbtinis intelektas. Virtualios, interaktyvios parodų salės, didelė pristatymų įvairovė ir daugybė galimybių užmegzti kontaktus ir pabendrauti – visa tai sutelks IRT verslo atstovus 24 Europos šalyse, kuriose bendrovei bus atstovaujama pirmą kartą.

„ALSO yra technologijų teikėja, turinti kompetencijų dirbant su gamintojais ir perpardavėjais, todėl jos ekosistema leidžia prisitaikyti tiek prie naujosios, tiek prie dar naujesnės normos. Kartu su visų kanalų partneriais norime pasidalyti savo patirtimi nuotolinės realybės srityje“, – teigia Gustavo Möller-Hergt, „ALSO Holding AG“ (SIX: ALSN) generalinis direktorius.

Jau galima registruotis į šį nemokamą renginį svetainėje www.alsoctv.com

ALSO Holding AG (ALSN.SW) (Emenas, Šveicarija) yra viena pirmaujančių technologijų tiekėjų IRT sektoriaus įmonėms, šiuo metu veikianti 24 Europos šalyse ir iš viso 90 pasaulio šalių per PaaS partnerius. ALSO ekosistema apima apie 110 000 perpardavėjų, siūlančių aparatinę ir programinę įrangą bei IT paslaugas iš daugiau kaip 1340 produktų kategorijų ir iš daugiau kaip 700 tiekėjų. Laikydamasi žiedinės ekonomikos dvasios, bendrovė teikia visas paslaugas – nuo tiekimo iki atnaujinimo – iš vieno šaltinio. Tiekimo padalinį sudaro transakcinis aparatinės ir programinės įrangos asortimentas. Sprendimų padalinys padeda klientams kurti individualiai pritaikytus IT sprendimus. Paslaugų padalinys daugiausia dėmesio skiria prenumeratos pagrindu teikiamoms debesų kompiuterijos paslaugoms, taip pat kibernetinio saugumo, virtualizacijos ir DI platformoms. Daugiau informacijos rasite: www.also.com . Pagrindinis akcininkas yra „Droege Group“, Diuseldorfas, Vokietija.

Apie „Droege“ grupę

„Droege“ grupė (įkurta 1988 m.) – tai nepriklausoma konsultacinė ir investicinė bendrovė, visiškai valdoma šeimos. Šios bendrovės specializacija – kurti klientui pritaikytas transformavimo programas, didinančias įmonės vertę. „Droege“ grupė sujungė savo korporatyvinę struktūrą, valdomą šeimos, ir turimą kapitalą į šeimos kapitalo verslo modelį. Grupė tiesiogiai investuoja savo pinigus į besiskaidančias įmones ir sunkumų patiriančias vidutinio dydžio bendroves. Grupė vadovaujasi principu: „Įgyvendinama, remiantis meno taisyklėmis.“ Ji yra į įgyvendinimą orientuotos korporatyvinės plėtros pradininkė. „Droege“ grupė vadovaujasi sutelkta investicijų strategija, paremta dabartinėmis megatendencijomis. Bendrovė taip elgiasi, siekdama užtikrinti aukščiausią kokybę, diegti naujoves ir viską daryti greitai. Pastaraisiais metais „Droege“ grupė sėkmingai įsitvirtino vidaus ir tarptautinėse rinkose bei veikia 30 šalių. Daugiau informacijos rasite interneto svetainėje http://www.droege-group.com .

Susisiekti

Kontaktai :

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com