2020-09-22 - Kauno rajonas, Kumpių k.

„SPOTLIGHT“ NAUJOJE PLATFORMOJE

ALSO vysto vietinio renginio formatą:

„SPOTLIGHT“ NAUJOJE PLATFORMOJE

2020 m. spalio 28 d. „ALSO Lietuva“ surengs antrąjį virtualų renginį šiais metais, pavadintą „SPOTLIGHT“. Didžiausias dėmesys bus skiriamas debesijos ir saugumo temoms: nuo „ALSO Cloud Marketplace“ funkcijų ir įvairių programinės įrangos galimybių iki IoT produktų, paruoštų naudoti perpardavėjams, pradedant hibridiniais debesijos sprendimais ir baigiant kibernetiniu saugumu. „SPOTLIGHT“ renginys orientuotas į partnerius, kurie domisi pažangiomis technologijomis ir sprendimais.

Renginyje, kuriam transliuoti pasirinkta „Microsoft Teams“ programa, vyks pristatymai realiuoju laiku, internetiniai seminarai, diskusijos ir ekspertų pokalbiai. Yra net planų surengti „Speed business meeting“, kad mažesni ISV gamintojai galėtų koncentruotai pristatyti savo programas lankytojams per 5 minutes. „Mes labai džiaugiamės galėdami pristatyti šį rengino formatą kiekvienoje šalyje kaip vietinį renginį su vietiniais ALSO ekspertais. Vienas iš įdomiausių dalykų yra dalyvių galimybė tiesiogiai bendrauti tarpusavyje ir su mūsų tiekėjais. Tai yra ALSO ekosistemos vizija, kuri bus įgyvendinta“, – teigia „ALSO Holding“ (SIX:ALSN) generalinis direktorius Gustavo Mölleris-Hergtas.

Renginyje dalyvaus gerai visame pasaulyje žinomos įmonės tokios kaip „Microsoft“ ir HP, taip pat vietiniai ISV gamintojai. Preliminarią renginio dienotvarkę ir detalesnę informaciją rasite spustelėję nuorodą: https://www.also.com/ec/cms5/lt_5310/5310_also_spotlight_registration/index.jsp Dalyvavimas renginyje yra nemokamas ir atviras visiems IRT pramonės nariams. Registracija prasideda jau šiandien!

Susisiekti

Kontaktai :

Beate Flamm
+49 151 61266047
beate.flamm@also.com